נבחרות הדיבייט של פתח תקוה למעלה: נבחרת תיכון אחד העם צילום תיכון אחד העם
נבחרות הדיבייט של פתח תקוה למעלה: נבחרת תיכון אחד העם צילום תיכון אחד העם נבחרת רשיש צילום ביה"ס רשיש

הישגים גדולים לנבחרות אחד העם ורשיש בגביע המלומדים בארצות הברית

שתי הנבחרות חזרו מהתחרות העולמית עם עשרות מדליות, גביעים, ותארים אישיים וקבוצתיים

30.11.18 09:35

נבחרות הדיבייט של תיכון אחד העם וחטיבת רשיש הגיעו להישגים בינלאומיים במסגרת תחרות גביע המלומדים WSC שהתקיימה באונברסיטת ייל בארצות הברית.

נבחרות הדיבייט של פתח תקוה - נבחרת תיכון אחד העם צילום תיכון אחד העם

נבחרות הדיבייט של תיכון אחד העם צילום תיכון אחד העם

בנבחרת הדיבייט מתיכון אחד העם בהנהלת יעל בצלאל ובהובלת דליה בן אסא רכזת המחוננים העירונית השתתפו: נועה אדלר, תמר מלכה , בניו ונטורה -לב,עוז אורן, ראם סטמקר ומיה סקל. נבחרת דיבייט אחד העם  בקטגורית הסניורס זכתה בגביע זהב קבוצתי ב-overall וחזרה עם 71 מדליות זהב בכל הקטגוריות.
ראם סטמקר נבחר לעלות לדיבייט ראווה, debate show case כאחד משמונה דבייטורים מצטיינים מתוך 1200 ודורג במקום הראשון מכל המשלחות הישראליות בקטגורית הסניורים. הוא זכה גם בגביע זהב קבוצתי בoverall ובמדליות זהב במבחן הקליקרים מולטימדיה בצ'לנג' ובדיבייט.

עוז אורן קיבל מדליות זהב במבחן המולטי מדיה ב- bowl בדיבייט וגביע זהב במבחן צ'לנג קבוצתי.

מיה סקל קיבלה מדליות זהב בכתיבה משותפת בצ'לנג' וגביע קבוצתי בoverall.

נועה אדלר קיבלה מדליות זהב ב- BOWL בכתיבה משותפת, ומקום רביעי עולמי בספרות.

בניו ונטורה –לב קיבל מדליות זהב ב-BOWL בצ'לנג' וב-OVERALL.

תמר מלכה קיבלה מדליות זהב במבחן הקליקרים וב-BOWL.

נבחרת דיבייט אחד העם דורגה בחידון מולטימדיה קבוצתי וכתיבה קבוצתית וב-OVER ALL במקומות הראשונים בכל התחומים. כמו כן הגיעו למקום השלישי במזרח התיכון.

נבחרות הדיבייט של פתח תקוה - נבחרת רשיש צילום ביה"ס רשיש

נבחרות הדיבייט של חטיבת רשיש צילום ביה"ס רשיש

נבחרת רשיש, בהנהלת לאה אוברקוביץ' ובהובלת יפה גלוסקא רכזת המחוננים, מנתה חמישה תלמידים: סתיו עזר, יונתן לוי, אלי עבאדי, רן לוי ואיתי קוגמן. התלמידים זכו ב-50 מדליות כסף וזהב, ובגביע על זכיית הנבחרת במקום השני העולמי.

סתיו עזר היה הדיבייטור הטוב ביותר מבין המשלחות הישראליות והכותב הראשון בעולם והגיע להישגים בולטים באומנות ולמקומות הראשונים בעולם הן בסיכום הכללי האישי והן בסיכום הכללי הקבוצתי.

איתי קוגמן וקבוצתו הגיעו למקום השני העולמי במבחן הקליקרים.

אלי עבאדי, שגם נשא בטקס הסיום את דגל ישראל, זכה במקום השני במדעים מתוך 1,500 מתחרים והצטיין בספרות עם קבוצתו בציון הכללי הקבוצתי.

רן לוי זכה בציון הכללי בניקוד הגבוה ביותר אי פעם בתחרות באתגר ההיסטוריה ובציון הכללי.

יונתן לוי הצטיין ברמה העולמית במבחני האתגר במדעים ובאומנות ובציון הקבוצתי הכללי.

כל הידיעות החמות בעיר אצלך במייל

, תודה על הרשמתך.
עתה אשר את קבלת הדיוור במייל וקבל את הידיעות החמות בעיר למייל שלך

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר