עורכי דין לתעבורה במרכז. אילוסטרציה ממאגר Shuttertstock
עורכי דין לתעבורה במרכז. אילוסטרציה ממאגר Shuttertstock

עורכי דין בתל אביב

סצנת המשפט בארץ הולכת ומתחזקת. כיום, מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בעולם בהיבט המשפטי, וכוללת עורכי דין מהשורה הראשונה. להלן כמה מעורכי הדין המומלצים בתל אביב

פורסם בתאריך: 7.1.19 13:10

 

עו"ד יובל ראובינוף

תביעות הן עניין מורכב ולכן בבואנו לתבוע אדם או חברה יש חשיבות גדולה לבחירת המשרד המתמחה בתחום. גבריאל ראובינוף, משרד עורכי דין ונוטריון צברו ניסיון וידע רב בתחמי הביטוח והנזיקין, ולרבות בתחום הביטוח האלמנטרי, ביטוחי אחריות מקצועית (מהנדסים, אדריכלים, עורכי דין, סוכני ביטוח ועוד), נזקי צד שלישי (גוף ורכוש), חבות מעבידים, רשלנות רפואית, תאונות דרכים, וביטוח אחריות נושאי משרה

גבריאל ראובינוף, משרד עורכי דין ונוטריון הוקם בשנות ה – 40 על ידי עורך הדין אשר לויצקי ז"ל בשותפות עם עורך הדין מקס זליגמן ז"ל. החל משנת 1960 ועד לשנת 2011 עמד בראש המשרד עו"ד גבריאל ראובינוף ז"ל.  כיום עומד בראש המשרד עו"ד יובל ראובינוף. כבר שלושה עשורים שמשרד עו"ד גבריאל ראובינוף מבסס את מעמדו כמשרד מוביל במתן ייצוג משפטי לחברות ביטוח מהגדולות במשק לצד ייצוגן של חברות עסקיות אחרות במסגרת הליכי ליטיגציה אזרחית ויעוץ משפטי שוטף.

עו"ד יובל ראובינוף

עו"ד יובל ראובינוף

תביעת נזיקין הינה תביעה משפטית אותה מגיש אדם שנגרם לו – לגופו או לרכושו – נזק, וברצונו לקבל על כך פיצוי בגין הנזק שנגרם לו, מהמזיק שלטענתו אחראי לאותו הנזק. במשרד גבריאל ראובינוף ייצגו ומייצגים לקוחות רבים בתביעות נזיקין כשהידועה שבהן היא אסון ורסאי שארע בשנת 2001 ובו נפגעו 300 מאורחי האירוע ו- 23 בני אדם מצאו את מותם. המשרד ייצג 100 מנפגעי האירוע שהגישו תביעת נזיקין. על פי פסק הדין בתביעה נקבע כי המדינה תישא בהוצאות הפיצוי לנפגעים. "היינו צריכים להגיע למנגנון מוסכם של קביעת נזק למספר רב של תובעים" אומר עו"ד יובל ראובינוף, שמשרדו טיפל בתיק הסבוך.

במשרד פועלת  מחלקת תביעות העוסקת בייצוגם של  תובעים בתביעות נזיקין וביטוח מכל הסוגים – נזקי גוף, תאונות דרכים , רשלנות רפואית, נזקי רכוש ותביעות ביטוח .

דוגמא אחת מיני רבות מהעת האחרונה,  במסגרת ת.א 41633-06-16 , ניתן פסק דין בתביעה אשר הוגשה על ידי המשרד כנגד יצרן ויבואן של אקווריום אשר חייב אותם בתשלום פיצוי בסכום  של רבע מיליון ₪ בגין אחריותם לנזקי שריפה לדירה שעה שהוכח בסיוע מומחים הנדסיים שונים  כי כשלים  ברכיביו החשמליים של האקווריום הם אשר גרמו לפרוץ אותה השריפה.

גבריאל ראובינוף, משרד עורכי דין ונוטריון

דרך מנחם בגין 144 א, קומה 28, תל אביב

טלפון: 03-6961583

קישור לאתר

משרד עורכי דין גבריאל ראובינוף

משרד עורכי דין גבריאל ראובינוף


עו"ד מאיה רוטנברג

במקרה של סכסוכים משפחתיים, גירושין, ירושה, מאבקי משמורת ורכוש חשוב ומומלץ מאד לשכור את שירותיו של עורך דין מוכשר מסור אשר יהפוך עולמות כדי לזכות בתוצאה הטובה ביותר. עבורך כזה הוא משרד עורכי דין רוטנברג בראשות עורכת דין ומגשרת מאיה רוטנברג.

"רוטנברג- עורכי דין" הוא משרד משפחתי המתמחה בדיני המשפחה המעמד האישי המשרד ממוקם ברמת החייל, תל אביב באזור מרכזי.

משרד עורכי דין מאיה רוטנברג  הוא משרד מומלץ אשר מצליח לשלב מקצועיות חסרת פשרות בתחום המשפטי,  עם מתן יחס אישי, רגיש ופתוח עם הלקוח העומד בפניו.

בתחום המשפטי, שמו של המשרד הולך לפניו. עו"ד מאיה רוטנברג הובילה את המהפכה הגדולה ביותר שהתרחשה בתחום דיני המשפחה בשנים האחרונות, וזכתה בפסק דין תקדימי בבית המשפט העליון בבע"מ 919/15. היה זה ניצחון חסר פשרות למשרד עו"ד רוטנברג, אך בעיקר היה זה ניצחון לכל מי ששוויון והגינות יקרים לליבו. בפסק דין זה נעשה צדק אחרי שנים רבות, ונקבע כי במקרים של משמורת משותפת, מגיל 6 ואילך – יהיו חייבים שני ההורים באופן שווה במזונות ילדיהם, תוך שהחלוקה תקבע על פי הכנסותיהם ויכולותיהם הכלכליות, בכפוף לנסיבות המקרה. בכך, הובילה עו"ד מאיה רוטנברג לתיקון עוול היסטורי ופסק הדין זכה לפסק הדין המשפיע של העשור.

עו"ד מאיה רוטנברג

אין חולק על כך שמשרד עו"ד מאיה רוטנברג הוא מהמובילים בתחום דיני המשפחה, ומתנהל במקצועיות, יסודיות ואנושיות – בכל ערכאה וערכאה, ובכל שלב בהליך המשפטי.

בתחום האישי, יוכלו להעיד מאות לקוחות אשר המשרד עבד איתם ועבורם, ואשר זכו להרגיש כאילו הם הלקוח היחידי בו. עו"ד מאיה רוטנברג מתאפיינת בגישה פתוחה ומתנהלת עם לקוחותיה "בגובה העיניים", תוך שהם שותפים מלאים בניהול התיק ובקבלת ההחלטות.  לפי ראייתה של עו"ד רוטנברג, הלקוח מזמין את המשרד להיכנס לתוך חייו, לרוב בנקודה משמעותית ורגישה, ועל-כן המשרד מתחייב לנהל את התיק עימו בשותפות ובשקיפות מלאה – לשביעות רצונו, ותוך השקעה ומחויבות מקסימלית על-מנת שיקבל את מבוקשו.

המשרד מתמחה בדיני משפחה – על כלל ענפיו השונים ובהם: ניהול תיקי גירושין,סכסוכי מזונות ומשמורת, צוואות וירושות, הסכמי ממון, הסכמי זוגיות והורות,גישור,ניהול הון משפחתי ועוד.

בעולם המשפט בכלל ובדיני משפחה בפרט – תמיד מומלץ להתייעץ ועוד טרם פתיחת ההליכים.

כתובת: רח' ראול ולנברג 18, מתחם CU (שוק צפון) מגדל C, קומה 2, רמת החייל, תל-אביב

קישור לאתר

טלפון: 03-6161535


משרד עורכי דין דויטש

רבים סבורים כי עבירה תעבורתית מסתיימת בתשלום הדוח בדואר או בענישה ע"י בית המשפט, אולם לא רבים מכירים את מימדי הענישה הנוספים לאותה עבירה ממש: משרד הרישוי והמרב"ד עשויים לאמלל קשות את חייהם בהמשך הדרך.

עו"ד אורית דויטש

עו"ד אורית דויטש

המרב"ד הינו באחריות משרד הבריאות ותפקידו להמליץ לרשות הרישוי על כשירותם הרפואית והנפשית של הנהגים. המכון משמש למעשה כ"רופא מוסמך" של משרד התחבורה ועליו לאשר האם אדם שביצע עבירת תעבורה רשאי יהיה להמשיך לנהוג.

"מדובר בגוף לא מוכר, אולם מרכזי מאד בתחום התעבורה, שיש להתייחס אליו בכובד ראש ולהבין את הסנקציות שהוא עשוי להטיל על מבצעי העבירה. שלילת מרב"ד היא לצמיתות!". אומרת עו"ד אורית דמתי דויטש.

"רבים מגיעים למשרדנו למרות שהיו מיוצגים בבית המשפט ע"י עו"ד, שכנראה לא ידע שניתן למנוע את כל הזליגה הזו למשרד הרישוי ולמרב"ד, בעזרת יצוג רחב ראיה והתייחסות מראש לכל האלמנטים הללו כבר בבית המשפט".

"במשרדינו, אנו מכירים את כל המישורים וההשלכות, מטפלים בהתאם, ועל פי רוב מצליחים לצמצם נזקים ולמנוע הרחבת חזית אל גורמי האכיפה הנוספים".

דויטש משרד עורכי דין, הוא אחד המשרדים הוותיקים והמובילים בארץ בתחום התעבורה – למעלה מ- 50 שנה!

עו"ד אורית דמתי דויטש, חברת ועדת התעבורה של מחוז תל-אביב בלשכת עורכי הדין, מהמובילות והמוכרות בתחום. מזה למעלה מ-12 שנה מבלה עו"ד דויטש מידי יום בבתי המשפט לתעבורה בכל הארץ, במשרד הרישוי ובמרב"ד.

"אנו מייצגים נהגים רבים בשלילת רישיון גם בשל בעיות רפואיות או בשל אי התאמה אישיותית לנהיגה. המרב"ד הוא לא מקום למשחקים. אסור לגשת לשם ללא יעוץ והכוונה. כנ"ל בדיוק גם בחקירה במשטרה. אנשים נחקרים ללא יעוץ מקדים ומפלילים את עצמם מבלי לדעת בכלל. מדובר בגופים מקצועיים, ולנהג אין הידע והכלים הנדרשים להתמודדות מולם מבלי להזיק לעצמו".

על היתרון במשרד דויטש עורכי דין, היא אומרת: "ההשלמה הזו של שתי הנישות הנוספות – משרד הרישוי והמרב"ד מהווה יתרון עצום ללקוחות. לא רבים יודעים, כי ברגע שאתה מקבל 'עונש' מבית המשפט על עבירת תעבורה, יש לכך השלכות בהמשך, במשרד הרישוי ובמרב"ד. מי שלא יודע את כל הדקויות הללו וכיצד לייעץ ללקוח היטב ומראש, יופתע להתקל בקשיים בלתי נגמרים בהמשך, במסע לחידוש הרישיון".

כדוגמה, עו"ד דמתי דויטש מספרת על מקרה: "נהג חדש הנאשם במהירות מופרזת  ידרש ע"י משרד הרישוי לעשות מבחן תיאוריה מחדש ויהיה שוב 'נהג חדש' לתקופה של שנתיים נוספות, על כל המגבלות והסיכונים שבכך. חשוב שעורך הדין המלווה יהיה ער לכל המשמעויות הללו כבר בבניית ההגנה המשפטית ויצליח למנוע זאת מראש, עוד בבית המשפט".

"נהגים הנאשמים בתיקי אלכוהול וסמים שרשיונם נפסל לתקופה העולה על שנה, מועברים אוטומטית לבדיקות מרב"ד מקיפות, מקשות ומתסכלות אשר רבים חוזרים מהן ללא הרשיון. תפקידנו למנוע סנקציות מיותרות מראש, באמצעות פתרון חכם".

"כיוון שמדובר בתחום מורכב ולאור התמחותנו בנושא, משרדי עורכי דין רבים מעבירים לטיפולנו תיקים הנוגעים ברישוי ומרב"ד".

יחס אישי 360 מעלות

"משרדנו מספק יחס אישי ומקיף של 360 מעלות. אנו דואגים ללוות כל לקוח מרגע כניסתו למשרד ועד להחזרת הרישיון, התאמת הגנה אישית לכל לקוח על פי המקרה הספציפי שלו, תוך ראייה רחבה ודגש על כל חוליות השרשרת.
אנו יודעים מראש כיצד לצמצם ולמזער נזקים בערוצים הללו".

כתובת המשרד:
בית-סילבר, אבא-הלל 7, רמת-גן
קישור לאתר 
טלפון ישיר: 051-5564079


עו"ד יוסף משעל – משרד בוטיק לנדל"ן

אם אתם מחפשים עורך דין שייתן לכם מענה אישי ומקצועי מכל הלב, יוסף משעל הוא עורך הדין בשבילכם. משעל מתמחה בכל תחומי המקרקעין (נדל"ן), על כל היבטיהם (לרבות: תכנון ובנייה, מיסוי מקרקעין וכדו'), בארץ ובחו"ל (גרמניה, ארה"ב וספרד). לצד אלה, עוסק עו"ד משעל בתחומים משפטיים נוספים, כגון: צוואות וירושות, ייפוי כוח מתמשך ועוד.

עורך הדין יוסף משעל הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב. משעל עבד כמתמחה וכעו"ד שכיר במשרד עורכי הדין "המבורגר – עברון", במשך 11 שנים, ובהמשך צורף כשותף למשרד עורכי הדין "ראב"ד, מגריזו, בנקל". בשנת 2002, פתח את משרדו הנוכחי "יוסף משעל, עורכי דין".

משרד "יוסף משעל, עורכי דין". אדריכלות: "נטע דוידי אדריכלים". צילום: שי אפשטיין.

משעל מספר לנו מדוע נכנס לתחום המשפטים: "כנער הייתה לי תודעת צדק מאוד מפותחת, ובאופן טבעי היא הובילה אותי להגנה על מי שנתפס בעיניי כחלש ונזקק. משם ואילך, הלכה והתקבעה אצלי ההבנה שתחום המשפטים יאפשר לי להביא תפיסה זו לידי ביטוי באופן הטוב ביותר, ומשם הייתה הדרך קצרה ללימודי משפטים. אכן, עיסוק בתחום הנדל"ן מתקשר קצת פחות עם עזרה לחלשים ולנזקקים, אלא שגם בתוך העיסוק הזה אני מוצא דרכים ראויות להביא לידי ביטוי את תפיסת העולם שלי".

לקוחותיו של משעל הם: אנשים פרטיים, יזמי נדל"ן, בעלי מקרקעין, קבלנים וכדו'. לקוחותיו מתארים אותו כעורך דין יסודי וקפדן, אשר מעניק לכל לקוח יחס אישי ושירות מקיף לכל צרכיו. משעל הוא בעל קשרי עבודה הדוקים עם בעלי מקצוע בתחומים משלימים, המאפשרים מתן מענה רחב לכל צרכי הלקוחות.

במשרדו של עו"ד יוסף משעל, עובדת עורכת דין נוספת. המשרד אף פועל בשיתוף פעולה הדוק עם משרדי עורכי דין נוספים, כאשר קיימים עניינים משפטיים מורכבים הדורשים כוח אדם נוסף.

משרד "יוסף משעל, עורכי דין". אדריכלות: "נטע דוידי אדריכלים". צילום: שי אפשטיין.

מבחינתו של משעל, השירות קודם לכל. "אני מעניק שירות אישי בכל המובנים ונגיש מאוד ללקוחותיי. לקוחות לעולם יקבלו מענה מהיר, וגם אם הדבר יתעכב קמעא, לעולם לא יקרה מצב שבו לקוח ישאיר הודעה ולא יקבל מענה תוך 24 שעות, לכל המאוחר. כבר היו מקרים שבהם לקוחות, אשר טיפלתי בעניינם לפני שנים, פנו אליי בבקשה כלשהי הקשורה לאותו העניין, וגם אז הם קיבלו מענה מהיר ויעיל, כי אני באמת מאמין ששרות יעיל ומקצועי הוא קודם לכל. חשוב לי שהלקוחות יקבלו ליווי משפטי מקצועי ויסודי, לאורך כל הדרך".

עו"ד יוסף משעל

משרד "יוסף משעל, עורכי דין".

כתובת: מגדלי אלון 2, קומה 12, יגאל אלון 94, תל אביב.

טלפון: 03-6935607

קישור לאתר

קישור לאתר "פסק דין"

קישור למייל


עורך דין פלילי אסף דוק – חשיבה פורצת דרך בהליכים פליליים

זימון לחקירה במשטרה או הגשת כתב אישום נגד אזרח הם אירועים בעלי פוטנציאל השפעה עצום על מהלך חייו של אדם, על עתידו, על שמו הטוב ועל עתיד בני משפחתו. כדי להתמודד כראוי עם אירועים אלו, יש לפנות לשירותיו של משרד עורכי דין פלילי מנוסה ומצליח. משרד עורכי דין אסף דוק מתמחה בייצוג נאשמים בפלילים בערכאות שונות בכל רחבי הארץ, כולל בתי דין צבאיים. לצוות המשרד ידע רב שנרכש בעבודה בשטח, ניסיון שנצבר במהלך שנות עבודה רבות, ויכולות ביצוע גבוהות בזכות האווירה המקצועית ושיתוף הפעולה המאפיינים את המשרד. כשאתם זקוקים לייעוץ וייצוג בדין פלילי, משרד עורכי דין אסף דוק הוא המקום לפנות אליו בכדי לזכות בשירות מקצועי אדיב ויעיל.

ייצוג הולם

חשיבותו של ייצוג הולם בתיקים פליליים היא קריטית, כיוון שלתוצאת ההליך השפעה מכרעת על חייו של החשוד. כדי להגדיל את הסיכויים שהתיק ייסגר באופן הטוב ביותר עבורכם, חשוב לפנות מיידית ולהיוועץ עם עורך דין פלילי מנוסה ומיומן כבר ברגע שקיבלתם זימון לחקירה משטרתית. בכדי להבטיח שתקבלו שירות טוב, בחרו בעורך דין בעל ניסיון והתמחות בפלילים, ממש כשם שבכדי לטפל בשן כואבת תפנו לרופא שיניים מוסמך ומנוסה, ולא לרופא עיניים.

משרד עורכי דין אסף דוק

משרד עורכי דין אסף דוק מתמחה בייצוג נאשמים בכל תחומי המשפט הפלילי, ומעניק שירות 24/7 ללקוחות  ברחבי הארץ מבאר שבע ודימונה בדרום ועד חיפה וחדרה בצפון. מייסדו ובעליו של המשרד הוא  עורך דין אסף דוק, יוצא משרד המשפטים ועוזר פרלמנטארי בכנסת בעבר, בעל תארים בפוליטיקה ובמשפטים, אותם סיים בהצטיינות. בנוסף לידע רחב ועמוק במשפט הפלילי ולניסיון רב בתחום, מחזיק אסף דוק בידע מעמיק בתחומי המחשב וביזמות טכנולוגית, בעל היתר להופיע בפני בתי משפט צבאיים, וחבר  בוועדה לעניינים פליליים ובוועדה לטכנולוגיה, מידע ואינטרנט בלשכת עורכי הדין. ניסיונו הרב של עורך דין אסף דוק בייצוג נאשמים, הידע המעמיק שלו בתחומים שונים של המשפט הפלילי, והשכלתו בתחום המחשבים והטכנולוגיה המהווה זירה לעבירות פליליות מזן חדש, מאפשר לו לספק הגנה משפטית לנאשמים במגוון רחב של עבירות.

צוות מנצח 

לצידו של מייסד המשרד אסף דוק פועל צוות עורכי דין מוכשר ומנוסה הכולל את:

  • עורך דין אלון בירנבוים – מחזיק ברישיון עריכת דין אמריקאי מטעם מדינת ניו יורק. בעל ניסיון עשיר בתחומים רבים של המשפט הפלילי.
  • עורך דין עודד רגב – בעל תואר במשפטים ובמנהל עסקים. מצטיין הדיקן במרכז הבינתחומי הרצלייה לשנת 2014, התמחה במחלקה הפלילית של פרקליטות מחוז תל אביב.
  • עורכת דין רביד כהן – מחזיקה בתואר ראשון במשפטים מטעם אוניברסיטת חיפה, צברה ניסיון משפטי רב במגוון תחומים של המשפט הפלילי.
  • עורך דין אלון שליכטר – בעל ניסיון משפטי מעשי רב, יוצא משרד המשפטים, בקיאותו הרבה בדין הפלילי מסייעת בידו לתכנן אסטרטגיות שיתנו ללקוח את ההגנה המשפטית הטובה ביותר.
  • עורך דין תומר מזרחי – בעל תארים במשפטים ובמנהל עסקים. יוצא פרקליטות מחוז תל אביב, בה צבר ניסיון מעשי רב, העמיק את ידיעותיו והיכרותו עם הדין הפלילי, וצבר ניסיון רב בליטיגציה.

ליווי לאורך כל הדרך

משרד עורכי דין אסף דוק מלווה את הלקוח לאורך כל הדרך, מרגע שזומן לחקירה, לאורך בחינת הראיות וגיבוש האסטרטגיה המשפטית וקו ההגנה, ועד שנסגר התיק או מסתיים המשפט. חשוב להבין שבמקרה ואדם מזומן לחקירה משטרתית, יש לפנות לעורך דין פלילי מנוסה עוד לפני מועד החקירה. התנהגות שגויה במהלך חקירה משטרתית יכולה לעלות ביוקר, ועצה של מומחה לדין הפלילי יכולה להיות מה שיבדיל בין סגירת התיק מחוסר אשמה ובין הגשת כתב אישום, ואף הרשעה. בנוסף לכך, בתור עציר או חשוד עלולים להיות מצבים בהם אדם זקוק למענה משפטי דחוף. משרד עורכי דין אסף דוק ערוך לספק ללקוח מענה משפטי דחוף 24/7.

טיפול אישי וחשיבה יצירתית 

אין דרך אחת להגנה על נאשמים בעבירות פליליות. כל תיק, כל עבירה וכל אדם הם שונים, ולכל תיק תתאים  אסטרטגיית הגנה אחרת, על פי נסיבותיו המיוחדות. צוות עורכי הדין במשרד עורכי דין אסף דוק עושה שימוש בכל הכלים שהחוק הפלילי מאפשר על מנת לטפל בכל תיק בדרך הטובה ביותר עבור כל לקוח. בכדי לעשות זאת, משתמשים חברי הצוות בידע הרחב שרכשו, בחשיבה מקורית, ובתשומת לב לפרטי פרטיו של כל תיק בפני עצמו. היכרותם של חברי הצוות עם מערכות האכיפה והצדק מבפנים, מאפשרת להם לפעול בצורה מדויקת, ולהבין את כל הכוחות והאילוצים הקיימים גם מצידה של התביעה. בנוסף לכל אלו, שיתוף הפעולה הפורה בין חברי הצוות מאפשר להם להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוח, על בסיס ידע מקצועי רחב ומעמיק בתחומיו השונים של המשפט הפלילי.

זומנת לחקירה או הוגש נגדך כתב אישום? צור עימנו קשר בהקדם

בכל מקרה ובו אתה חשוד או מואשם בעבירה פלילית, עליך להיעזר בעורך דין פלילי מנוסה שיידע כיצד לנווט בין האפשרויות השונות שהחוק מאפשר לו ויפעל ככל האפשר לביטול ההליך הפלילי נגדך או לכל הפחות יחתור לסיומו במינימום נזק עבורך. ככל שתקדים לפנות לייצוג משפטי מקצועי כך יגדל הסיכוי לבטל את כתב האישום, להוביל לתיקון כתב האישום, לקדם אפשרות של זיכוי מהעבירה או לחילופין להשיג עסקת טיעון מקלה. לפרטים נוספים, לקביעת פגישה ולמענה על שאלות הינך מוזמן להשאיר פרטים באתר המשרד, או ליצור עימנו קשר בטלפון.

אסף דוק – משרד עורכי דין

טלפונים: 035505995 / 052-6885006

כתובת: רח' השלושה 2, מגדל אדגר 360 (קומה 25) תל אביב

מעבר לאתר

קרדיט: אסף דוק – חברת עורכי דין

קרדיט: אסף דוק – חברת עורכי דין

 


כתבה שיווקית


 

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר