סקאי
סקאי

בעלי חיים לאימוץ בפתח תקוה: סקאי מחפש בית חם ואוהב

סקאי הוא כלב מעורב, בינוני,בן שנה, מסורס ומחוסן. כלב טוב ואנרגטי, אוהב תשומת לב, מסתדר עם בעלי חיים ואוהב אנשים. יתאים לכל בית שיעניק לו חום ואהבה. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

 

וניל

וניל

בשבוע שעבר סיפרנו לכם על וניל, שהוא לברדור מעורב בן שנה. מסורס ומחוסן, כלב חכם וטוב, יודע להביא את הרצועה כשיוצאים איתו. אוד מקשיב ונוח, אוהב לשחק עם אנשים ובעלי חיים. יתאים לכל בית שיאהב אותו לכל החיים.
לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

 

 

ג'ינג'י

ג'ינג'י

לפני כן סיפרנו לכם על ג'ינג'י בן השנה, מסורס, כלב חכם ומאוד מחונך, מכיר את הפקודות ומאוד ממושמע. מסתדר עם כלבים ואוהב מאוד אנשים, כלב מיוחד שיתאים לכל בית. יימסר לבית חם ואוהב. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

ג'סיקה

ג'סיקה

לפני כן סיפרנו לכם על ג'סיקה המהממת, בת השנה מחוסנת ומעוקרת, תישאר בינונית. כלבה טובה וממושמעת מסוג רועה גרמני מעורב. מסתדרת עם בעלי חיים ואוהבת אנשים.מחכה לבית טוב ואוהב לכל החיים. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

דבש

דבש

 

לפני כן סיפרנו לכם על דבש בת השנה שהיא כלבה גדולה, יפה ומיוחדת במינה. דבש אוהבת לשחק עם כלבים ומאוד אוהבת להתפנק עם בני אדם. היא כלבה עדינה, רגישה ומאוד חכמה. דבש מחפשת בית חם ואוהב לכל החיים. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

שוקו

שוקו

לפני כן סיפרנו לכם על שוקו. שוקו הוא כלב גדול בן שנה, מסורס ומחוסן. שוקו כלב טוב שמסתדר עם בעלי חיים ואוהב אנשים. יתאים רק לבית עם חצר. יימסר לבית חם ואוהב לכל החיים.לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

 

פיצי

פיצי

לפני כן סיפרנו לכם על פיצי. כלבה קטנה בת חצי שנה, עדינה ומסתדרת עם כולם, תהיה מדהימה ונוחה בכל בית, מחוסנת ומעוקרת, מחכה לבית חם ואוהב.

 

, תודה על הרשמתך.
עתה אשר את קבלת הדיוור במייל וקבל את הידיעות החמות בעיר למייל שלך
אולי יעניין אותך גם

תגובות

הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר