עורכי דין. מאגר תמונות Shutterstock
עורכי דין. מאגר תמונות Shutterstock

עורכי דין לדיני משפחה בפתח תקוה

דיני משפחה הוא תחום משפטי מורכב ורגיש בשל הפן האישי, המחלוקות הסבוכות בין בני הזוג וסוגיית הילדים, המייצרת מרכיב נוסף ורגיש במיוחד. לכן, חשוב לבחור עורך דין מקצועי, אמין ורגיש בהתאם, שיידע לנווט את המעורבים בתיק בצורה הגונה, ישרה ומכובדת. להלן כמה מעורכי הדין המומלצים לענייני משפחה, בפתח תקווה

פורסם בתאריך: 31.12.18 13:12

לירון מנצור, משרד עורכי דין

"אנחנו עוסקים באנשים ולא בתיקים" זהו המוטו המוביל את עורכת הדין לירון מנצור. משרד הבוטיק אשר נמצא בפתח תקווה מטפל בלקוחות מכל רחבי הארץ בענייני משפחה בהם גירושין, משמורת, מזונות, חלוקת רכוש והסכמים על כל סוגיהם, ירושות וצוואות, דיני מקרקעין הכוללים עסקאות רכש ומכירת נכסים וייצוג בהליכי תמ"א. כמו גם בדיני עבודה דוגמת פיטורים שלא כחוק, תשלומי פיצויים ויחסי עובד מעביד.

"תחום דיני המשפחה הוא עיקר עיסוקו של המשרד. מדובר בתחום עמוס ברגשות ואינטריגות, הביטוי "רכבת הרים" נאמר עליו בלשון המעטה. אם עסקינן בסכסוך גירושין עם ילדים, מאבק ירושה בין אחים ואף כל מחלוקת משפטית אחרת המתנהלת בתוך המשפחה" אומרת עו"ד מנצור.

אין זה סוד שבמקרים אלה מגיעים לקוחות כאשר הם מצויים בסערת רגשות, טלטלה, כעסים רבים, מתח מהעתיד לבוא ולא אחת מונעים הם מיצר הנקמה. כעורכת דין אני מחויבת להקשיב להכיל, ובנוסף כאשת מקצוע לתת פתרונות מידיים. כעורכת דין שתחום דיני המשפחה על כל משמעויותיו קרוב ללבי אני נוהגת להעמיד לרשות לקוחותיי מספר פתרונות רלוונטיים תוך שיקוף המציאות וההשלכות של כל פתרון. אני נוהגת לשים תזכורת ללקוחותיי כי הורים שמתגרשים ימשיכו להיות הורים לילדיהם המשותפים גם ביום שאחרי. סכסוך צוואה קשה לא מנתק קשרי דם בין אחים ואחיות. הרבה פעמים לקוחות עסוקים בהתכתשויות בהווה ולא רואים את העתיד לבוא ולשם כך אני פה".

משרדה של מנצור מלווה מייעץ ומייצג לקוחות בתחום המקרקעין, דוגמת מכירת ורכישת נכסים. "אני מטפלת ומעניקה לווי אישי וייעוץ מקצועי ללקוחות אשר מתחילים הליכים לרכישת ומכירת נכס. כמו כן, אני מעניקה ליווי מקצועי לקבוצות הפועלות בתחום ההתחדשות העירונית"

עו"ד לירון מנצור , בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) מטעם מכללת שערי משפט, כיום, סגנית יו"ר הוועדה למשפחה במחוז תל אביב. בעברה שימשה כמרצה לדיני תכנון ובנייה במכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה בת"א. עו"ד מנצור היא בעלת ניסיון עשיר וידע נרחב בכל הקשור בדיני משפחה, דיני מקרקעין ודיני עבודה.

משרד הבוטיק של עו"ד לירון מנצור מעניק ללקוחותיו ייעוץ שירות אישי וליווי מקצועי לאורך כל ההליך המשפטי. צוות המשרד מייצג ומנהל הליכים בכל הערכאות המשפטיות ופועל לפשרות מחוץ לכותלי בית המשפט, כל זאת תוך שימוש מגוון בתשתיות המקצועיות שברשותו. "משרדי פועל במקצועיות בלתי מתפשרת ובהתאמה אישית לצרכי הלקוחות. פועלו של המשרד מושתת על אבני יסוד של מקצועיות, ליווי אישי ומקצועי, אחריות ונאמנות".

לירון מנצור, משרד עורכי דין

אחוה יעקב 33, פתח תקווה
טלפון: 03-5072222
פקס: 03-9071077
נייד: 052-5222222
מייל: www.law-pm.co.il
דואל: [email protected]

עו"ד לירון מנצור. צילום: תומר שלום

עו"ד לירון מנצור. צילום: תומר שלום


משרד עורכת דין פרח יצחק

עורכת דין פרח יצחק הינה מגשרת ובוררת, מתמחה בדיני מקרקעין: הסכמי מכר, רכישה ושכירות; ובמשפט אזרחי: ייצוג בתביעות בביהמ"ש, ליקוי בנייה, הפרות הסכמים וחוזים, מפגעים, פינוי פולשים, סכסוכי שכנים, לשון הרע ועוד.

היא מתמחה אף בפשיטות רגל כולל ייצוג בביהמ"ש המחוזי, וניהול ההליך מול כונס הנכסים והנושים עד לקבלת ההפטר. בנוסף, היא מומחית בדיני משפחה וגירושין כולל ייצוג בביהמ"ש וביה"ד, הסדרי ראייה, משמורת קטינים, משמורת משותפת, פירוק ושיתוף, תביעת כתובה, מזונות אישה, מזונות ילדים, ובמעמד האישי הכולל: הסכמי ממון, צוואות, ירושות, צווי קיום צוואות וירושות, התרות נישואין ובקשות למינוי אפוטרופסות.

עו"ד פרח יצחק הינה מגשרת בעלת תואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, ובעלת התמחות ספציפית בגישור משפחה וגישור ובוררות מטעם לשכת עורכי הדין. כמו כן, היא בעלת תואר שני בניהול סכסוכים וגישור מטעם אוניברסיטת תל אביב, מתוך אמונה כי הגישור הוא הפתרון היעיל והמיטבי ביותר לניהול סכסוכים.

"בחרתי להתמקצע במיוחד בתחום הגישור, על מנת לשרת נאמנה ובאופן איכותי ביותר את קהל לקוחותיי", אומרת עו"ד פרח יצחק, "כעורכת דין המציבה את טובת לקוחותיי לנגד עיניי, אני פועלת במרץ ועושה כל שבידי בכדי לגשר על מחלוקות בין בני זוג ולהביא את היחסים לכדי סיום בדרכי שלום ונועם, בפשרה וברוח טובה, ללא צורך בנקיטת הליכים משפטיים קשים ומתישים – הן במסגרת שלום בית והן במסגרת הליך הגירושין".

באמצעות הרגישות הייחודית לה, מצליחה עו"ד יצחק לשמור על האינטרסים של לקוחותיה תוך שמירה על הרציונל בתהליך ושילוב מגוון רחב וייחודי של מיומנויות. לתפישתה, "מעבר לפן המשפטי, עורך דין טוב לענייני משפחה צריך להיות בעל יכולת להקשיב, לחקור, לייעץ, לתכנן, לנהל משא ומתן, לנטרל סכסוכים, לדון ולהתדיין, מתוך הבנה שפתרונות מחוץ לבית המשפט הינם יעילים, נעימים הרבה יותר וכרוכים בעלויות נמוכות במידה משמעותית".

כחלק מהתמחותה בתחום הצוואות והירושות, עורכת דין פרח יצחק עברה הכשרה ומוסמכת לערוך ייפויי כוח מתמשך והנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס. "ייפוי כוח מתמשך מאפשר לכל אדם מעל גיל 18 לקבוע כיצד ומי יטפל בענייניו בעתיד, כאשר לא יהיה כשיר לטפל בהם בעצמו עקב אי צלילות, מחלה או זקנה", אומרת עו"ד פרח יצחק. "ייפוי הכוח המתמשך הוא מסמך משפטי מותר להכנה רק על ידי עורכי דין שהוכשרו והוסמכו לכך, והוא מייתר את הצורך בפנייה לביהמ"ש למינוי אפוטרופוס מטעמו, כמו גם מנטל הדיווח לאפוטרופוס הכללי כל שנה, והוא מבטיח כי רצונותיו והוראותיו של המצווה יעוגנו מבחינה משפטית וייושמו בפועל בעת הצורך".

תיקים המסתיימים בפשרה, מספקים במרבית המקרים את התגמול המיטבי תוך חיסכון בזמן ובעלויות בית משפט. עו"ד יצחק רשמה הישגים רבים ומשמעותיים במו"מ אפקטיבי להסכמי פשרה, ומיטיבה לנהל במקצועיות תביעות בתחום האזרחי בבתי המשפט השונים ברחבי הארץ, ולסיים אותם בפשרות מצוינות אשר חוסכות זמן ועלויות כספיות ניכרות ללקוחותיה.

גם בבתי המשפט, עו"ד יצחק מעניקה ייצוג הולם ואיכותי עבור לקוחותיה עד להשגת התוצאות הטובות והאפקטיביות ביותר. לראיה, דוגמה לפסק דין מהעת האחרונה שבו ייצגה נתבעים אשר נתבעו בסך של 400,000 שקלים בגין נזק נזילות, פיצול דירה, צווי הריסה, ועוד. "ניהלתי את התיק לאורך שלוש שנים, בהתמדה, תוך הצגת ראיות מספקות ובמאבק עיקש להשגת הצדק", אומרת עו"ד יצחק, "הצלחתי לבטל עבורם את כל הצווים, וביהמ"ש פסק להם בסופו של דבר סכום מינימלי של 3000 ש"ח בלבד".

המלצות על עו"ד פרח יצחק מתוך 'דפי זהב'

ינון כותב: "פרח אלופה אמיתית"

"פניתי לפרח בנושא טעון רגשית. פרח מיד נתנה לי את ההרגשה שאני לא לבד ושיש לי גב מקצועי ומנוסה. פרח גילתה אוזן קשבת לכל בקשותיי, ולאחר ניהול מו"מ מול שני עורכי דין מנוסים בצד שכנגד, היא הצליחה להגיע לתוצאות מצוינות. פרח מקצועית, אכפתית, אדיבה, זמינה ובעלת כישורי ניהול מו"מ יוצאים מן הכלל. אבל לפני הכל – אנושית ואמפתית. פרח אלופה אמיתית. ממליץ עליה מכל הלב".

דוד כותב: "אמינה, מקצועית ויסודית"

"שמח שהגעתי למשרד עו"ד פרח יצחק, שמטפלת לי עדיין בתיק הוצאת דיבה. היא מקצועית אמינה, ממולחת, ועושה את עבודתה נאמנה".

משרד עורכת דין פרח יצחק

כתובת: הביטחון 6, פתח תקוה, קריית מטלון

טלפון: 052-5943545

קישור לדוא"ל

עורכת דין פרח יצחק

עורכת דין פרח יצחק


כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר