מכוני קעקועים במרכז. מאגר תמונות Shutterstock
מכוני קעקועים במרכז. מאגר תמונות Shutterstock

מקעקעים מומלצים במרכז

חושבים להתקעקע אבל עדיין מתלבטים? דיברנו עם מקעקעים מוצלחים במרכז שיעזרו לכם לעשות קצת סדר לפני ההחלטה הגורלית

פורסם בתאריך: 6.12.18 18:34

Lapollart ירדן פולק

סטודיו הבוטיק של ירדן פולק נמצא בשוק הפשפשים ביפו הקסומה ונותן מענה לכל סוגי הקעקועים. ירדן הוא אומן מוכשר שמתעסק באומנות על כל גווניה. כל העבודות בסטודיו מבוססות על פרי יצירתו של ירדן כאשר ניתן להגיע עם רפרנס ולעצב קעקוע מיוחד עם טאץ' אישי. ירדן משתמש במכשור המקצועי ביותר ולא מתפשר על איכות וסטריליות בשום שלב

ירדן פולק מקעקע

ירדן פולק מקעקע

איך הכל התחיל?

"זאת הייתה החלטה של בוקר, סוג של אינטואיציה. למדתי את התחום אצל המקעקעת הילה חן ולפני שלוש שנים התחלתי לקעקע באופן מקצועי ופתחתי את הסטודיו".

יש לך סגנון ייחודי?

"מזהים אותי בעיקר בזכות הקעקועים הציוריים שאני מאוד אוהב לעשות. אני עושה קעקועים מכל הסוגים וחשוב לי בעיקר שיהיה לי חופש ותנועה במטרה ליצור קעקוע מושלם".

ייחודיות

"הבחירה שלי להישאר סטודיו בוטיק, מאפשרת לי להיות פתוח כלכלית. חשוב לי לתת יחס אישי וייעוץ מעמיק לכל לקוח ולקוח ולכן אני מקעקע מספר קטן של אנשים ביום ולא ממהר לקעקע כל אחד. מלבד זאת, הגעתי למסקנה שאם אין תשוקה לעשייה אז עדיף לא לעשות כלום. לכן, כדי לאפשר לעצמי להתרגש מכל קעקוע מחדש ולתת את הכי טוב שאפשר, אני משלב בחיי תחומים נוספים".

מה היה הקעקוע הראשון שביצעת?

"קעקעתי לאבא שלי כריש על היד. זה היה מלחיץ בטירוף ואני ממש זוכר כל רגע. העידוד שלו מאוד עזר וגרם לי להבין שאני מתחיל דרך חדשה. הקעקוע יצא מדהים".

כמה קעקועים יש לך?

"קשה לספור, בכל שבוע שתשאלו אותי כנראה שהתשובה תשתנה, אני מורכב מהמון פאצ'ים. הקעקוע שאני מחובר אליו במיוחד הוא לב שנמצא על החזה שלי".

קעקוע שלא תסכים לעשות לעולם?

"אם אני מרגיש  מסיבה כלשהי  שהקעקוע לא נכון ללקוח או לי, אני פשוט לא אעשה אותו. אני מאוד מחובר לאינטואיציה ומקפיד שהכסף לא יניע אותי אלא התחושה בלבד".

אני מאמין

"קודם כל להרגיש. כל דבר שאני עושה בחיים אני בודק לפני אם הוא נכון לי. במיוחד בתחום הקעקועים שטומן בחובו רוחניות גדולה, חשוב לשים לב לחיבור בין המקעקע למקועקע. אין סיבה למהר, קודם כל להרגיש".

מה החלום הבא?

"כרגע אני חי את החלום!".

קישור לאינסטגרם
קישור למייל
טלפון:0506506669
קישור לפייסבוק

קישור לאתר

צילום: ירדן פולק

צילום: ירדן פולק


מורנו קעקועים – אמנות לשמה

אז אזרתם אומץ והחלטתם לעשות קעקוע שישקף תכונה מהותית הקיימת בכם. בשביל עבודה מורכבת כזו צריך אמן אמיתי, כמו מורנו דוד- מקעקע בעל ניסיון של 26 שנים בתחום הקעקועים והפירסינג. מורנו מתמחה בקעקועים מיוחדים מכל הסגנונות, כאשר אהבתו הגדולה ביותר היא ביצוע קעקועים ריאליסטיים ופורטרטים. כמו כן, הוא מתמחה בעבודות בשחור ואפור, עבודות בצבע וסגנונות עכשוויים, כגון: הצללות 'דוטוורק', הצללות בוויפים (משיכות מכחול), הצללות קוויות ועוד.

מורנו דוד הוא מראשוני המקעקעים בישראל, והעמיד אחריו דורות שלמים של אמני קעקועים. למעשה, יותר מעשרים מקעקעים, רובם בעלי סטודיו משלהם, למדו אצלו באופן אישי. הוא עבר השתלמות אצל אמן הקעקועים המפורסם ביותר בעולם, אניל גופטה, צבר ניסיון במשך 3 שנים, ולבסוף פתח את הסטודיו "מורנו קעקועים".

קעקוע הג'וקר שנעשה ע"י דוד מורנו.

איך הכל התחיל?

"מאז ומעולם אהבתי לצייר, אך לא הייתה מודעות רבה לתחום הקעקועים באותה תקופה. בגיל 28, כשכבר הייתי נשוי עם שני ילדים ובעל עבודה מסודרת, נתקלתי בקעקוע שנבנה עפ"י תמונה של צייר ספרדי ונפתח בפניי עולם תוכן חדש של אמנות מצוירת על הגוף".

איך בנוי הסטודיו שלך?

"מדובר במקום גדול ומרווח, הכולל ארבעה חדרי עבודה ומחשבים. המקעקע יושב עם הלקוח על המחשב ומעצב את הקעקוע בהתאם לרצון הלקוח והחזון שלו. כמו כן, במתחם קיים גם חדר פירסינג וחדר סטריליזציה".

האם אתה לוקח חלק בכנסים או אירועים למיניהם?

"נכחתי בכנסים רבים בחו"ל, ושאבתי השראה רבה ממיטב אמני הקעקועים הבינלאומיים".

ייחודיות.

"אני וארבעת המקעקעים שעובדים אצלי, מקפידים להעניק לכל לקוח יחס אישי והקשבה, על מנת לתת את המענה הטוב ביותר".

כמה קעקועים יש לך?

"שישה, אחד מהם הוא דיוקן של אלברט איינשטיין. הוא הדמות המוערצת עליי מאז היותי ילד".

באילו אמצעי בטיחות אתה נוקט טרם ביצוע הקעקוע?

"אנו משתמשים במכשיר העיקור 'אוטוקלאב', הקיים בעיקר במרפאות מומחים, ובדור חדש של מכונות, שבהן המחט והטיובה (צינורית הדיו) הם חד פעמיים ומושלכים לפח מיוחד בתום העבודה. המקום שלנו קיבל רישיון ממשרד הבריאות ומפוקח על ידו באופן קבוע ואנחנו מקפידים להשתמש בכל אמצעי הסטריליזציה: כפפות, משטח עבודה נקי, סביבת עבודה סטרילית לחלוטין וחומרי חיטוי שונים המכינים את העור לכל שלבי הקיעקוע".

מה החלום הבא?

"להמשיך להיות המוביל בתחום זה בישראל, להמשיך ללמד ולהתוות את הדרך למקעקעים חדשים ולהמשיך להגשים את חלומותיהם של הלקוחות דרך הקעקועים".

מורנו קעקועים – רחוב דיזנגוף 72, תל אביב

טלפון: 03-5252272

קישור לאתר

קישור לאינסטגרם

קישור לפייסבוק

קישור למייל

מורנו קעקועים - אמנות לשמה

מורנו קעקועים – אמנות לשמה


Kakun.artליאב קקון

ממש כמו מכוני קעקועים באירופה, הסטודיו החדש של ליאב קקון (27) הוא סטודיו בוטיק קטן ומגניב שמסתתר בסלון של מספרה ברחוב בוגרשוב תל אביב. ליאב הוא אומן מוכר בסצנה התל אביבית ולוקח חלק באירועים ותערוכות בעיר. סלבים רבים מגיעים לקעקע על גופם את יצירותיו הייחודיות של ליאב ולמרות שהסטודיו חדש וקטן הוא עמוס בלקוחות ונראה כי העתיד מזהיר. ליאב מקפיד על מקצועיות ללא פשרות, יצירתיות וסטריליות תוך יחס אישי ללא גבולות.

ליאב קקון ארט

ליאב קקון ארט

איך הכל התחיל?

"הייתי בטיול בהודו וחזרתי לצייר לאחר תקופה ארוכה שלא ציירתי. פגשתי שם מקעקע שהדליק אותי על התחום, עשינו מספר סשנים של ציור וביקשתי שילמד אותי. כשחזרתי לארץ התחלתי לקעקע חברים והתחלתי ללמוד באופן מקצועי. כשהייתי מוכן פתחתי את הסטודיו שלי"

יש לך סגנון ייחודי?

"אני מזוהה עם סגנון הראילזם וריאליזם מינייטורי, אבל נוגע בכל הסגנונות"

כמה קעקועים יש לך?

"יש לי שבעה קעקועים במקומות שונים בגוף כשהאהוב עליי במיוחד הוא הורד הקטן על היד שלי"

ייחודיות

"מבחינתי תהליך הקעקוע זה חוויה של ממש. כשבן אדם מגיע לסטודיו שלי אנחנו עוברים מסע של כמה שעות בו שמים לב לכל פרטים הכי קטנים, לרגשות ולתחושות. לכן אני מקבל עד שלושה לקוחות ביום כדי לתת תשומת לב מעמיקה לכל אחד. מלבד זאת, סטריליות היא בראש הפירמידה מבחינתי. אין דבר בסטודיו שאני לא עוטף".

קעקוע שלא תסכים לעשות לעולם?

"אני פחות מתחבר לסגנון שבטי ועבודות גסות".

מה היה הקעקוע הראשון שביצעת?

"קעקעתי לעצמי כוכב על הרגל ועד היום יש לו ערך סנטימנטלי בשבילי. זה הפחיד אותי ממש כי האמת היא שהיה לי פוביה ממחטים ובדיקות דם. אבל היה לצדי מקעקע שעזר לי והבנתי שזה ממש לא נורא".

קעקוע שריגש אותך במיוחד?

"לא מזמן קעקעתי על בחור נר הנצחה לקרוב משפחה שלו. הקעקוע עצמו היה מאוד מורכב, והשילוב עם משמעות הסיפור והתוצאה המיוחדת ריגשו אותי במיוחד".

אני מאמין

"חשוב לי להכיר ולהבין את הבן אדם שעומד מולי, לראות שאנחנו משדרים על אותו גל. אני לא מסכים לקעקע כל אחד".

איך לא להתחרט על קעקוע?

"לפי דעתי הדרך לא להתחרט היא להיות בהיר עם הרצונות שלך. לכל אדם יש תחום שהוא אוהב ומזוהה איתו ואם הולכים עם התשוקה האמיתית, אין סיבה להתחרט לאחר מכן".

מה חשוב לבדוק לפני שמתקעקעים?

"אני ממליץ לבדוק טוב את רמת האסתטיקה וההיגיינה של הסטודיו אליו אתם הולכים. בנוסף לשים לב לתיק העבודות של המקעקע ולבחור אותו על פי הנישה בה הוא מתמחה".

מה החלום הבא?

"להתרחב ולא להפסיק. עוד שנה מהיום אני רוצה לפתוח סטודיו נוסף"

טלפון 052-8708905
קישור לפייסבוק
קישור לאינסטגרם
כתובת: בוגרשוב 15 תל אביב
מייל

הקעקוע שריגש את ליאב קקון

הקעקוע שריגש את ליאב קקון


עידו סגל – מקעקע מהדור החדש

לא רק חברות אנימציה עברו בשנים האחרונות מהפקת יצירות דו ממדיות לתלת ממדיות. גם תחום הקעקועים התפתח ועבר מודרניזציה. למי מכם שמעוניין בקעקוע חדשני ובעל עומק, עידו סגל (30) הוא אמן קעקועים מראשון לציון, אשר מתמחה בסגנון ה'דוט וורק', "עבודת נקודות"- קיעקוע בנקודות קטנות על מנת ליצור תחושה מורכבת וגיאומטרית יותר ליצירה. עידו מתמחה גם בסגנון מורכב נוסף- 'בלאק וורק', שהוא למעשה צביעה בשחור.

יצירותיו של עידו עוצרות נשימה ומקנות מראה ייחודי ואסתטי הרבה יותר מהקעקועים הרגילים. הסטודיו שלו ממוקם בראשון לציון ולקוחותיו משבחים את כשרונו הרב, הרמה הגבוהה של יצירותיו, והיחס האישי והסבלנות אשר מעניק באהבה לכל לקוח.

יצירה של עידו סגל

איך הכל התחיל?

"בטיול השלישי שלי להודו, פגשתי אמן קעקועים איטלקי המתמחה בסגנון ה'דוט וורק'. ראיתי את העבודות שלו ופשוט נדהמתי. התאהבתי מידית בסגנון הזה ובגיאומטריה שלו. לפני הטיול נרשמתי ללימודים אקדמיים, וכשחזרתי לארץ, בחרתי להמשיך בתחום הקעקועים".

מהו הניסיון שלך בתחום?

"למדתי המון מאותו אמן קעקועים איטלקי וממקעקע מפורסם מברצלונה, ששמו הוא ריימונדו רמירז. כמו כן, אני מקפיד להיות מעודכן בחידושים הבינלאומיים בתחום".

מהו בעצם סגנון ה'דוט וורק', בו אתה מתמחה?

"סגנון ה'דוט וורק', בניגוד לקיעקוע בשיטות המקובלות, הוא חסר קווים. בונים את הקעקוע בנקודות קטנות ולמעשה, מתעסקים עם הצפיפות של הנקודות על מנת לקבל יצירה גיאומטרית ומורכבת. מדובר בסגנון מיוחד מאוד".

ייחודיות

"אני משקיע בכל קעקוע וקעקוע. כל לקוח שלי מקבל קעקוע בהתאמה אישית, מסקיצה שאני בונה עבורו. אני מבצע כל קעקוע פעם אחת בלבד. חשוב לי שכל לקוח יקבל את מירב תשומת הלב וההקשבה, והכי חשוב- שייצא עם חיוך על הפנים".

מה היה הקעקוע הראשון שביצעת?

"באותו טיול בהודו, פניתי לאדם מהרחוב והצעתי לו קעקוע בחינם. עשיתי את הקעקוע בסגנון ה'האנד פוק', שבו קושרים את המחט לידית אחיזה ומבצעים את הקעקוע בצורה ידנית, ללא כל מכשור חשמלי. מדובר במלאכה מורכבת הדורשת דיוק רב".

כמה קעקועים יש לך?

"אני כבר לא סופר".

באילו אמצעי בטיחות אתה נוקט טרם ביצוע הקעקוע?

"הבטיחות אצלי היא מעל הכל. אני דואג להשתמש במכשור המתקדם, הסטרילי והמקצועי ביותר בתחום, על מנת לתת ללקוח חוויה מיוחדת ונטולת דאגות".

כתובת: תרמ"ב 13, ראשון לציון

טלפון: 0524481244

קישור לאינסטגרם

קישור למייל
קישור לפייסבוק


אסף (סוף) בכר

כמעט שלוש שנים שאסף (סוף) בכר, נע סביב מחט הקעקועים ומקעקע לקוחות רבים בחלל פרטי בתל אביב. הוא ידוע במיוחד בזכות קעקועי הקומיקס בהם הוא מתמחה ונחשב ל'גיק' של עולם הקעקועים. הוא טס באופן קבוע לכנסי קעקועים באירופה כדי להמשיך ללמוד ולהתפתח והחלום שלו הוא להפוך למקעקע בינלאומי מוכר. האמת שעם כישרון כזה, אנחנו די בטוחים שזה הולך לקרות בקרוב.

מה הסיפור של הכינוי "סוף"?

"זה כינוי שנדבק לי בין חברים טובים מעולם האופנועים ואימצתי אותו לעצמי".

למה דווקא קעקועים?

 "התרבות שטמונה בעולם הזה משכה אותי תמיד. אין הרבה תחומים בהם נדרשת יצירתיות גדולה כמו בעולם הזה וזה חשוב לי מאוד".

איך הכל התחיל?

"על הקעקוע הראשון שעשיתי שילמתי ממענק השחרור הצבאי שלי. לאחר השחרור, המשיכה לקעקועים גברה, ומיד התחלתי ללמוד לצייר. בשנת 2016 התחלתי להתלמד בסטודיו קעקועים מוכר בתל אביב והיום כל חיי סובבים סביב התחום: אני גם עובד בחנות ציוד לקעקועים בדיזנגוף סנטר, ובמקביל מקעקע באופן עצמאי".

סוף בכר מקעקע. צילום: יאנה מיריל בכר

אסף (סוף) בכר. צילום: יאנה מיריל בכר

מה הנישה שלך?

"כל מה שקשור לתרבות ה'גיקים': קומיקס בכל הסגנונות החל מריאליסטי, ניו סקול, אולד סקול ונאו טרדישנל. אני 'גיק' בנפשי ואוהב דברים של חנונים, מתמקד בעיקר בקעקועים מהסוג הזה".

מה המוטו שלך?

"המוטו שלי הוא "Stay good" – עשה טוב ויקרה טוב. אני מאמין גדול בקארמה ולכן אני נותן ללקוחות שלי את המאה אחוז ורואה שדברים טובים תמיד חוזרים אלי. מלבד זאת, יצירתיות, מקצוענות ויחס אישי הם ערכים עליונים עבורי".

איזה קעקועים לעולם לא תעשה?

"אם אין לי תשוקה לקעקוע מסוים לא אעשה אותו. תמיד אעדיף לתת את הטאץ' האישי שלי. קעקוע פוגעני, גזעני או סקסיסטי אני לא אעשה לעולם."

מהו הקעקוע שריגש אותך במיוחד?

"אני ואחי עשינו קעקוע משותף של השם של סבתא שלי בצלעות. סבתא גידלה אותנו במשך כל הילדות והייתה דמות משמעותית בחיים של שנינו. הקעקוע חיבר מאוד ביני לבין אחי, וזה מרגש מאוד"

הקעקוע הכי מוזר שביקשו ממך לעשות?

"קאבר של אותיות מעל איבר המין נשי. זה מקום מאוד אינטימי וזה היה מאוד מוזר בהתחלה, אבל באופן כללי אני פתוח לכל הבקשות שיש".

טיפ לפני בחירת קעקוע?

"אני ממליץ לחשוב טוב לפני הבחירה, לבדוק עבודות של מקעקעים בעיקר לאחר החלמה, כי זה מה שקובע את טיב הקעקוע. מכיוון שעל המקעקע אנחנו רוצים לסמוך, אני ממליץ לשוחח עמו כמה שיותר לפני, להכיר לעומק ולהתחבר לסגנון, כדי למנוע חרטה".

פרטי התקשרות:

טלפון: 052-6756094

קישור לדף הפייסבוק 

קישור לעמוד האינסטגרם 

אימייל : [email protected]

קעקוע מבית היוצר של אסף (סוף) בכר. צילום: אסף (סוף) בכר

קעקוע מבית היוצר של אסף (סוף) בכר. צילום: אסף (סוף) בכר


Tink Tattoo

הסטודיו החמים של לן נמצא בביתה בלוד ונותן שירות לכל סוג של קעקוע שתחפצו בו, עם אווירה ביתית שמרגיעה את כל מי שמגיע.

לן, בעלת הסטודיו, כבר מגיל 16 חולמת לקעקע ונכנסה לתחום זה בעקבות אמה שלימדה אותה את הבסיס של עולם הקעקועים. וכיום, כבר 6 שנים בעסק כאשר 50% מהזמן מתפקדת כאמא ו50% הנותרים היא מקעקעת.

איך הכל התחיל?

״מאז ומתמיד ציירתי ואיירתי, ראיתי את העולם הזה בתור אתגר וחיכיתי להפוך את זה למשהו ריאליסטי. לקראת לידת הילד הראשון החלטתי להגשים את המטרה ולפתוח עסק עצמאי משלי. נקודת הפתיחה שלי באה מתוך השאיפה שלי לכסות צלקות ולהפוך אותן למשהו יפה כדי שאנשים ירגישו יותר בנוח עם עצמם״.

מה חשוב לבדוק לפני שמתקעקעים?

״יש לשים לב לתוכן של העבודות של המקעקע ולראות שמדובר באותו סגנון של הצללה וקווים וכמובן לוודא שהעבודות הן אכן שלו. בנוסף, כשמגיעים לסטודיו צריך לבוא אחרי שהמליצו לך על הסגנון של המקעקע ושלבדוק שזה אכן סגנון שמתאים. בנוסף, צריך לשים לב שמקעקע שם כפפות, שהכל חד פעמי ונקי. יתרון נוסף למקעקעים שיהיה להם ״אוטו-קלאב״ – מכשיר שעושה איכור לכלים״.

יש לך סגנון יחודי?

״אני אוהבת את הכל. הדבר שהכי אהוב עלי זה לכסות ולתקן דברים. אני אוהבת לקחת קעקוע ישן ולהפוך אותו ליותר משמעותי.

"העבודה הראשונה שלי הייתה קעקוע של קוף שהפכתי לפרפר. זה היה הקאבר המשמעותי הראשון. אחר כך יצא לי לקעקע את בן-דוד שלי שהיה לו מלא צלקות על הידיים וזה היה מאוד חשוב לי לכסות לו אותם אז עשיתי לו שרוול על כל היד״.

כמה קעקועים יש לך?

״יש לי 5 קעקועים. השתדלתי להשאיר את זה בטוב טעם. כל הקעקועים שלי בעלי משמעות.״

מה הקעקוע הראשון שביצעת?

״השם שלי לאבא שלי החורג״.

יש קעקוע שלא תסכימי לעשות לעולם?

״באיזורים אינטימיים״.

האם יש קעקוע שעשית למישהו שריגש אותך במיוחד?

״יש לי לקוחה שהגיעה עם צלקת וממש התביישה בה ולא יכלה ללכת לשום מקום עם בגד חשוף. אחרי שעשינו לה רק את הקו התוחם של הקעקוע בסשן הראשון היא אמרה שהיא הרגישה כאילו אין לה צלקת. גם שזה אפילו לא גמור. כל כך התרגשתי כי הצלחתי לגרום לה להרגיש שלמה עם עצמה.״

TINK TATTOO

מה תייעצי לאדם שמפחד לעשות קעקוע או לא סגור על מה הוא רוצה?
״דעתי האישית היא שאם אדם לא סגור על עצמו עדיף שלא יעשה בכלל, כי אם יש חרטה וזה רק העיקר לעשות- אני לא בעד זה. הלקוח צריך לחשוב אם זה באמת משמעותי בעיניו כדי שלא יקום בבוקר ויתחרט על זה. חשוב לי שהאנשים יעשו את הקעקוע מלב שלם ומחיבור אליו.

"אני עוזרת להם לבחור סקיצה מתאימה אם הם באים עם כיוון. לגבי אלה שמפחדים, אני תמיד אומרת שזה הרבה פחות כואב מלידה (לנשים שבנינו) ולפיכך אני ממליצה להם לעשות את הקעקוע הראשון באיזורים בלי עצבים ועצמות ושזה יהיה קעקוע קטן וסמלי בתור התחלה״.

מה החלום הבא?

״אני לא עוצרת. אני עושה גם ״פירסינגים״ במקום והכנסתי לא מזמן איפור קבוע לעסק ואני רוצה להמשיך הלאה. שוקלת את צעדיי לקחת מקום יותר גדול לפדיקור ומניקור גם, להכניס ספר (אולי את בעלי).״

אני מאמינה…

״שאני צריכה להמשיך לעשות את מה שאני אוהבת. אני מוכנה להבליג על משכורות פחות טובות כדי לקום בבוקר עם מה שאני אוהבת, זה משהו נדיר.

"כשעשיתי את הצעד של ללכת ללמוד, אז כל השאיפות שלי התנקזו לרגע הזה. הייתי מוכנה לוותר על הרבה דברים.״

ומה היום?

״כיום אני ממשיכה ללמוד עוד סגנונות דרך חברים שמקעקעים כבר שנים רבות בתחום. אני נוסעת לסטודיו של חבר טוב להתייעץ איתו וללמוד ממנו מה שנותן לי את הביטחון לקעקע בכל סגנון, מעבודות קטנות ועד עבודות גדולות ומסובכות.״

מעבר לעמוד הפייסבוק
טלפון: 054-7994952

TINK TATTOO


“Killer Cat Tatoo” – כשהלקוח הופך להיות האמן

אז הגעתם לבצע קעקוע אצל אמן קעקועים מנוסה. אך למרות השליטה הרבה שהוא מפגין בכלל היבטי המקצוע, אתם עדיין חוששים, ובצדק. במוחכם עוברות מחשבות, כגון: "האם הקעקוע לא יהיה לטעמי?", "האם אתחרט עליו?", "כיצד יוכל המקעקע להבין במדויק לאיזו תוצאה אני מכוון?" ועוד.

אמנית הקעקועים המנוסה ובעלת מכון הקעקועים המצליח “Killer Cat Tatoo”, מצאה עבורכם פתרון פשוט, אשר יעלים לחלוטין את כל הדאגות הללו: אתם, הלקוחות, הופכים להיות אמנים שותפים ופעילים ביצירת הסקיצה לקעקוע. וכמה אפקטיבית השיטה הזו? בואו רק נגיד שתוצאותיה המוכחות של אותה הגישה, הצליחו להפתיע גם אותנו.

קייסי מאמינה שבין אם אתם עוסקים בענף אמנותי כלשהו ובין אם כלל לא התברכתם בכישורים אמנותיים, כל אחד יכול ואף צריך לתרום את חלקו באופן משמעותי עבור הציור שייחרט על גופו, הן על מנת לקבל את התוצאה לה ציפיתם והן בשביל ליהנות מהתהליך.

הודות להכוונה ולהדרכה המקצועית של קייסי, לקוחות רבים הופכים בהצלחה לאמנים שותפים ביצירת הקעקוע, מתמלאים בסיפוק רב מתהליך העבודה ולבסוף, יוצאים מהמכון עם חיוך רחב על פניהם. ניהלנו שיחה קצרה עם קייסי, כדי להבין כיצד בנתה את תפיסת העבודה הייחודית והאפקטיבית שלה, אשר מושכת אל מכון הקעקועים “Killer Cat Tatoo” לקוחות רבים מכל רחבי הארץ.

איך הכל התחיל?

"אהבתי לצייר מגיל צעיר מאוד. בבגרותי, נחשפתי לתחום הקעקועים והחלטתי לחקור עליו. הבנתי כי מדובר במקצוע מוערך אשר מדבר אל הרבה אנשים, טומן בחובו אתגרים מקצועיים רבים ומתקשר ישירות לתחום האמנות הוויזואלית בו עסקתי באותה התקופה. לבסוף, השילוב של כל אלה הביא אותי למסקנה החד משמעית שזהו הייעוד שלי בחיים".

 Killer Cat Tattoo

Killer Cat Tattoo

מהו הניסיון שלך בתחום?

"עברתי התמחות אצל אמן קעקועים מצליח מחיפה ואני בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום".

האם השתתפת בכנסים או בתחרויות למיניהם?

"השתתפתי בכנס הקעקועים הארצי ונטלתי חלק בכנס המקעקעים הבינלאומי שהתקיים באוקראינה".

מהם סגנונות הקיעקוע המועדפים עלייך?

"אני מתמחה בכל הסגנונות, אך אוהבת מאוד את סגנון הקומיקס הריאליסטי. לטעמי, מדובר בסטייל מורכב ומאתגר".

ייחודיות

"גישת העבודה שלי מעניקה חשיבות רבה לאופיו ולצרכיו של הלקוח. אני נותנת יחס קשוב לכל אדם שנכנס למכון הקעקועים שלי, על מנת לבנות עבורו סקיצה התואמת באופן מדויק את רצונותיו האישיים. אצלי לא ניתן לבחור קעקועים מקטלוג, מכיוון שאינני מאמינה בשיטה הזו. אני חושבת שהאדם מכיר את עצמו טוב יותר מכל אחד אחר ועל כן, יצירה אישית כל כך כמו קעקוע, חייבת להיות פרי יצירתו האינדיבידואלי".

באילו אמצעי בטיחות את נוקטת טרם ביצוע הקעקוע?

"אני משתמשת אך ורק בכלים חד פעמיים ומחזיקה בציוד המתקדם והמקצועי ביותר בתחום. כמו כן, אני מלווה באופן צמוד את הלקוח בתקופה שלאחר הקיעקוע, זמינה לכל שאלה או בקשה במשך עשרים וארבע שעות ביממה ואף מעניקה ללקוח טיפים רבים לטיפול היגייני נכון בקעקוע".

כמה קעקועים יש לך?

"המון. כל אחד מהם מסמל מרכיב משמעותי בחיי".

מה החלום הבא?

"אני בן אדם שאוהב לקחת אתגרים מקצועיים באופן קבוע ולכן, אין לי חלום אחד, אלא מיליון".

“Killer Cat Tattoo”

כתובת: טשרניחובסקי 16, כפר סבא

טלפון: 054-4514298

קישור לפייסבוק

קישור לאינסטגרם

 Killer Cat Tattoo

Killer Cat Tattoo


“Bad Boy Tattoo & Barber” – שיגעון צרוף

אם אתם כבר מבצעים קעקוע, אז למה לא לעשות משהו מיוחד? לא עוד קעקוע סטנדרטי ובנאלי, אלא קעקוע שמהווה יצירה מורכבת, עכשווית ויפהפייה. קעקוע שיביע את מי שאתם באופן היצירתי והמקורי ביותר. קעקוע שמאחוריו קיימת משמעות אמיתית. נשמע כמו עבודה מורכבת, לא? ובכן, עבור ערן, הבעלים והמייסד של “Bad Boy Tattoo & Barber”, מדובר בעוד יום שגרתי ורגיל לחלוטין.

מבחינת האמנים היצירתיים שעובדים במכון הקעקועים המצליח “Bad Boy Tattoo & Barber”, מקוריות וחשיבה מחוץ לקופסה הן דרך חיים. כבר בכניסה למקום, תוכלו להבחין בסטייל הייחודי שמאפיין את עובדי המכון. שילובים הזויים, כמו רהיטי וינטג' ייחודיים וקירות עץ יפהפיים, מוצאים את מקומם זה לצד זה במכון הקעקועים של ערן ומתכתבים עם האמירה המרכזית של המקום, לפיה לדמיון אין גבול. שוחחנו עם ערן, מייסד המקום, על מנת לשמוע את הסיפור שמאחורי בית העסק המשוגע הזה.

מהו הניסיון שלך בתחום?

"כבר 18 שנים שאני חי את המקצוע מידי יום. אמנות הקעקועים היא חלק בלתי נפרד ממי שאני. בתחילת דרכי, עברתי התמחות ארוכה אצל אמן קעקועים מצליח, שם למדתי את כל מה שאני יודע היום".

באילו סגנונות אתה מתמחה?

"אני אוהב מאוד לבצע קעקועים בסגנון ריאליסטי ובסטייל שחור-אפור. אך למרות הזיקה שלי לאפיונים הללו, אני עוסק במגוון רחב של סגנונות".

אילו שירותים נוספים אתה מעניק?

"אנו גם מעצבים זקנים ומעניקים שירותי הסרת קעקועים. אגב, רבים מהלקוחות שמגיעים אליי על מנת להסיר קעקוע, לא רוצים להשאיר את האזור חלק, אלא לקעקע במקומו יצירה אחרת. כואב כואב, אבל שווה להתעדכן לפעמים, ואני אומר זאת מניסיון".

ייחודיות

"המאפיינים שמבדיל אותנו ממכוני קעקועים אחרים, הם הסגנון המיוחד שלנו והיחס ללקוח. על אף הסטייל האישי והייחודי של כל אחד מעובדי המקום, אנו תמיד זוכרים שגם ללקוח יש את הסגנון האישי שלו. לכן, אנו בונים את הסקיצה בהתאם לדרישותיו, כמובן מבלי להתפשר על מקוריות ויצירת מורכבות לקעקוע".

Bad Boy Tattoo

כמה קעקועים יש לך?

"אני הכי קיצוני בקטע הזה. יש לי קעקועים על כל הגוף, כולל בפנים ובכף היד".

איזה קעקוע לעולם לא תעשה?

"מבחינתי, לדמיון אין גבול. לכן, אני עושה הכל".

באילו אמצעי בטיחות אתה נוקט טרם ביצוע הקעקוע?

"קודם כל, אני משתמש במחט סטרילית וחד פעמית. שנית, רוב האבזור המתקדם שלי מכוסה בניילון ומוחלף בין ביצוע קעקוע אחד לאחר".

מה החלום הבא?

"יש המון אתגרים וחלומות בדרך. העיקר שאני אמשיך לרדוף אחריהם".

“Bad Boy Tattoo & Barber”

כתובת: בית הפועלים 3, רחובות.

טלפון: 050-9003734

קישור לפייסבוק

Eran Art Tattoo


ארנונה – מכון קעקועים

איך הכל התחיל?

ארנונה, מורה לאומנות מישראל, התגוררה בשבדיה במשך 36 שנים ושם עבדה כמעצבת אופנה, רהיטים, תכשיטים והייתה בעלת חנויות עם תכשיטים מהמזרח והמערב. בעקבות כל העיסוק סביב האומנות, ידיד קרוב הציע לה להתחיל לעשות פירסינג ומדרך לדרך הגיעה לקעקע. וכך, בעשור האחרון שלה בשוודיה פתחה גם עסק לקעקועים ופירסינג וכיום מקעקעת בעסק עצמאי ברחובות.

מה חשוב לבדוק לפני שמתקעקעים?

״ששלמים עם הקעקוע. אני לא תמיד מסכימה לכל ציור או משפט ולמיקומים מסוימים בגוף. אני צריכה להיות שלמה עם עצמי ולהניא אנשים מחוסר ההחלטיות לגבי הקעקוע שרוצים לעשות. יש לקוחות שהצלחתי לשכנע לחשוב שנית כי הבינו שחשבו רק על מה שבא להם עכשיו ולא על העתיד. יש לי תקשורת על זה עם הלקוחות שלי, ואני מנסה להיות מוסרית, אולי מפאת גילי אולי מפאת האכפתיות שלי, או שאני בקארמה טובה״.

יש לך סגנון יחודי?

״אני עושה את הכל. אני הייתי המקעקעת היחידה בעיר שלי בשבדיה ובגלל שאני אמנית אין לי פחד מדברים. אני עושה את כל הסגנונות, ריאלסטי, צבעי מים, מה שיבקשו״.

מה ההשראה שלך?

״טיולים בעולם. טיילתי המון, עבדתי והכרתי הרבה אנשים ובמהלך כל השנים פיתחתי את היצירתיות שבי. ההשראה היא יצירה״.

כמה קעקועים יש לך?

״אין לי״.

מה הסיבה?

״הסיבה היא שהתחלתי במקצוע הזה בגיל 50 במקריות וממקום של אומנות.

יש לי ציור שמצאתי אצל סבתא שלי- כלניות, דבר שמסמל לי את הילדות שלי ואת ארץ ישראל ואני חושבת אולי לקעקע אותו בעתיד״.

מה הקעקוע הראשון שביצעת?

״את הקעקועים הראשונים עשיתי באינדונזיה עם מכונה שמורכבת מחלק של אופניים, מחט וחוט כותנה בהם עשיתי קעקועים. אחד מהם זה היה קעקוע של פרח כתום״.

איזה קעקוע לא תסכימי לעשות לעולם?

״אני לא אהיה מוכנה לעשות דברים גזעניים ופוגעניים על הגוף״.

מכון קעקועים ארנונה

מכון קעקועים ארנונה

האם יש קעקוע שעשית למישהו שריגש אותך במיוחד?

״יש הרבה כאלה. שניים מאוד חשובים, הראשון הוא של אישה מבוגרת שהבת שלה נשרפה באוטובוס בשריפה בכרמל ועשיתי לה קעקוע של ציפור ושקיעה והיו בו הרבה צבעים. זה גרם לאמא להתחבר והצבעוניות שבו נותנת לה אופטימיות״.

השני הוא של רותם- ילדה שהתאבדה לפני כמה שנים ואמה וחברתה לקחו צילום של פרח הרותם וקיעקעו על גופן. עיצבנו את הפרח ביחד והתוצאה גרמה לכך שעוד בני משפחה קעקעו משהו דומה״.

מה תייעצי לאדם שמפחד לעשות קעקוע או לא סגור על מה הוא רוצה?

״שילך הביתה לחשוב על זה. אם הוא מפחד, אני מזמינה אותו להסתכל על קעקוע של מישהו אחר, או מדגימה עליו מחט בלי צבע כדי שירגיש את הכאב. אני רוצה שהוא יבין שזה לא כזה נורא״.

מה החלום הבא?

״להרגיש טוב להמשיך לקעקע כל הזמן. להמשיך לעבוד, לתפור, לשפץ רהיטים״.

אני מאמינה…

״שצריך ליצור כל הזמן. אני אוהבת לקחת משהו ולשנות אותו. בשבילי יצירה זה מה ששומר אותי צעירה, אך עם זאת גם מאמינה שמדי פעם צריך לעצור את העשייה כדי לשבת ולנוח ולבוא בכוחות מחודשים. לא לעבוד כמו מכונה- זה מורגש בתוצאות״.

מעבר לעמוד הפייסבוק

טלפון: 054-3021750

כתובת: הרצל 208 (ליד המשטרה), רחובות

קעקועים יצירתיים בארנונה

קעקועים יצירתיים בארנונה


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר