מאמני כושר במרכז. תמונה ממאגר Shutterstock
מאמני כושר במרכז. תמונה ממאגר Shutterstock

מאמני כושר מומלצים במרכז

בואו נודה על האמת, רובנו פדלאות. אולם חלקנו מבינים, שפעילות גופנית היא מרכיב משמעותי בשמירה על אורח חיים בריא, ולכן אנו צוברים מוטיבציה ויוצאים להתאמן. אך מי הם מאמני הכושר שיעזרו לנו להגיע למטרות שלנו באופן המקצועי ביותר? הכנו עבורכם רשימה של מאמני כושר מומלצים באזור המרכז

פורסם בתאריך: 10.1.19 08:57

אביב חדר – "לא לוותר לעצמך, ולא לוותר על עצמך!"

כולנו רוצים להיות בריאים. לכן, אנחנו משתמשים בתרופות למיניהם, נמנעים ממאכלים מסוימים, מנסים לישון במשך 8 שעות שינה מלאות וכדו'. אך חשוב שלא נשכח את המרכיב החשוב ביותר לשמירה על הבריאות- פעילות גופנית. אביב חדר (27) היא מאמנת אישית, אשר מתמחה בסוגי אימונים שונים ומגוונים ומאמינה שספורט הוא אורח חיים של ממש. כמו כן, אביב היא בעלת "סטודיו פוש" (“Studio push”), שממוקם במושב נווה ימין.

אביב חדר- מאמנת אישית ובעלת סטודיו לאימונים בקבוצות קטנות.

אביב חדר- מאמנת אישית ובעלת סטודיו לאימונים בקבוצות קטנות.

 

אביב מספרת לנו איך הכל התחיל: "מאז היותי ילדה, נמשכתי לענפי התנועה והייתי מתאמנת קרקע ורקדנית. כשסיימתי את השירות הצבאי שלי כקצינה בצה"ל, ידעתי שפעילות גופנית תהיה חלק מחיי, אך לא תיארתי לעצמי שאהפוך את האהבה הזו למקצוע. היום אני גאה להגיד שהפכתי את התשוקה הגדולה ביותר שלי למקצוע ואין מאושרת ממני".

אביב היא בוגרת קורס מאמני סטודיו בג'ימנסיה (בית ספר להכשרת מדריכי כושר) ומתמחה באימונים פונקציונליים, פילאטיס ו"היט". "האימונים בסטודיו שלי מתקיימים שישה ימים בשבוע, בבקרים ובערבים. האימון מתרחש בקבוצות קטנות של עד 7 בנות, ומתפרש על פני שעה אינטנסיבית, הכוללת בתוכה את כל מה שצריך בשביל לשמור על כושר. כמו כן, על מנת לראות תוצאות ולהשיג גוף בריא, חשוב לשמור על תזונה מאוזנת ולכן, יצרתי תכנית ייחודית המשלבת בין תזונה לכושר".

הלקוחות העיקריים של אביב הן נשים מגיל 12 ומעלה. "הסטודיו שלי הוא סטודיו לאימוני נשים. אני מאוד מתחברת להעצמה נשית ומאמינה שנשים צריכות להיות חזקות ועצמאיות מבחינה מנטלית ומבחינה פיזית. אני חושבת שכושר הוא כלי מצויין לחיזוק הגוף והנפש, ולכן המוטו שלי הוא 'לא לוותר לעצמך ולא לוותר על עצמך'".

האימונים המרכזיים של אביב כוללים אימון פונקציונאלי ואימון "היט". "מדובר באימונים אינטנסיביים מאוד. כל תרגיל באימון משלב כמה קבוצות שרירים ולכן, שעתיים- שלוש בשבוע בלבד נותנים למתאמן את כל מה שהוא צריך מבחינת כושר ומאפשרים לו להתקדם ולראות תוצאות".

אביב מקפידה באימוניה על מתן יחס אישי הדוק. "בזכות העובדה שהאימונים מתקיימים בקבוצות קטנות, אני יכולה להתייחס לכל אחת מהמתאמנות ולהתאים עבורה את האימון. יש כאלו שזה בה להן בקלות, ויש כאלו שצריכות 'פוש' קטן".

עבור אביב, פעילות גופנית היא קודם כל דרך חיים. "זה הדבר הכי בסיסי בעולם מבחינתי, כמו לאכול. פעילות גופנית היא הדרך הטובה ביותר לשמירה על גוף בריא. חשוב לי להיראות טוב ולהיות חטובה, אך יותר מכל- להיות בריאה וחזקה".

 

אביב חדר- מאמנת אישית ובעלת סטודיו לאימונים בקבוצות קטנות.

אביב חדר- מאמנת אישית ובעלת סטודיו לאימונים בקבוצות קטנות.

אביב חדר – מאמנת אישית ובעלת "סטודיו פוש" (“Studio push”) לאימונים בקבוצות קטנות

כתובת הסטודיו: נווה ימין, המרכז

טלפון: 052-2222352

קישור לפייסבוק

קישור לאינסטגרם

קישור למייל


דבי לוי- מאמנת לאורח חיים בריא

דבי לוי בת ה- 46 היא מאמנת לאורח חיים בריא, שהגיעה לתחום אחרי שחוותה בעצמה מצב רפואי קשה, שיקמה את עצמה בעזרת ספורט ואורח חיים בריא, והיום היא  טריאתלטית ומאמנת כושר המשתמשת בידע המקצועי ומנטלי שצברה.

דבי פועלת בגבעתיים, רמת גן, בתל אביב, חולון, בת ים ופתח תקוה, והיתרון הגדול שלה הוא העובדה שהיא מגיעה עד לבית הלקוחות, וכך פותרת להם את "הבעיה" הקשה, של כל מי שממש רוצה להיכנס לכושר אבל פשוט לא מוצא את הזמן, " אעשה הכל שביכולתי שהלקוח לא ימצא תירוץ לבטל אימון. אני נוקשת בדלת עם כל הציוד, והאימון מתקיים בסביבה הטבעית של הלקוחות", אומרת דבי, "וכך אני מונעת את כלל האופציות מאנשים שאומרים אין לי זמן, אין לי כוח לפקקים, יש לי עוד חצי נסיעה לעבודה, בשיטה זו הם  מוצאים את עצמם מתאמנים".

דבי לוי- מאמנת לאורח חיים בריא. צילום: טלי מלמד

דבי לוי- מאמנת לאורח חיים בריא. צילום: טלי מלמד

דבי מתמחה דווקא באותם אנשים שלא עושים ספורט בכלל, וגם לא מבינים למה צריך להתאמץ ולהזיע אם אפשר שלא, "מאוד מרגש אותי לראות איך פעילות גופנית  עוזרת לאנשים למזער נזקים גופניים , להאט  התקדמות מחלות ואף  מניעתן ועזרה בבעיות רפואיות", אומרת דבי, "במיוחד כאלה שלא הבינו למה חשוב לעשות פעילות גופנית ואף פעם לא התאמנו".

דבי מאמינה שכושר ואורח חיים בריא הוא רלוונטי בכל גיל ובכל שלב בחיים ובפרט בקצוות הגילאים לכן  התמחתה באקדמיה ללימודי הספורט, באימון לגיל השלישי, אימון ילדים והיא מוסמכת אימון חדרי כושר. הלקוחות של דבי מגיעים מכל תחום ובכל גיל, "יש לי מתאמנות מדהימות בנות 70 ומעלה, מתאמנים שרופאים אמרו להם שרק ניתוח יעזור להם", מספרת דבי, "ויש לי מתאמנת בת 16, שסובלת מעודף משקל ורגע לפני סכרת, ונערות שסובלות מאנורקסיה".

דבי מאמנת כושר אישית. צילום: טלי מלמד

דבי מאמנת כושר אישית. צילום: טלי מלמד

חיטוב וירידה במשקל הן מטרות חשובות, אך דבי לא מסתפקת בכך ומאמינה שאלו יעדים ותוצאות של אורח חיים בריא, סבות מהותיות חשובות בעיני הם :

יציבה נכונה, הארכת השלד, חיזוקים של מערכות, עבודה על סיבולת לב ריאה ועוד לא פחות חשובים כדי ליהנות מבריאות טובה ואריכות חיים וחיוניות.

רוב העבודה- תמיכה מנטלית

דבי היא בעלת תואר ראשון ושני במנע"ס, ובמשך שנים עבדה בתפקידים בכירים מגזר העסקי . באחת מנסיעות העבודה לחו"ל, סבלה מקריש דם שכמעט הביא לשיתוקה. דבי החליטה לטפל בעצמה, ורתמה את עברה הספורטיבי כשחקנית כדור עף.

בעזרת ספורט וטיפולים אלטרנטיביים כמו דיקורים ותזונה בריאה, היא הקדישה שנה לחזרה לתפקוד מלא, התאמנה מידי יום עד שנשאבה לעולם התריאטלונים וקבוצות הריצה.

אחרי שהצליחה לשקם את בריאותה, החליטה להקדיש את הקריירה שלה לעזרה לאנשים אחרים באותה דרך והקימה את העסק שלה כמאמנת לאורח חיים בריא, "מאמנים הם 80% פסיכולוגים ורק אח"כ מאמני כושר", אומרת דבי, "אני נותנת למתאמנים ולמתאמנות שלי קודם כל כוח מנטלי. את  היכולת להבין כי הם אחראים על בריאותם הפיזית והמנטלית. מכאן הכל מתחיל".

דבי לוי- מאמנת לאורח חיים בריא

052-5053449

פייסבוק

דבי לוי

דבי לוי

תמיכה מנטלית לאורך כל הדרך

תמיכה מנטלית לאורך כל הדרך


ויקטור עזרא מאמן כושר וריצה ויועץ לתזונה נכונה

כשמדובר בשינוי אורח חיים המבוסס על ספורט ותזונה נכונה, רובנו זקוקים לתמיכה. אורח חיים בריא מצריך תכנית עבודה מותאמת אישית הכוללת תכנית אימונים שבועית, בניית תפריט אישי מותאם ומדויק ומעקב על המשקל ועל מסת הגוף – זו עבודה אינטנסיבית, וזה קשה עד כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת לבד.

תפקיד המאמן מעבר לבניית התכנית המותאמת אישית, גם לתמוך ולעודד את המתאמנים שלו בכל עת, לסייע להם לקבל החלטות טובות יותר באשר לאורח חייהם ולוודא שיתמידו וישיגו את המטרות.

ויקטור עזרא, מאמן כושר ותזונה, אומר: "בחירה במאמן כושר ותזונה לשינוי אורח החיים, היא החלטה הנובעת מכוח ולא מחולשה. תוך מספר שבועות של אימון ותזונה נכונה, המתאמנים שלי רואים תוצאות משביעות רצון, וזה מה שדוחף אותי לתחום הזה – השינוי המבורך וההשפעה הניכרת שלי, על בריאותם ואושרם של לקוחותיי".

ויקטור עזרא, הוא אחד המאמנים המקצועיים והאיכותיים באזור המרכז. הוא מאמן לכושר וריצה עובד עם ספורטאים והאוכלוסייה הכללית  ליחידים והן לקבוצות קטנות, למבוגרים ובני נוער, ועובד באזור תל אביב, רמת גן וגבעתיים. את עיקר האימונים הוא מבצע בפארק אידית וולפסון. "המטרה שלנו באימונים ובהדרכה שלי, היא לעזור לאנשים לשלוט בגופם ובמחשבותיהם, וליצור שינויים בריאים קבועים ומתמשכים מבפנים החוצה".

מה כוללת תכנית האימונים שלך?

"התכנית כוללת אימוני אירובי וכוח, הכוללים תוכנית לריצה, אימון פונקציונאלי מותאם בשילוב קלאסי: אימון רצועות, אינטרוולים, אימון תחנות, טבטה עוד. האימון נמשך שעה, בשעות הבוקר או הערב. האימונים נעשים בהדרגה ובקצב המתאים לכל אחד".

"אנו משתמשים במגוון אביזרי כושר, כגון: רצועות TRX, כדורי כוח, משקולות,טי-בר, גומיות ועוד, ועובדים על כל מרכיבי הכושר הגופני החשובים לפי צרכי ורצון המתאמנים".

מהן שיטות האימון בהן אתה משתמש?

"בהיותי בוגר מכון וינגייט בעבודה עם ספורטאים, ובוגר קמפוס שיאים באוניברסיטת תל אביב, למדתי מסלול של מאמן כושר אישי, הכנה לריצות ארוכות, ספינינג, רצועות , אימון ספורטאים ותזונת ספורט. אני עוסק בתחום כ- 15 שנה, ומשלב את כלל השיטות הללו באימונים. מעבר לאימונים הפיזיים, אני גם מאמן מנטלי, ומספק למתאמנים שלי ארגז כלים מנטליים חזקים המסייעים להם להתמיד בכושר ובירידה במשקל ולשמור על אורח חיים בריא וספורטיבי ועל תזונה נכונה. אני משלב טיפים לתזונה מתאימה לספורט ומבצע אתגרים ומבדקי כושר קבועים למתאמנים, כדי שיחד נוכל לראות את התוצאות להתרשם מהשיפור ולהגדיל את המוטיבציה ".

מה לגבי האימון לתזונה נכונה?

"אני מאמן לתזונה נכונה, עובד בצמוד עם תזונאי ספורט שמכין להם תפריט אישי ומותאם לכל אחד מהם על פי נתוניו האישיים. מעבר לתכנית התזונה והכושר, אני מספק להם תמיכה וליווי 24/7, לכל שאלה או משבר שהם חווים בתהליך. הם מקבלים כלים מנטליים להתמודדות בתהליך, ושני אימוני כושר שבועיים מותאמים לירידה במשקל. המתאמנים שולחים לי נתוני שקילה שבועית, ואני עושה  לפני התהליך ובמהלכו בדיקת דופק במנוחה ובדיקת היקפים. התכנית מוצעת במסגרת קבוצה או אישית – אחד על אחד. מחקרים מראים, כי לאימונים בקבוצה יש כוח רב יותר וכי הקבוצה תורמת למוטיבציה והתמדה בהגעה למשקל המטרה ובשמירה על המשקל בהמשך".

"אני מצלם את המתאמן כדי שתהיה תמונה של לפני ואחרי – והוא יוכל לחזות בעצמו בתוצאות ובהישג. ההצלחה של מתאמני היא ההצלחה שלי ולכן אעשה הכל על מנת שיצליחו, יראו תוצאות ויהיו מרוצים".

למי מתאימים האימונים שאתה מספק?

"האימונים שלי מתאימים לאנשים המעוניינים לשפר את כושרם הגופני, אנשים שרוצים לרדת במשקל, לצמצם היקפים ולחטב את הגוף, לשפר מדדים פיזיולוגיים וקליניים, לשפר בטחון עצמי ודימוי גוף, למנוע כאבי גב ולעזור בהעלמת הכאב . אימוני כושר מוכחים כמטפלים במצבים של לחץ וסטרט ובעיות חרדה, וזו מטרה מבורכת. כמו כן, האימונים מאפשרים מניעת פציעות, באמצעות חיזוק השרירים והמפרקים".

המטרה שלי היא לעזור לכמה שיותר אנשים, וליצור שינוי אמיתי ומשמעותי בחיים שלהם".

 

ויקטור עזרא מאמן כושר וריצה ויועץ לתזונה נכונה

מעבר לאתר

מעבר לעמוד האינסטגרם

מעבר לעמוד הפייסבוק

טלפון: 072-3954184

ויקטור עזרא. צילום: שמעון שלום

ויקטור עזרא. צילום: שמעון שלום


סטודיו מגוסטה – רוצו לגלות את גילי

מי שטרם גילתה את גילי וגרה באזור כפר סבא, חייבת לרוץ עכשיו לסטודיו מגוסטה. טוב, אם עדיין לא גיליתן אותה, אולי תתקשו לרוץ כי הכושר לא משהו, אבל תסמכו עלינו: אחרי תקופת אימונים בסטודיו, הכל ייראה אחרת.

גילי שמילוביץ' מוכרת באזור השרון כמאמנת כושר מסוג אחר. היא רכה, קשובה, מעניקה יחס אישי ומתייחסת לכל אחת כאילו היתה המתאמנת היחידה בסטודיו שלה. לגילי ניסיון עשיר בהדרכה עוד מימי הצבא, והיא הוכשרה כמאמנת כושר מטעם מכון וינגייט וכמורה לפילאטיס,

בסטודיו מגוסטה, הממוקם באזור התעשייה בכפר סבא, כל האימונים מיועדים לנשים בלבד, כי עם כל הכבוד לנוכחות הגברית, יש מצבים בהם אנחנו חייבות אווירה נשית אינטימית, כמו למשל בשעת אימון מייגע כשאנחנו מזיעות, מתנשפות ועובדות קשה.

את הוויברציות הטובות מרגישים ברגע שנכנסים לסטודיו. גילי, מחייכת ורגועה, מקבלת את הנשים בפנים שמחות (השם מחייב, אין ספק). האולם מואר, ממוזג ורחב ידיים. עבור מי שרגילה להצטופף בחדר קטנטן עם 15 מתאמנות נוספות, כשכל הנפת רגליים למעלה היא פוטנציאל לתאונה אווירית עם  השכנה מימין, מזומנת הפתעה נעימה. בסטודיו המרווח יש מקום ל-30 נשים על המזרן, ולכל אחת מספיק ספייס ומרחב כדי להרגיש בנוח.

מערכת השיעורים של הסטודיו מציעה מגוון שיעורים העונים על מטרות ויעדים  שונים: זומבה, עיצוב, פילאטיס, אימון רצועות או אימון תחנות – הודות למערכת המגוונות, כל מתאמנת יכולה למצוא את סגנון האימון המותאם להעדפות והיכולות שלה.

סטודיו מגוסטה – רוצו לגלות את גילי

סטודיו מגוסטה – רוצו לגלות את גילי

אימון אישי, ייעוץ חופשי

אומרים שיש מכסה לכל סיר; גילי מאמינה שיש תרגיל לכל שריר, ולכן לכל אחת יש צורת אימון המתאימה לה בדיוק.

מי שלא בטוחה כיצד כדאי להתחיל לבנות את שגרת האימונים שלה, תשמח לגלות שגם בעניין זה גילי יכולה לעזור. לרשות כל מתאמנת בסטודיו עומד שירות יעוץ אישי חופשי, שנועד לסייע בבניית מערכת שיעורים מאוזנת ומותאמת אישית.

וכמובן שאי אפשר לדבר על אורח חיים בריא מבלי להזכיר את נושא התזונה. גילי, כמאמנת כושר מנוסה, תמיד מציעה לשלב את האימונים עם תשומת לב לתפריט היומי בכדי לראות תוצאות יעילות ומהירות. וכדי להגביר את המוטיבציה ולעלות מדרגה בדרך לגזרה הנחשקת,  החל מחודש ספטמבר תפעל בסטודיו קבוצה לירידה במשקל ושמירה על תזונה נכונה, כולל ייעוץ על ידי תזונאית מוסמכת ומפגשים מאורגנים.

גילי מעבירה גם שיעורים פרטיים בבית הלקוח – עבור מי שלא חש בנוח להתאמן בחברת אנשים נוספים.

גילי שמילוביץ: אימון אישי, ייעוץ חופשי

גילי שמילוביץ: אימון אישי, ייעוץ חופשי

גמישות זה לא רק עניין של מתיחות

בסטודיו מגוסטה, כשמדברים על גמישות, לא מתכוונים רק לתוצאה המושגת אחרי שיעור פילאטיס טוב. כחלק מהגמישות וההקשבה לצרכי המתאמנות, החל מהחודש יתווספו למערכת גם שיעורי בוקר.

ואם הזכרנו גמישות, הרי שזו באה לידי ביטוי גם במחיר אטרקטיבי ומגוון מסלולי תשלום אפשריים.

שירים בין השרירים

בימי חמישי ושישי האולם רחב הידיים משנה את פניו ומארח אירועים פרטיים, מסיבות בר/בת מצווה, ימי הולדת ועוד. לחלק הזה דואג ארז שמילוביץ', בעלה של גילי, שמפיק ומארגן את האירועים מא' ועד ת' ודואג לשמח את החוגגים.

שיפור הכושר ובניית תכנית אימונים טובה ונכונה, אלו מטרות חשובות. כאן לא מדובר בריצת 100 מטר והגעה מהירה ליעד. מי שרוצה לראות תוצאות אמיתיות צריכה לחשוב על שגרת האימונים כאל ריצת מרתון המצריכה סבלנות וסיבולת.  בסטודיו מגוסטה היחס האישי, התנאים האופטימליים לאימון, המיקום הנוח עם שפע החנייה ליד – כל אלה עוזרים להפיק הנאה מהאימון ולהפוך אותו לחלק מאורח החיים.

סטודיו מגוסטה בהנהלת גילי שמילוביץ'

כתובת – דרך המוביל 3, כפר סבא
טלפון – 054-7645017
מעבר לאינסטגרם
מעבר לעמוד פייסבוק

גילי שמילוביץ - צילום עדי שובל

גילי שמילוביץ – צילום עדי שובל

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת
  1. נטלי

    גילי שמילוביץ אוהבת אותך מאוד אין על האימונים איתך… אווירה שאין בשום מקום אחר..
    יחס אישי ותמיד תמיד בכל יום מזכירה לנו איזה שיעורים יש היום ומדרבנת להגיע לשיעורים ממש חוויה ממליצה לכולן לנסות אף אחת לא מתחרטת מבטיחה.

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר