יעצי פרישה במרכז. תמונה ממאגר Shutterstock

יועצי פרישה במרכז

יועצי פרישה מסייעים לכם באמצעות מהלכים חכמים וייעוץ מס אסטרטגי, לחסוך בעלויות המס ולנתב את החסכונות שלכם באופן כזה, שיאפשר לכם לצבור כמה שיותר כספים, לחיי הפרישה. הכירו את יועצי הפרישה המומלצים באזור המרכז

פורסם בתאריך: 27.5.19 16:50

איציק בן ארויה – יועץ פנסיוני

כשמדובר בחסכון לפנסיה שלכם, אחד המרכיבים הפיננסיים המשמעותיים ביותר בחיים, יש חשיבות רבה לליווי ולייעוץ מקצועיים על ידי מומחה בתחום.

חוסכים רבים אינם מודעים לכיסויים הביטוחיים הקיימים על שמם במסגרת ההסדרים הפנסיוניים, להיקף החיסכון שצברו ולסכומי ההון והקצבה שהם עתידים לקבל בגיל הפרישה.

איציק בן ארויה הוא יועץ פנסיוני מקצועי, בעל 30 שנות ניסיון בתחום חסכון ארוך טווח וביטוח. בעבר הוא ניהל מחלקות ביטוח חיים בסוכנויות ביטוח גדולות, היה שותף מנהל בסוכנות ביטוח, וכיום הוא בעל משרד פרטי לייעוץ פנסיוני וליווי לפרישה. בנוסף, הוא משמש יועץ מקצועי בחברת "חשבים ה.פ.ס. מידע עסקי", ונמנה על מומחי חשבים באתר "כל עתיד". כמו כן, כיהן בעבר כיושב ראש לשכת היועצים הפנסיוניים בישראל. יתרונותיו גלומים באובייקטיביות שלו ובמומחיות מקצועית יוצאת דופן בתחום הפנסיוני ובתחום המיסוי לפרישה.

משנת 2006, עם החלת חוק הפרדת הייעוץ והשיווק הפנסיוני, בן ארויה הוא יועץ פנסיוני בעל רישיון ממשרד האוצר. על הבחירה בתחום הייעוץ, בן ארויה אומר: "הבנתי כי היכולות והאיכויות שלי בתחום הייעוץ מספקות תועלות גבוהות עבור לקוחותיי, ולכן בחרתי לעשות הסבה מרישיון של סוכן ביטוח ליועץ פנסיוני". משרדו מציע לאנשים פרטיים ייעוץ בבחירת המוצרים הפנסיוניים המתאימים ללקוח, לצד בחינת ההסדרים הפנסיוניים הקיימים – ביטוחי מנהלים לסוגיהם, קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות, וכן פוליסות ביטוח לכיסוי סיכונים נוספים. עבור חברות, בן ארויה מספק שירותי ייעוץ פנסיוני לחברה ולעובדים, כגון התאמה נכונה ומדויקת של המוצרים הפנסיונים לעובדי החברה, על פי צרכיו של כל עובד ועובד ובהתאם לעיסוק ולפעילות של הארגון.

מלבד הייעוץ הפנסיוני, בן ארויה ומשרדו מתמחים בליווי והכוונה לפרישה, והוא עוסק רבות בסיוע ללקוחותיו העומדים לפני פרישה – בהבנת אופי הכספים העומדים לרשותם ואופן מימושם, ובחיסכון כספי גדול על ידי שימוש במקלטי המס העומדים לרשות פורשים. "יש חשיבות רבה לטיפול נכון בכספי החיסכון בסיום עבודה ובפרישה, וקבלת ייעוץ בצמתים אלה בחיינו, עשויה לחסוך ללקוח אלפי ועשרות אלפי שקלים בתשלום מס", כך בן ארויה.

לצד שירות הייעוץ הפנסיוני, בן ארויה הוא הבעלים של חברה להדרכות והכשרות מקצועיות בתחום הביטוח והפנסיה. איציק מלמד את התחום הפנסיוני בחברות ביטוח, בסוכנויות ביטוח, בבנקים ובבתי השקעות, והוא מרצה מבוקש בארגונים ובחברות פרטיות – כך למשל באחת מהרצאותיו, "הסדרים פנסיוניים בישראל – הכללי והאישי", הוא מציג בפני העובדים בארגון את ההסדרים הפנסיוניים הקיימים מכוח החוק, תוך מתן דגש על ההסדרים הפנסיוניים המסוימים של העובדים בארגון, וכיצד על כל עובד לבחור את ההסדר המתאים עבורו.

"מעסיקים רבים רואים כיום את החשיבות הרבה בדאגה לעתידם ולרווחתם של עובדיהם, באמצעות, בין היתר, הבטחת ההתאמה האישית של תכנית הפנסיה. בארגונים קטנים ובינוניים, יש מעסיקים המבקשים לערוך ייעוץ אישי ופרטני לכל עובד. יתרה מכך, ליווי פנסיוני לחברות הינו כלי חשוב עבור המעסיק כדי לוודא שהוא עומד בחבותו החוקית לעובדיו, וכי אין תקלות בהעברת הכספים לסוכן הביטוח ולחברות והגופים המוסדיים".

בן ארויה מוסיף: "משרדנו מציע ליווי וייעוץ פנסיוני לחברות ולארגונים, שמטרתו לבחון את ההסדרים הפנסיוניים של העובדים בחברה (בד"כ באופן מדגמי), ולנתח את הנתונים, תוך התייחסות לפרמטרים חשובים, הכוללים, בין היתר, הגדלת צבירת החיסכון לעובד וכן חיסכון בעלויות המעסיק על-ידי ניצול נכון של התקציב הפנסיוני. כמו כן אנו עורכים מכרז לבחירת מנהל הסדר אשר ייבחן על פי ניסיון, יכולת מקצועית, שירות, מיכון, שקיפות וזמינות השירות והנתונים, וכן התאמתו לארגון ולאופיו, תצוגה שוטפת של נתוני ביטוח, תשלומים וצבירות, בשיטה מקוונת לעובד ולמעסיק, ועוד".

כתובת המשרד: אחד העם 25, רחובות

מעבר לאתר 

טלפונים: 08-9943993, 050-5719714

[email protected]

איציק בן ארויה

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר