שאקור לאימוץ בפתח תקוה

כלבים לאימוץ בפתח תקוה: שאקור, סנופי, ריינה ושוש מחפשים בית חם ואוהב

פורסם בתאריך: 16.5.22 09:05

שאקור בן השנה וחצי הוא כלב בינוני, מסורס ומחוסן. הוא גיע לכלביה בפתח תקוה כשהוא מוזנח ומסכן והתגלה ככלב מתוק במיוחד, מאוד שמח וממושמע, אוהב מאוד אנשים וילדים, אוהב חברה של כלבים שאקור יתאים גם לבית ללא חצר, הוא הכלב הכי נוח שתכירו ומי שמאמץ אותו זוכה! לפרטים ולכלבים נוספים טלפון: 9303647—03.

סנופי לאימוץ בפתח תקוה

סנופי הוא בן שנה וחצי, כלב בינוני חמוד ומנוקד, עם אנרגיה של גור, ולכן דורש בית עם חצר שתאפשר לו לפרוק אותה. חברותי ומאוד אוהב אנשים, ליטופים, משחקים ותשומת לב. סנופי הגיע לכלביה כשהוא מאוד מבולבל, קופצני ולא מחונך. התחיל תהליך של אילוף וחינוך, והיום ממושמע מאוד, שומר על קשר עין, מסתדר ואוהב מאוד כלבים אחרים. סנופי יודע את כל הפקודות כמו שב, ארצה, להביא כדורים ללכת ברצועה ועוד… צריך בית מנוסה בגידול כלבים, שימשיך איתו את תהליך המדהים שהוא עבר. לבעלים המתאימים יחזיר אהבה כפליים. יימסר לבית רציני ומחוייב בלבד, יימסר מסורס, מחוסן ומשובב. מי שמאמץ את סנופי זוכה בכלב אינטיליגנטי, ומיוחד במינו!

לפרטים ולכלבים נוספים טלפון: 9303647—03.

 

ריינה לאימוץ בפתח תקוה

ריינה היא כלבה בת שנה ושמונה חודשים, מעוקרת ומחוסנת. כלבה טובה, שקטה ורגועה, הוחרמה מבית מזניח, הגיעה לכלביה כשהיא רזה באופן קיצוני עם חבלות בגוף. עברה שיקום והתחילה לאכול יפה ועכשיו מוכנה לבית טוב ומפנק לכל החיים. ריינה גדולה עם לב עדין וטוב, למרות מה שעברה לא איבדה אמון בבני אדם, מסתדרת עם כלבים והכי אוהבת ילדים ואנשים. תתאים גם לבית ללא חצר. מי שיאמץ את ריינה לכל החיים זוכה!

לפרטים ולכלבים נוספים טלפון: 9303647—03.

שוש לאימוץ בפתח תקוה

שוש הוא כלב בן שלושה חודשים, כרגע קטן, אבל יהיה גדול, כלב מצחיק ושמח מאוד, מסתדר עם כלבים וילדים, אוהב חברה של אנשים, ואוהב מאוד לשחק. שוש  עדיין גור אבל מאוד בוגר באופי, יתאים גם לבית ללא חצר ולבית שמוכן להמשיך ולחנך ולהשקיע בשוש במשך כל החיים. לפרטים ולכלבים נוספים טלפון: 9303647—03.

אנה לאימוץ בפתח תקוה

אנה המהממת היא גורה בת 8 חודשים, מעוקרת ומחוסנת. כלבה שקטנה וטובה, מסתדרת עם כלבים ואוהבת אנשים וילדים. אנה הגיעה לכלבייה בפתח תקוה מאוד חששנית ומכונסת בעצמה, לא ידעה ללכת ברצועה ולא רצתה לצאת מהתא או לתקשר עם הצוות. לאחר עבודה היא משתפרת מאוד ועוברת חשיפה לדברים חדשים. היום היא הרבה יותר משוחררת ופחות חששנית, משחקת עם כולם בחצר, אבל עדיין תצטרך המשך עבודה כדי להיות הכלבה המושלמת. אין ספק שאנה שווה כל מאמץ. לפרטים ולכלבים נוספים טלפון: 9303647—03.

סם לאימוץ בפתח תקוה

 

סם המהמם הוא זכר בן ארבעה חודשים, מסורס ומחוסן. כרגע סם קטן אבל יהיה בגודל בינוני בבגרותו. הוא כלב מתוק וממושמע, רגיל לצרכים, לרצועה, ומאוד אוהב כלבים וחברה של אנשים. יתאים גם לבית עם ילדים. הגיע לכלביה וממש זקוק לבית חם ואוהב לכל החיים. לפרטים ולכלבים נוספים טלפון: 9303647—03.

דונטלו לאימוץ בפתח תקוה

הכירו את דונטלו, בשרות הווטרינרי בפתח תקוה מחפשים לו בית לכל החיים. דונטלו הוא כלב בן שנתיים, מסורס ומחוסן. יפיוף וממושמע, יודע פקודות בסיסיות ומאוד אוהב יחס וחברה של אנשים. הוא מסתדר עם כלבים, הוא בינוני בגודלו ולא יגדל עוד, יתאים לבית גם ללא חצר. דונטלו מאוד חברותי ורגיש ויתאים לבית חם ואוהב. נסיך שרק צריך את הפינה החמה שלו. לפרטים ולכלבים נוספים טלפון: 9303647—03.

זורו לאימוץ בפתח תקוה

הכירו את זורו, זכר בן שנה ושלושה חודשים, מסורס ומחוסן. כלב יפה במיוחד, מהמם באופי, אוהב כלבים וחברה של אנשים, אוהב מאוד לשחק במים וכדור טניס. זורו כלב גדול אבל עם אופי נוח, מאוד ממושמע ומחונך, תמיד שומר על קשר עין עם בעליו, יודע ללכת יפה ברצועה. מי שיאמץ את זורו זוכה בכלב שמח ונוח, שקולט מהר דברים חדשים. לפרטים ולכלבים נוספים טלפון: 9303647—03.

סרינה לאימוץ בפתח תקוה

סרינה היא בת 9 חודשים, מעוקרת ומחוסנת. היא הגיעה לשרות הווטרינרי עם שבר קשה ברגל אחורית, לכן עברה ניתוח אורתופדי לא פשוט ופיזיותרפיה. בשל השבר נשארה לה מגבלת תנועה שאינה כואבת ולא מפריעה לה ועכשיו היא מוכנה לצאת לבית טוב ואוהב לכל החיים. סרינה כלבה טובה ומאוד עדינה, ממושמעת ושומרת תמיד קשר עין, מסתדרת עם כלבים ומאוד אוהבת אנשים וילדים במיוחד. תתאים לבית גם בלי חצר בגלל האופי הטוב שלה. היא מחכה לבית טוב לכל החיים שיפנק ויתן לה חיים טובים כמו שמגיע לה. לפרטים ולכלבים נוספים טלפון: 9303647—03.

רומיאו לאימוץ בפתח תקוה

הכירו את רומיאו המהמם, כלב בן ארבע, מסורס ומחוסן, ממושמע ורגוע, מסתדר עם כלבים, אבל יעדיף להיות בחברה של אנשים וילדים. יודע ללכת יפה ברצועה ומשתלט על הצרכים. יתאים לבית עם או בלי חצר אבל רצוי עם נסיון בכלבים. מי יתן לרומיאו בית חם לכל החיים?


הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו


אולי יעניין אותך גם

תגובות

18 תגובות
 1. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שובל :למה העלויות כל כך גבוהות? בעמותות אתה צריך לקנות כלב בסביבות כ-1000 שח?? למה לא עלות סימלית

 2. בריגיט

  נכון… העלויות מאוד כבדות.
  אחר כך מתלוננים ש אין אימוצים

 3. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  מאחלת מכל הלב בהצלחה לכל ה מתוקים האלה… אמן

 4. דוד

  בדור הזה אנשים קונים כלבים ב12.000 אלף שח
  ופחות מאמצים כלבים וחבל,
  לקחת כלב כזה זה באמת סיפוק

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אמצו כלב.
  כלב הוא חברו הטוב של האדם .
  במעמד הר סיני נאמר שכלב לא חרץ את לשונו.

 6. מזל

  כלב הוא חברו הטוב של האדם ממליצה לקחת ולשמור ולדאוג לא תצטערו רק עם באמת לקחת ולטפל ולא אחרי תקופה לזרוק כמו שהמון לצערי עשו זאת לא תצטערו עם כלב זה יעשה לכם שמחה בחייכם

 7. קשת

  המחיר שציינתם אלף ש"ח נישמע הזוי אולי כלב גיזעי ?, אני אימצתי כבר כמה האחרון שילמתי מכלביה צערבעליחיים ברמת גן ליפני עשר שנים 250ש"ח וזה כלל זירקות שעשו מחוסן ובדיקה אצל וטרינר בדיקה כללית אז צריך לברר על מה דורשים סכום כזה גבוהה ?,

 8. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  ממליצה בחום יש לי כלב ואני דואגת לו משחקת איתו ממליצה גם לכם לאמץ לידאוג ולאהוב

 9. הגר

  איזה מקסימים. אחד אחד… הלוואי ויכולתי לקחת עוד אחד.. מתוקים

 10. פוקו

  באלי כלב בשם באסטר אם יש לכם אחד עם השם באסטר אשמח לאמץ אותו

 11. כול כניסהמלוטרינר משלם אלף שקלים

  אנחנו אוהבים בעלי חיים, היו לנו מספר רב של חתולים וכלבים לאורך כל השנים. כיום אנחנו ללא בעלי חיים והסיבה היא סכומי העתק שהטרינרים גובים עבור כל כניסה אליהם(בממוצע כל דריסת רגל אצלם, כרוכה בתשלום מינימלי של אלף שקלים). לא יאמן כי הוטרינרים באמת אוהבים בעלי חיים, בעיני זה נראה שהם אוהבים את הכספים של הבעלים. זאת הסיבה שלא נאמץ יותר בעלי חיים. זה כרוך בהרבה כסף ואין לנו תקציב לכך, ואולי. אולי לו היינו עשירים, היינו מוכנים שיעשקו אותנו, ולצאת פראיירים בתמורה לאהבתנו לבעלי חיים. וחבל שכך.

 12. איילה

  יש לנו רועה בלגי תוקפני, מתאים לחצר.
  בגלל המצב חייבים למסרו. מה עושים?

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר