צלמי חתונות במרכז (מאגר Shutterstock)
צלמי חתונות במרכז (מאגר Shutterstock)

צלמי חתונות מומלצים במרכז הארץ

כבר מזמן הבנו שצלמי חתונות הם אלה שבאמת יגרמו לנו להיזכר באחד האירועים החשובים בחיינו גם בעוד עשרות שנים. לכן, חשוב שנבחר באמת את אלה שעושים את עבודת הצילום בצורה הטובה ביותר. הכירו את צלמי החתונות המובילים באזור

8.11.18 16:26

Wow צלמים: סיפור החתונה שלכם

סיפור החתונה מצולם ומסופר ע"י צלמי האירוע כנרטיב ייחודי. לכל חתונה יש סיפור משלה, ועל צלמי החתונות המקצועיים לדעת היטב כיצד לספר את הסיפור

מחזיקים בניסיון וותק מקצועי של מספר שנים לא מבוטל ומאות חתונות שתועדו בהצלחה, צלמי החתונות לירון סער ואליה ספינופולוס מסטודיו WOW, מספקים גישה ייחודית לתיעוד היום המרגש בחייכם.

הגישה שלהם מקצועית, מסוגננת, טבעית ובלתי נשכחת, במסע תיעוד האירוע הגדול. לירון סער, צלם סטילס מומחה שצבר עשרות שנות ניסיון, חבר לידידו הטוב אליה ספינופולוס, אשר אמון על צילומי הווידאו ומחזיק בארסנל של שנות ניסיון רבות בתחום, ויחד הקימו את חברת wow צלמים המקפידה על השגת אפקט ה"ואוו" בכל אירוע ואירוע.

Wow צלמים

Wow צלמים

התמונות המופקות הן טבעיות מאוד, סער "מגייס" את עדשה המצלמה ואת עיניו המיומנויות ובשילוב התאורה הנכונה, הצבע, והתפאורה המתאימה, הוא מצליח ללכוד את הרגע המושלם, כמעט ללא התערבות חיצונית.

על הסגנון המיוחד שלו הוא אומר: "אני מתחבר לכל זוג ומתרגש יחד איתם, כאילו מדובר באירוע שלי. כך כנראה, מתפתח סגנון העבודה הייחודי. אני לא רק לוכד את הרגע, את השמלה, החליפה, האיפור, החופה והאורחים.. אני גם מקפיד ללכוד את ההיבט האנושי בתמונה: את הקשר החזק בין בני הזוג, זאת לצד הרגשות המתהווים, המתחלפים לאורך כל האירוע: האושר, הצחוק, ההתרגשות, הדמעות, החיבוקים, הנשיקות, המשפחתיות, וכמובן האורחים.. שהם כמובן חלק ומהווים תרומה מכובדת ליום המופלא הזה".

מה אתה אוהב בחתונות?

"בסופו של יום מדובר באנשים. אני מתחבר לתהליך שהם עוברים, להתרגשות, לחשש הטבעי, למכלול הרגשות המוצפים, כמובן, אל הכלה והחתן עצמם." אומר סער.

מה חשוב לבחון כשבוחרים צלמי חתונות איכותיים?

"חשוב לבחור בצלמים שמאוד אוהבים ומתחברים למקצוע ולתחום, אי אפשר לזייף את זה, זה חיבור שבא מבפנים". אומר אליה ספינופולוס.

"צריך להבחין בחיבור של הצלם לעולם החתונות, לוודא שהוא אוהב את העבודה, לראות עבודות קודמות כדי לוודא את מידת ההשקעה שלו והחשיבה מחוץ לקופסה, כך שבסופו של דבר תקבלו את אלבום וסרט החתונה המושלם שיישאר אתכם לתמיד".

"המזכרת הזו היא לנצח וחשוב להבין את זה. אי אפשר לשחזר חתונה בהמשך. אלו תמונות וסרטים שתרצו להראות בהמשך לילדים ולנכדים שלכם ובמקרה הטוב, אפילו לנינים. לכן, ההקפדה צריכה להיות סופר מקצועית והתוצאה צריכה להיות מושלמת". ספינופולוס מוסיף.

הסטודיו של WOW צלמים נפתח בשנת 2014, ממוקם בת"א ברחוב שדרות חן היפיפה ומלא החיים ומנוהל בידי שניהם.

בשנים האחרונות, הרחיבו סער וספינופולוס את הידע והמקצועיות שצברו, כאשר החלו לעבוד גם בחו"ל. "הניסיון בצילום חתונות מחוץ לישראל, במדינות ותרבויות זרות, הקנה לנו עושר מקצועי וידע נוסף בתחום. נחשפנו למנהגים חדשנים, דתות ותרבויות שונות אשר אימצנו ויישמנו בכלל החתונות, מה שמקנה לנו טוויסט ייחודי.

"דבר נוסף, אשר חשוב לנו לא פחות מהפקת תמונות מדהימות, היא האינטראקציה עם בני הזוג (הלקוחות), לכל אורך הדרך. אנחנו חלק מהיום המשמעותי הזה החל מהמפגש הראשוני ועד לאחר החתונה. אווירה זו מאפשרת לנו ליצור את התמונות הטבעיות והאותנטיות ביותר שאנחנו אוהבים להפיק ולאחד את כל הרגעים הקטנים למזכרת אחת מלאה ושלמה".

כתובת הסטודיו: שדרות חן 25 תל אביב.

דף הפייסבוק

עמוד האינסטגרם

טלפון: 058-5555788

Wow צלמים

Wow צלמים


אלון וגיא AGS צילום חתונות

אם אתם בוחרים לצאת מהשבלונה ולהמחיש את הרגעים המרגשים בחייכם באמצעות צילומים לא סטנדרטיים, כאלו שיחזירו אתכם שוב ושוב לרגע הגדול בחייכם, אלון וגיא בעלי סטודיו AGS הם בהחלט הבחירה האידאלית עבורכם.
מדובר בצוות מנצח של שני צלמים איכותיים ויוצאי דופן, אשר המוטו שלהם הוא לצאת מהשגרה, להיפרד מהבנאליות וליצור צילומי חתונות ווידאו וסטילס מהטובים, האיכותיים והיצירתיים ביותר שיש.

אלון גרובר וגיא סימן טוב חברו יחד והקימו את סטודיו צילומי חתונות AGS לפני כשמונה שנים. מאז ועד היום הם מחזיקים ברזומה של צילומי מאות חתונות ואלפי לקוחות מרוצים. ומה שהחל אצלם כתחביב הפך מהר מאוד לקריירה מרשימה ובולטת ואהבתם לצילום מומחשת בכל תמונה אובייקטיבית ורגשית.

אלון מתמקד בצילומי הסטילס וגיא בצילומי הווידאו, ויחד הם מבטיחים כי שום רגע מרגש ומפתיע לא יעלם מעדשות המצלמה. הם לא רק מנציחים רגעים אלא אף מייצרים אותם על פי הצורך, והם אינם סומכים על תאורת האולם והחוץ בלבד שיספקו את האווירה הנדרשת, הם מרכיבים זירת צילום מסוגננת בעצמם, באמצעות ארגז שלם של אביזרים משלימים שהם מביאים איתם לאירוע ללכידת התאורה הנכונה, הדגשים החשובים והאפקטים החדשניים, שישיגו את התוצאות המושלמות.

אפקט הצילומים של אלון וגיא הוא ייחודי. באמצעות הקסם המיוחד שלהם ושיתוף הפעולה ההדדי והמפרה, הם יציגו בפניכם לאחר האירוע תמונות וסרטונים שלכדו רגעים שלא זכרתם כלל שהתקיימו, וההפתעות לא יפסיקו לזרום. גישת הצילום המקצועית הייחודית שלהם, הניסיון והידע המקצועי שצברו בתחום הופכת אותם לצלמים מהמקצועיים והאיכותיים ביותר בישראל, והתגובות באתרי האינטרנט ובעמודי הפייסבוק שלהם מוכיחים זאת שוב ושוב.
טכניקת הצילום של אלון וגיא היא שילוב של אמנות ותיעוד באופן מתוחכם ואותנטי. הם מצליחים לחבר בדייקנות פסיפס עשיר של רגעים קסומים ומרגשים ואת הרגעים האמיתיים והאותנטיים ביותר ולהגיש לזוג המאוהב מתנה שלא תישכח לכל ימי חייהם.

מרכיב השירות הוא חלק בלתי נפרד מעבודתם המשובחת ולכן הם מבצעים היכרות מעמיקה עם בני הזוג טרם יום האירוע, לומדים את רצונותיהם וחלומם ומתעדים זאת באופן ייחודי ומופלא.

קישור לדף הפייסבוק
קישור לעמוד האינסטגרם
טלפונים:
אלון גרובר 052-4615968
גיא סימן טוב 052-8137371

AGS צלמים

AGS צלמים


הכירו את עופר מתתיהו

מכיוון שתמונות החתונה מהוות את הזיכרון היחיד שנותר לנו מאירוע החתונה המרגש, כולנו מסכימים שכאשר אנחנו בוחרים צלם, חשוב לנו מאוד שיהיה מקצועי, יצירתי, קולע לטעמנו ויודע במומחיות רבה ללכוד דרך עדשת המצלמה רגעים מיוחדים שבמקרים רבים אפילו אנחנו לא זכרנו.

אחד מצלמי החתונות המומלצים הוא עופר מתתיהו הנחשב היום לאחד מצלמי החתונות המובילים באזור המרכז. הוא עוסק בתחום למעלה מ-16 שנה, צילם וליווה מאות זוגות ביום המאושר לחייהם.

תוך מקצועיות, דיוק לפרטים קטנים ועבודה אינטנסיבית וללא פשרות, עופר מצליח פעם אחר פעם להשיג תיעוד מושלם של היום החשוב ביותר לזוג המאוהב. עופר מלווה את הזוג במהלך כל שלבי ההתארגנות לחתונה תוך הקשבה לבקשותיהם ורצונותיהם הכמוסים. החל מצילומי הטראש ועד ליום החתונה, עופר יקשיב באהבה וסבלנות ויתעד רגעים תוך יצירתיות וספונטניות ובהתאם לבקשות בני הזוג המלכותי.

ניחוח של חו"ל: מלבד היותו צלם חתונות, עופר מתמחה בצילומי אופנה בארץ ובחו"ל כך שהשילוב בין התחומים מהווה יתרון גדול בסגנון ואופי תמונות החתונה. זוויות הצילום שעופר לוכד בזכות הניסיון הבינלאומי והידע בתחום האופנה, בעלות אופי סולידי ומאפשרות לזוג הרומנטי לחוש כחלק מקאסט אופנה בינלאומי. תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כאשר ברשותו המצלמות והציוד המתקדם ביותר, עופר מאפשר חוויה מיוחדת לזוג הרומנטי כאשר התוצאות מרגשות וממחישות רגעים קטנים של אהבה בין בני הזוג.

"בארץ יש לוקיישנים מאוד יפים לצילום זוגות. גם מקום יחסית נדוש אפשר להפוך למיוחד ושונה" מספר עופר. מלבד הלוקיישנים בארץ, זוגות רבים מזמינים את עופר לצילומי חתונות בחו"ל בהם הוא מלווה את הזוג החל מהכנות האירוע ועד יום החתונה וביחד איתם מגלה לוקיישנים מפתיעים.

עופר אומר: "בתור צלם אירועים ששם לעצמו בראש ובראשונה את המטרה להגשים לכם את החלום, אני יודע מהו כובד האחריות שמוטלת עלי, להרגיש אתכם, להקשיב לכם, לראות את החלום שלכם, וביחד ליצור אתכם את חבילת הצילום המושלמת, שתספק לכם את כל מה שאתם צריכים"

כתובת הסטודיו: סמטת הש"ך 5, תל אביב
קישור לאתר
טלפון: 052-8710700
קישור לדף הפייסבוק

צילומי חתן. צילום: עופר מתתיהו

צילומי חתן. צילום: עופר מתתיהו

 


אדריאן סבל – צלם חתונות

כשאדריאן סבל מצא את האהבה שלו בחיים בדמותה של מצלמת הסטילס היה ברור לו כי זו אהבה לכל החיים. דרך העדשה הוא הביט בעולם ואהב את שראה  ובאמצעות המצלמה מאז ועד היום הוא מתעד חתונות עבור זוגות המעוניינים לזכור את היום המאושר בחייהם דרך עיניו,כשהוא עושה זאת באמצעות סגנון צילום רגיש ובלתי מתערב אשר מאפשר לו לתפוס את הרגע מבלי לביים את המציאות ובכך להשיג אמת ורגש בפריים.

אל כל חתונה מגיע אדריאן עם צלם  נוסף שעוזר לו בתיעוד האירוע. אדריאן מתפקד בעיקר כבן לוויתם של הזוג המתחתן, כשהצלם השני דואג לתפוס את החברים, המשפחה וכל מי שהגיע לעשות שמח לזוג המאושר.

צילום: אדריאן סבל

צילום: אדריאן סבל

לאחר האירוע שולחים את התמונות לזוג הטרי. אלה בוחרים את התמונות האהובות עליהם ומאותן תמונות מרכיב אדריאן אלבום מהמם המעביר את סיפור של חתונה אל בין דפי האלבום.

"אם נוח לזוג מול הצלם כשהוא בלי המצלמה, אין סיבה שירגישו אחרת כשהם נעמדים מולה" מספר אדריאן. "אחד הדברים החשובים לי ביותר בצילומים הוא ליצור קשר טוב עם הזוג על מנת שירגישו חופשיים להיות עצמם גם מול העדשה". זו הסיבה שכצלם חשוב לאדריאן להכיר את כל לקוחותיו ולהפוך את הצילומים, גם לפני החתונה וגם במהלכה, לחוויה מהנה שמוציאה מכל הסובבים את הרגעים המהפנטים ביותר.

בנוסף לתיעוד החתונות, אדריאן גם מצלם אופנה עבור החברות הגדולות ביותר ובהן Factory 54, אסתי לאודר, מגזינים כגון "טיים אווט", "את" וכמובן שבוע האופנה.

כך שבנוסף לצילום רגיש ואמיתי, תקבלו תמונות מהממות ביופיין.

לבסוף, אם הטבעת כבר נשלפה והתחלתם בהכנות לקראת היום הגדול, תמיד תוכלו לפנות לאדריאן שישמח להוריד לכם עוד דאגה קטנה מהלב לקראת החתונה, ולעמוד לצידכם בכל שתצטרכו.

טלפון: 050-9444041

קישור לעמוד הפייסבוק

חשבונות אינסטגרם

@adriansebalweddings

@adrian_photographer

צילום: אדריאן סבל

צילום: אדריאן סבל

 

 


כתבה שיווקית


 

כל הידיעות החמות בעיר אצלך במייל

, תודה על הרשמתך.
עתה אשר את קבלת הדיוור במייל וקבל את הידיעות החמות בעיר למייל שלך

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר