יועצים עסקיים מומלצים. תמונה ממאגר Shutterstock
יועצים עסקיים מומלצים. תמונה ממאגר Shutterstock

יועצים עסקיים מומלצים

הכירו את היועצים העסקיים המומלצים המשתמשים בידע ובכישורים שלהם בכדי לספק ייעוץ ומומחיות אובייקטיבית ולקדם את העסק באופן משמעותי

פורסם בתאריך: 6.7.19 23:20

דורון עמית ייעוץ עסקי לחברות ועסקים

ניהול עסק או חברה הוא אחד הנדבכים המורכבים והאמורפיים ביותר בעולם העסקים. ככל שהעולם העסקי משתנה בעקבות הטכנולוגיה המתקדמת, השינויים התכופים בשוק והחדירה לשווקים גלובליים, כך, בעלי עסקים וחברות מוצאים את עצמם מתמודדים עם אתגרים חדשים ומורכבים על בסיס יומי.

פעמים רבות, במקום להמשיך ולנהל את העסק ואת הדרישות היומיות, הם מוצאים את עצמם לומדים את מרכיבי השוק החדשים המשתנים תדיר ומתאמצים להתיישר עם הקדמה, עד למצב בו לא נותר להם זמן לניהול העסק, וכמובן, ההשלכות לא פשוטות.

חברת 'דורון עמית ייעוץ עסקי' מספקת ייעוץ עסקי ואסטרטגי לחברות ועסקים בכל ההיבטים הנלווים לניהול: החל מניהול פיננסי, דרך ניהול שיווקי, ועד לניהול אדמיניסטרטיבי וכוח אדם. דורון עמית פועל בתחום מזה 4 עשורים, כאשר 30 שנה מתוכם עבד כיזם עצמאי ובעל חברות מתחומים שונים בהייטק ובתעשייה, ושימש כמנכ"ל בחברות נוספות. משרדי חברת 'דורון עמית ייעוץ עסקי' ממוקמים בתל אביב, בחיפה ובירושלים, והוא עובד עם חברות ועסקים בכל רחבי הארץ, החל מעסקים קטנים ובינוניים ועד לארגוני ענק וחברות בינלאומיות.

ייעוץ עסקי בתוך ומתוך החברה

בכדי לנהל חברה בצורה נכונה, ולספק עבורה את הייעוץ האסטרטגי, העסקי, הכלכלי, המקיף והטוב ביותר שיעלה אותה למעלה לראש התחרות, יש לשבת בתוך החברה, וללמוד אותה מבפנים.

את זה מבין היטב דורון עמית, ובשירותי הייעוץ שלו הוא מספק אף שירותי ליווי לחברות, כשהוא יושב במטה החברה ומסייע למנכ"ל ולצוותים להתייעל ולצמוח.

"אנו מלווים חברות על בסיס יומי", אומר דורון עמית, "עובדים יחד איתן, בוחנים את הנתונים שלהן לעומק ומספקים עבורן המלצות המבוססות על נתונים מובנים ונתונים שנותחו אנליטית. אנו עונים להן על שאלות אסטרטגיות בכדי להביא אותן למקום בו הן רוצות להיות ולהשגת יעדיהן. מענה לשאלות אלו מצריך חקירה מקיפה הן על השוק ועל יכולות החברה באופן תכליתי. היקף העבודה כולל תהליך ליווי ומחקר על החברה והשווקים בהם היא פועלת, ומסתיים במתן פתרונות והמלצות מקצועיות לפעולה וביצוע מעקב בכדי לוודא יישום מוצלח של ההמלצות והשגת היעדים".

כיצד הגעת לתחום הייעוץ העסקי?

"בהיותי יזם ומקים חברות, בכל פעם הייתי מוצא מיזם ומרים אותו ואז הטכנולוגיה החדשה שפותחה היתה חודרת לשוק ועוקפת את המיזם. זה קרה בכל פעם מחדש, הייתי מפתח מוצר או שירות סופר מתקדמים, והטכנולוגיה הבאה היתה הופכת אותם לפחות רלוונטיים. פניתי לייעוץ עסקי רק לאחר שלמדתי את כל רבדי ההשפעה הטכנולוגית והבנתי כיצד השוק משפיע על החברה ועל המוצרים והשירותים שלה, ומה צריך לעשות בדיוק, כדי שהטכנולוגיות לא יותירו אתכם מאחור. התחלתי בייעוץ לעסקים קטנים והגעתי תוך מספר שנים לייעוץ וליווי לחברות ועסקים בכל רחבי הארץ והעולם".

מי הצוות העובד בחברת 'דורון עמית'?

"החברה כוללת צוות של כלכלנים, מקדמי אתרים, פרסומאים, משפטן, ואני, שמוביל את החברה וזה שנפגש, מייעץ ומלווה את הלקוחות".

מה צריך לדעת כשפותחים עסק או מיזם חדש?

"זו בדיוק הבעיה, שהיום מאוד קשה לדעת מה בדיוק צריך. בשוק העסקים המשתנה תדיר ובסחרור של העולם הזה, כל יום אינו דומה ליום למחרת. לכן, הגישה שלנו היא די אמפירית – אנחנו בוחנים את העסק במהירות ולעומק, הניסיון שצברנו לאורך השנים מאפשר לנו ללמוד אותו מהר מבלי לפספס שום דבר, ואז אנחנו מתחילים בהכנת הצעדים המתאימים לו ולשוק בו הוא פועל. אנו בונים עבורו את האסטרטגיה – אם זה בייעוץ או בליווי בכדי שיתחיל להעלות רווחים ולצמוח. גם לעסקים קיימים ש"איבדו את הקודקוד" שלהם, שהמוצר שלהם הפך ללא רלוונטי לשוק כיוון שעקפו אותו מימין ומשמאל, אנו מספקים ייעוץ בכדי להחזיר אותו בהקדם לרלוונטיות ולתחרות".

מדוע אתם ממליצים על ליווי יותר מאשר על ייעוץ?

"אנחנו מספקים את שתי האופציות לבחירת הלקוח, אך מאמינים בליווי מבפנים, כיוון שבכדי להוביל חברה להצלחה ולרווחים משמעותיים, צריך ללוות אותה יד ביד מדי יום, ללמוד את ההתנהלות, את הטעויות שיש לתקן ואת הכשלים האפשריים, ולספק חלופות אופטימליות במהירות, כיוון שהשוק אינו ממתין לאף אחד.

כאשר בעל עסק מתמחה בתחום עסקיו, אין לו את הזמן להתמחות בצד העסקי והוא מאבד דברים בדרך. לצערי, הרבה מאוד מנהלים ובעלי עסקים לא מסוגלים להטמיע או להניע בעצמם מהלכים חיוניים עתידיים, והם נשארים באזור הנוחות שלהם. התפקיד שלנו הוא לקחת את העסק או החברה קדימה, ולנהל אותו מבפנים יחד עם הבעלים או המנכ"ל, עד למצב שהם מבינים לחלוטין את האסטרטגיות והפעולות העכשוויות והעתידיות שיש לבצע, ואז אנחנו נפרדים".

כיצד הליווי מבוצע בפועל?

"אנחנו מגיעים אל החברה פעם או פעמיים בשבוע, ואם צריך יותר מכך, ולאחר שלומדים את כל העניינים והחולשות ובונים אסטרטגיה מנצחת, אנחנו מנהלים את זה יחד איתם. אנו מספקים ליווי לניהול הפיננסי, הניהול השיווקי, האדמיניסטרטיבי, הניהול כוח האדם. פועלים להגדלת רצפת המכירה, יוצרים קורלציות וסינרגיות עם עסקים וחברות נוספות, ועושים בפועל את כל העבודה שמנכ"ל אמור לבצע בחברה בצמיחה".

ותוך כמה זמן רואים שיפור?

"רואים את זה כבר בחודש השני והשלישי. יש עסקים שצריכים רק את הכיוון ואת הסדר, הבסיס והייסוד ואנחנו גם מייעצים להם. אין לנו שום רצון "לדחוף" למהלך של ליווי, רק אם העסק או החברה זקוקים לכך. המטרה הראשונית היא לספק להם את הכלים והיכולת בשטח כדי שהעסק יצליח, ולא להשמיע "הרצאה" שהם ישכחו לאחר יומיים".

לאילו חברות אתם מספקים את השירות?

"אנחנו מטפלים בכל תחום, החל מחברות הייטק ועד לחברות שמייצאות חקלאות וחברות בניה. מספקים שירות ייעוץ וליווי גם לחברות בינלאומיות – יש לנו משרד בקליפורניה בארה"ב ואנו מובילים חברות העוסקות בייבוא וייצוא ומאתרים ספקים שיעשו עבורם את השיווק האינטרנטי המתאים בדיוק להם. הלקוחות שלנו זוכים לטיפול מאסיבי בהיבט השיווקי/פרסומי/מכירתי, ואנחנו מעבירים בארגונים הרצאות בתחום המכירות והשיווק. אנו לוקחים את העסק קדימה מכל כיוון, בין אם זה עסקים קטנים או גדולים מאוד".

חברת 'דורון עמית ייעוץ עסקי'

סניפים: תל אביב, חיפה, ירושלים

מעבר לאתר 

טלפון: 077-2014553

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר