הסרת שיער בלייזר (צילום: גלקסי טכנולוגיה רפואית בע״מ)
הסרת שיער בלייזר (צילום: גלקסי טכנולוגיה רפואית בע״מ)

הסרת שיער בלייזר בהתאמה אישית ובטכנולוגיה מתקדמת ללא הגבלה על מספר הטיפולים עד להשגת התוצאה

מכונים להסרת שיער בלייזר צצים בכל פינת רחוב כפטריות אחר הגשם, וכולם מפזרים הבטחות, כשבפועל לרובן אין באמת כיסוי. המומחיות של רשת אמריקן לייזר מעמידות דברים על דיוקם, מסבירות מה מבדל את הרשת מכל המכונים האחרים וגם שוברות מיתוס: אין דבר כזה "הסרה של 100% משיער הגוף"

פורסם בתאריך: 16.7.23 00:00

אין זה פלא ששוק הסרת השיער בלייזר בישראל מגלגל מאות מיליוני שקלים בשנה, אחרי הכל, איזו אישה לא רוצה רגליים, בית שחי ואזורים נוספים בגוף חלקים ונטולי שיער מיותר, ושלא תיטעו –  התחום הוא לא נחלתן של נשים בלבד אלא גם של יותר ויותר גברים, המבקשים להסיר שיער מיותר בגב, בחזה ובאזורים נוספים.

הסרת שיער בלייזר מבוצעת במכונים רבים וגם קוסמטיקאיות עוסקות בכך, כאשר רבים מבטיחים הסרת שיער לצמיתות אחרי סדרת טיפולים. אלא שבמציאות, התוצאות מאכזבות לא פעם וההבטחות הגדולות מתבררות כהבטחות סרק.

מי שמבקשת להיות המבוגר האחראי בתחום ולהעמיד את הדברים על דיוקם היא רשת אמריקן לייזר הוותיקה והגדולה, הפועלת כיום בתחום הסרת שיער בלייזר והסרת משקפיים בלייזר. הטיפולים באמריקן לייזר מבוצעים על ידי צוות מטפלות מוסמכות, מקצועיות ומנוסות עם פיקוח קליני צמוד.

"מה שמבדל אותנו מרשתות אחרות, מעבר למקצועיות ולסטנדרטים הגבוהים, עליהם אנחנו שמים דגש, הוא שאנחנו מספקים טיפולי הסרת שיער בלייזר בהתאמה אישית למרבית גוני העור תוך בקרה קפדנית, מקצועיות וטכנולוגיה מתקדמת, שממקמת את הרשת בצמרת מרכזי האסתטיקה בארץ", מסבירה מזל מוזס, מדריכה קלינית באמריקן לייזר.

הסרת שיער בלייזר (צילום: גלקסי טכנולוגיה רפואית בע״מ)

הסרת שיער בלייזר (צילום: גלקסי טכנולוגיה רפואית בע״מ)

שרון ביטן, מנהלת הסניף, מוסיפה: "הסניף שלנו הוא סניף בוטיק באווירה משפחתית ואינטימית. הטיפולים שלנו הם ברמה גבוהה. הצוות מקצועי והמטפלות בעלי ניסיון רב שנים מהקבלה ועד היועצות. יש אצלנו אוזן קשבת ומענה לכל דבר, ומבחינתנו הלקוחות שלנו הם לפני הכל, וזה נראה בתוצאות, שהן ברמה גבוהה ובתוצאה המקסימלית שהלקוחות מבקשים להגיע אליה".

רשת אמריקן לייזר הוקמה בשנת 1999. בעקבות ההצלחה הגדולה של הסניף הראשון, שנפתח בראשון לציון, נפתחו סניפים נוספים בערים נוספות ברחבי הארץ. כיום יש לרשת 18 סניפים נגישים בפרישה ארצית, המטפלים ביותר מ-500 אלף לקוחות.  בשנת 2022 ובשנת 2023 זכתה אמריקן לייזר, בפעם השנייה ברציפות בסקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה למבחן של המדינה ובו נקבע שאמריקן לייזר נבחרה לרשת המכונים להסרת שיער בלייזר הטובה והמקצועית ביותר.

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור איתכם קשר טלפוני ממש בקרוב:


טכנולוגיה מתקדמת

"פיתוח ומחקר הם אבני היסוד של תחום האסתטיקה", מסבירה לריסה וקס, מדריכה קלינית ברשת, "לכן, אנו מקפידים להתעדכן בפיתוחים הטכנולוגיים הרפואיים החדשניים ביותר. אנו מקיימים קשרים מקצועיים שוטפים עם מרכזי אסתטיקה יוקרתיים תוך בחינה ולימוד מתמיד של צורכי הלקוחות שלנו וחלומותיהם ויישום מיטב החידושים והשיטות, וכל זאת על מנת לתת להם המענה את המיטבי לצורכיהם".

שירות הלקוחות של אמריקן לייזר מתאפיין בסטנדרטים הגבוהים ביותר – החל משלב הייעוץ, דרך הטיפול והפיקוח הקליני, וכלה בתוצאות מיטביות, וכל זאת בחדרי טיפול משוכללים, מרווחים ונעימים.

כמו כן, הטיפול ברשת ניתן לנערות מגיל 14 ומעלה בלבד, להבדיל ממקומות אחרים, אשר מטפלים בילדות בגילאים צעירים בהרבה. בין המטופלים יש נשים, גברים, ונערות שמבקשים להיפרד משיער מיותר וליהנות ממראה חלק ואסתטי, ללא צורך במריטה כואבת או בגילוח מעיק.

מזל מוזס, מדריכה קלינית (צילום: אמריקן לייזר)

מזל מוזס, מדריכה קלינית (צילום: אמריקן לייזר)

אמריקן לייזר היא הרשת היחידה שמציעה טיפולים ללא הגבלה עד להשגת התוצאה, ומוזס מסבירה: "מאחר שאנחנו לא באמת יכולים לצפות מראש לכמה טיפולים יזדקק המטופל, על מנת להגיע לתוצאה. לכן, אנחנו מעניקים טיפולים ללא הגבלה עד להשגת התוצאה, ובכך נותנים למטופלים שלנו שקט נפשי וחוסכים להם כסף רב".

ברשת מבקשים להדגיש שאין דבר כזה הסרה של 100 אחוז משיער הגוף, וזאת מאחר שבגוף יש זקיקי שיער רדומים, שעלולים להתעורר ולהצמיח שיער חדש, גם באזורים שעברו טיפול.

"טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים לכל אדם ובלבד שהשיער שלו בגוון כהה יותר מגוון העור", אומרת וקס. "הטכנולוגיה המתקדמת של היום מאפשרת טיפול גם בגון עור כהה באמצעות מכשיר מתאים. הטיפולים אינם מתאימים לאנשים בעלי גון שיער לבן, בלונדיני או ג'ינג'י".

החשש של לא מעט אנשים הוא שהסרת שיער בלייזר כואבת. זה נכון?

"כאב הוא דבר סובייקטיבי וכל אדם חווה אותו בצורה שונה. מרבית המטופלים מעידים על תחושת אי נוחות קלה ההולכת ופוחתת ככל שמתקדמים בטיפולים. אנחנו מקפידים להדריך את הלקוחות למרוח אחרי כל טיפול קרם הרגעה וכן, כל הטיפול מתנהל באווירה נעימה ובקצב שמתאים למטופל/ת".

 

 

מגוון טיפולים

ברשת אמריקן לייזר מבצעים מגוון הסרות שיער בלייזר, החל מהסרת שיער בבית השחי, במפשעות, בישבן, בידיים וברגליים וכן טיפולי הסרת שיער לגברים, המבקשים להיפרד משיער מיותר בגב, בבטן ובחזה. נוסף על כך, ברשת מתמחים בטיפולי הסרת שיער מהצוואר ומהפנים – אוזניים, גבות, סנטר, מצח, באף ועוד. "להסרת שיער בלייזר יש לא מעט יתרונות", מציינת וקס. "זוהי השיטה הנוחה והיעילה ביותר. היא מאפשרת להיפרד משיער מיותר לאורך זמן ולקבל תוצאה יפה ואסתטית וחוסכת מהמטופלים את הצורך בהסרה ידנית וחוזרת של שיער הגוף – מה שחוסך זמן, כסף וכאבים פיזיים".

הסרת שיער בלייזר (צילום: באדיבות קנדלה)

הסרת שיער בלייזר (צילום: באדיבות קנדלה)

איך נדע שבחרנו במקום הנכון להסרת שיער בלייזר?

"ראשית, חשוב לבדוק האם המכשור במכון מאושר ומתאים לסוג הטיפול הדרוש לכם. שנית, על מנת למנוע בזבוז כסף רב וקנייה חוזרת של חבילות, יש לבדוק האם יש טיפולים ללא הגבלה, וכמובן לוודא שמדובר בחברה ותיקה ומוכרת ומהי מידת ההכשרה של הצוות".

יש מקומות שמציעים חבילת טיפולים. זה לא מספיק?

"לא תמיד. יש מטופלים שהחבילה תספיק להם, ויש כאלה שגם אחרי שיסיימו את החבילה המוצעת, יבינו שהטיפול לא הסתיים, והם יצטרכו לרכוש חבילה נוספת. העלות היא מאוד גבוהה".

וקס ומוזס מדגישות שבאמריקן לייזר לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית בהתאם לגון עורו וגון צבע שיערו. הן מסכמות: "השילוב בין המכשירים והטכניקות השונות מאפשר לנו להתאים את הטיפול לנתונים האישיים ולקצב התקדמות הטיפול של כל מטופל, מה שמעלה את סיכויי הצלחת הטיפול ובטיחותו".

גם שעות הפעילות של הסניף החיפאי, הם בהתאמה לצורכי הלקוחות. הסניף נפתח מידי יום בשעה 8:00 בבוקר ופועל ברצף עד השעה 21:00 בערב ובימי שישי עד השעה 14:00 בצהריים.

ביטן:  "אנחנו דואגים לזמינות וגמישות בשעות הפעילות. במהלך השבוע אנחנו עובדים עד השעה 21:00, דבר אשר מסייע להורים עם ילדים קטנים, ובסוף שבוע, יש עדיפות מבחינת השעות לחיילות וסטודנטים. בנוסף, יום שישי מותאם גם ללקוחות שבמהלך השבוע עובדים ולא יכולים להתפנות".

עוד מציינת ביטן שלא מעט מהלקוחות שלהם מגיעים מפה לאוזן  בהמלצה של משפחה וחברים. "אמריקן לייזר, היא חברה בת 22 שנה, בעלת מוניטין גבוה. אנחנו החברה המובילה בארץ בתחום האסתטיקה עם המכשור המתקדם בעולם. יש לנו מגוון טכנולוגיות שיכולות להתאים לכל אחד ואחת על פי הצרכים שלהם".


לאתר אמריקן לייזר >>>

סניפי אמריקן לייזר באזור המרכז

פתח תקווה, רחוב בן ציון גאליס 9 פתח תקווה

בני ברק, סניף אילון,  דרך ששת הימים 30, בני ברק, מגדל צ'מפיון – מול קניון איילון, קומה 17.

קריית אונו, רחוב שלמה המלך 37, מגדל המשרדים של קניון קריית אונו, קומה 5.

לתיאום פגישת יעוץ ללא עלות וללא התחייבות – השאירו פרטים בטופס וניצור איתכם קשר טלפוני בקרוב

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר