איציק לוזון. צילום: זאב שטרן
איציק לוזון. צילום: זאב שטרן

איציק לוזון מגיב לטענות: "אני לא עובד אצל אוהדי הפועל"

במועדון זועמים על התנהלות העירייה בנוגע למגרשים בסירקין, שאינם מוכנים לעונה, ותוהים איך איציק לוזון אחראי על שיפוץ המתחם. העירייה: "מבינים את רגישות האוהדים לעניין"

פורסם בתאריך: 9.8.17 18:58

נושא אשר מעסיק רבות את הפועל לאחרונה ולא בפעם הראשונה, הוא נושא מגרשי האימונים בסירקין. במועדון ישנו כעס רב על התנהלות העירייה באשר למגרשים, שאמורים לשמש את מחלקת הנוער של הקבוצה ואת קבוצת הבוגרים. במועדון טוענים כי מוקצים להפועל שני מגרשים, אשר אחד מהם לא שמיש מכיוון שמכיל בורות ומסכן את בריאות השחקנים, וכי את שעות הפעילות של המגרש השני המועדון נאלץ לחלוק עם קבוצות אחרות בעיר.

אם זה לא מספיק, במועדון זועמים על כך שהאחראי לשיפוץ המגרשים הוא לא אחר מאשר איציק לוזון, איש מכבי פתח תקוה. בנוסף, שעות האימונים של הקבוצה במגרשי האימונים הסמוכים לאצטדיון צומצמו על ידי העירייה. "העירייה מושכת יותר מדי זמן בשיפוץ מגרש האימונים וזה פוגע בהכנות שלנו", אמר גורם בקבוצה. "הם עובדים על זה בקצב איטי מאוד. נסענו לוינגייט ושילמנו הרבה כסף כדי לערוך שם עשרה אימונים, כך שהמצב הזה פוגע בנו קשות. כרגע רוב המגרשים עוברים שזרוע ואין לנו בכלל איפה להתאמן. אין לנו ברירה, אנחנו מתאמנים במגרשים חלופיים".

"אנחנו נלחמים כדי שמחלקת הנוער תקבל תנאים נורמליים להתאמן בהם", אמר אבי דולמן, מראשי החוג הכחול. "יש כמעט אלף ילדים במועדון המפואר הזה, ילדים ונערים מכל הסביבה. איך יכול להיות שאיציק לוזון, איש מכבי, ממונה על ידי העירייה לנהל את פרוייקט שיפוץ המגרשים של הפועל? פרוייקט שאמור לקחת חודש, לוקח חצי שנה. פרוייקט שאמור לקחת שלושה חודשים, לוקח שנתיים. מפסיקים פרוייקטים באמצע. עד שעשו מגרש סינטטי חדש, אי אפשר לערוך בו משחקים כי אין יציע וחדרי הלבשה".

הבורות במתחם סירקין. צילום: החוג הכחול

"אנחנו מקווים שהעירייה תתעשת ותפסיק את האפליה וההתעמרות הזאת שנמשכת כבר עשר שנים", הוסיף דולמן. "יש גבול לכל דבר ולאוהדים נמאס. אוהדי הפועל למודי סבל, אבל עד שזה מגיע לנוער ולילדים. אנחנו מצפים מראש העיר שיקבל החלטה. אנחנו מוכנים לקחת את המגרשים האלה על חשבוננו ולתפעל אותם, רק שיטפלו מהר בביורוקרטיה וברשלנות הזאת ושלילדים יהיה איפה לשחק".

איציק לוזון הגיב לדברים: "אני לא מתייחס לעיתונות. אני לא עובד אצל אוהדי הפועל והם לא מעניינים אותי. תפנה לדובר העירייה".

תגובת מחזיק תיק הספורט בעירייה, אורן חפץ: "בשנתיים האחרונות, עם כניסתו של דורון גלנט לניהול, נערכות פגישות קבועות בין הצדדים לגבי פעולות העירייה בעניין מתקנים לשימוש הפועל פ"ת. אגף הספורט אחראי על מתן מתקנים לכלל ספורטאי העיר, ובתיאום עם הנהלת הפועל אנו מכשירים את סירקין לאחר שנים של שימוש לא נכון והזנחה. אין לי רצון להתווכח עם תחושות האוהדים. אנחנו נימדד במבחן התוצאה ואני בטוח שבגמר הטיפול הפועל פתח תקוה תקבל מתקן ראוי בהתאם לדרישותיה המקצועיות. העבודה מתבצעת בשקט וללא פרסום כי כזה אני, אבל במבחן התוצאה האוהדים יהיו מרוצים. ברצוני להביע הערכה לאוהדים על אהבתם ללא תנאי למועדון ולאחל להנהלה ולשחקנים הצלחה בעונה זו ובהמשך הדרך. לגבי איציק לוזון – אני מבין את רגישות האוהדים בעניין ואפשר היה לתת 'לחברה לפיתוח פתח תקוה' את העבודה".

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

4 תגובות
 1. אביגיל

  ככה זה .שנותנים לעבריין חסות מראש העיר .בושה וחרפה שמעסיקים טיפוסים כאלה בעירייה. אדם המטנף את מגרשי הספורט.

 2. ששל

  אין שם בדיקות סמים בעירייה שיעיפו את הנרקומן אם דבר של שלושה חודשים לוקח שנתיים כנראה איציק צריך להחליף את החומר שלו
  איציק לוזון אתה נרקומן כל היום אתה מסומם
  יושב בכביש מעשן חשיש עד שהמנה תשרוף לך ת׳נשמה

 3. אבא של שחקן

  העיריה בראשות גב הילה שבתאי ויד ימינה איציק לוזון מתעללים במועדון שלנו.
  קבלו סיפור : אחרי חודשים של עינויים קיבלנו מגרש לחץ לאימוני כושר ,,, המממה העבודה בניהולו של איציק לוזון נעשתה ברשלנות מכוונת המגרש הקטן נעשה ללא גומי סטנדרטי מתחת לדשא הסנטטי !!!! זה נעשה בכוונה לפגוע בילדי הפועל !!!! שעלינו על המשטח הינו בהלם פנינו לאיציק לוזון התגובה ״ זה מה יש תתאמנו זה תקין ״
  חצי שנה לקח לנו לתקן את המשטח , אורן חפץ , איתי שונשין כולם מנכ״ל העיריה כולם הגיעו באו ראו היו בהלם על הרשלנות המכוונת ,,,,
  וזה תוקן כעת לפני חודשיים !!!
  איציק לוזון תתבייש !!!!
  איציק לוזון אף אחד לא ביקש ממך לעבוד למען הפועל פתח תקוה !!!
  פשוט דחפת את עצמך על מנת להרע למועדון ובדיעבד פגעת בכספי משלם המיסים שהעבודה נעשתה פעמיים על חשבון האזרח.
  תתבייש איציק לוזון וכמובן הכל תחת נהולה של גב הילה שבתאי תתבישי גם את !!!!

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר