יו"ר מועצת הנוער, מאי כץ
יו"ר מועצת הנוער, מאי כץ

בעקבות פנייה של מועצת הנוער: המתגייסים יקבלו תיק

נציגי המועצה שיתפו את ראש העירייה באינספור פניות שקיבלו מבני הנוער בנושא ומצאו אוזן קשבת

פורסם בתאריך: 22.6.17 17:20

לאור פניה של מועצת הנוער העירונית לראש העירייה, איציק ברוורמן, לסגנית ראש העירייה, אורנה דוידאי ולמנהל אגף חברה ונוער, גיא אליהו, הוחלט לשנות את המתנה המתוכננת למתגייסים. נציגי המועצה שלחו מכתב בו ציינו כי בשנה האחרונה קיבלו אינספור פניות מבני הנוער בבקשה לקבל השנה בכנס המתגייסים תיק שישמש אותם בשירותם הצבאי. "יש לציין שהעיר פתח תקוה, הנהלת העיר ואתם בראשה, משקיעים רבות בבני הנוער וכך גם בכנס המתגייסים עצמו", כתבו נציגי המועצה, "אנו סבורים כי יש חשיבות רבה לבחירת המתנות למתגייסים הן מבחינת מיתוג העיר ותדמיתה והן כהוקרה ראויה למתגייסי העיר״.
בעקבות המכתב הוחלט להיענות לבקשת בני הנוער. ״אנו רואים את תפקידנו במועצה בראש ובראשונה כגורם המקשר בין כלל התלמידים והנוער בעיר לנציגי הרשות", אומרת יו"ר המועצה מאי כץ, "יש בפתח תקוה מועצה חזקה ומשמעותית וכתוצאה מכך מתקיימים שיתופי פעולה מדהימים בין המועצה לבין אנשי החינוך והנוער הפועלים במסגרת אגף חברה ונוער בעיר, דבר המאפשר לנו להיות מעורבים יותר ולהוביל יוזמות ורעיונות לדברים שהופכים לרוולנטים בשיח הציבורי ובעיקר לנוער בעיר שלנו. המועצה תמשיך להשמיע את קולם של בני הנוער בעיר ואנו מברכים על נכונותם הכנה של מקבלי ההחלטות לקדם סוגיות שעולות מהשטח דרך המועצה״.
חברת המועצה אורנה דוידאי הוסיפה: "זה כנס המתגייסים הראשון שאני משמשת בו כראש אגף הנוער והיה לי חשוב שהמדיניות אותה אני מובילה, המתבססת על שיתוף מלא של בני הנוער, הכרה של הצרכים והקשבה לקול הנוער תבוא לידי ביטוי. אני שמחה שגם בכנס המתגייסים בני הנוער הם אלה שעשו את בחירת הדברים והתכנים ואני מברכת על כך את מועצת הנוער על המעורבות והפעילות האקטיבית שהם מגלים".
אליהו הוסיף: "כשבני נוער מובילים יוזמות אנחנו יודעים שהפרוייקטים בוודאות יצליחו מכיוון שרק הם יודעים מה טוב עבורם. כך גם כשהם העלו את נושא השי, ידענו שאי אפשר להתעלם מהבקשה כי רצינו שתהיה שביעות רצון בקרב המתגייסים״. בנוסף מבקשים לעדכן באגף הנוער, שהשנה יתקיימו שני אירועי מתגייסים. הראשון בשמונה ביולי ערב הוקרה למתגייסים לשירות צבאי/אזרחי/שנת שירות, שיתקיים בהיכל התרבות עם מופע סטנד אפ של חן מזרחי, אירוע שמותאם גם לציבור הדתי וגם לציבור החילוני. למחרת, 9 ביולי תתקיים מסיבת מתגייסים בבריכת סירקין עם התקליטנים ואגוס, ויני ויצ'י ואנדר קאבר ובמקום תהיה עמדת הסברה שתופעל על ידי חיילי גרעין הנחל הפועלים בעיר.

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר