שוקו
שוקו

בעלי חיים לאימוץ בפתח תקוה: שוקו מחפש בית חם ואוהב

שוקו

שוקו

בשבוע שעבר סיפרנו לכם עלך כלב אחר, אבל עם אותו שם – שוקו היפיוף, בן השנה, כלב מקסים וטוב, שמסתדר עם כולם ואוהב כלבים ואנשים, מסורס ומחוסן, יתאים לכל בית אוהב, מחפש בית חם. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

 

 

טוני

טוני

לפני שבועיים סיפרנו לכם על טוני, כלב מתוק, בן שנה, מסורס ומחוסן, כלב טוב שמסתדר עם כולם, אוהב בעלי חיים, ממושמע מאוד ומחונך לצרכים, מחפש בית חם ואוהב לכל החיים.

 

דמבו

דמבו

# שבוע לפני כן סיפרנו לכם על דמבו, כלב מתוק וטוב בן שנה, כלב גדול אבל עדין וחכם מאוד, מסתדר אם כולם ואוהב אנשים, מחוסן ומסורס, יימסר לבית טוב ואוהב.
לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647

 

מיקי. צילום עיריית פתח תקוה

מיקי. צילום עיריית פתח תקוה

# מיקי הכלב מחפש בית: מיקי, כלב כבן שנה, נאסף על ידי צוות הפיקוח של השרות וטרינרי בעיריית פתח תקוה לאחר שנמצא משוטט בעיר, ככל הנראה לאחר שנדרס.
לאחר שהגיע לכלבייה, הבחינו בכלבייה כי מיקי לא לא דורך כלל על רגלו הקדמית. לאחר בדיקה וטרינרית, מיקי נשלח לצילומי רנטגן בתנו לחיות לחיות, ולאחר צילום רנטגן אובחן עם שבר בכף הרגל. הרגל נחבשה והכלבנית אביטל מיהרה לכתוב לו גם הקדשה על הגבס. לאחר מספר ימים הגבס ירד והשבר החלים לגמרי. כעת מחפשים בכלביה בית למיקי השובב, שהתגלה ככלב מתוק וחברותי אך מעט חששן ומחפש בית חם ואוהב.

 

שלג הכלב

שלג

# לפני כשבועיים סיפרנו לכם על שלג, כלב מיוחד בן שנה, מחוסן ומסורס, מתוק ומחונך מאוד, כלב חכם ועדין, מסתדר עם כולם ואוהב מאוד לשחק עם כלבים וילדים, יתאים לכל בית.
לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647

 

# לפני כשלושה שבועות סיפרנו לכם על חץ, רועה גרמני בן שנה, כלב מתוק, רגיש וחכם מאוד, מסתדר עם כולם ועם בעלי חיים אחרים. הוא אנרגטי ופעיל, אופייני לגזע, מסורס ומחוסן ויימסר לבית מתאים.
לפרטים ולכלבים נוספים חייגו 03-9303647

חץ

חץ

 

, תודה על הרשמתך.
עתה אשר את קבלת הדיוור במייל וקבל את הידיעות החמות בעיר למייל שלך
אולי יעניין אותך גם

תגובות

הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר