דדי

כלבים לאימוץ בפתח תקוה: דדי וכלבים נוספים מחפשים בית חם. לא תאמצו אחד מהם?

פורסם בתאריך: 20.5.20 14:36

 

דדי הוא כלב אנרגטי, בן 6 חודשים, מלא שמחת חיים ועם המון אהבה לאנשים. מסתדר עם כלבים אחרים, ויתאים גם לבית עם ילדים. יודע פקודות בסיסיות, אוהב לשחק אבל גם עדין. יימסר לבית חם ואוהב מסורס ומחוסן. לפרטים ולכלבים נוספים: 9303647—03.

חומי

חומי

חומי הוא כלב מעורב, מסורס ומחוסן בן 6, שמח ואוהב מאוד ילדים ואנשים, מסתדר עם כל הכלבים. חומי בגודל בינוני, יודע פקודות בסיסיות ומחונך לצרכים. בגלל האופי המדהים שלו יתאים לבית ללא חצר. לפרטים ולכלבים נוספים: 9303647—03.

הכלבה נילי ואחת המתנדבות בכלבייה

נילי היא כלבה בת תשעה חודשים, מעוקרת, מחוסנת ומשובבת. היא הגיעה לשרות הווטרינרי כשהיא מעט מפוחדת, אך כיום היא בעלת ביטחון עצמי, רגועה ועדינה, אוהבת מאוד חברה של ילדים ואנשים. יודעת ללכת יפה עם רצועה ומאוד ממושמעת. נילי צריכה בית אוהב ומפנק ללא חצר. לפרטים ולכלבים נוספים: 9303647—03.

רונלדו

רונאלדו

רונאלדו הוא רועה בלגי בן עשרה חודשים, מסורס, ומחוסן. כלב צעיר, חברותי וטוב לב, כלב ממושמע אבל אנרגטי, יודע פקודות בסיסיות, אוהב חברה של אנשים וילדים ואוהב משחקי כדור. יתאים מאוד לבית פעיל וספורטיבי ויעדיף בית עם חצר. יימסר לבית חם ואוהב. לפרטים ולכלבים נוספים: 9303647—03.

הכלב רובי

רובי הוא כלב מעורב, מסורס ומחוסן, בן 4.5. כלב מיוחד, חכם וממושמע, מסתדר עם אנשים, אוהב ילדים. יתאים לכל בית חם ואוהב גם ללא חצר. מי שיאמץ את רובי זוכה בכלב מושלם עם נשמה ענקית. לפרטים ולכלבים נוספים: 9303647—03.

דין

דין

דין הוא בן שבעה חודשים, מסורס ומחוסן, רועה גרמני מעורב וחכם. הגיע עם חבלה בלתי הפיכה בעין, עבר ניתוח ושיקום. מחונך לצרכים ומסתדר עם כולם. מתאים גם לבית ללא חצר. לפרטים ולכלבים נוספים: 9303647—03.

 

הכלב אריק

אריק הוא גור בן שלושה חודשים, מסורס ומחוסן. מסתדר טוב עם אנשים וילדים ומסתדר עם כל הכלבים, כלב שמח וטוב שיגדל עד לגודל בינוני. יתאים לבית גם בלי חצר אבל בגלל שהוא גור עדיין לא יודע להשתלט על צרכים וזקוק לחינוך בסיסי. ימסר לבית סבלני, חם ואוהב. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 9303647 03-.

הכלב רוקי

רוקי בן חצי שנה, מסורס ומחוסן, מהמם, מעורב בהאסקי סיבירי, ממושמע וחכם, מסתדר עם כלבים ואוהב ילדים ואנשים.
יודע ללכת עם רצועה ופקודות בסיסיות. יעדיף בית ללא חצר. כלב מושלם לכל החיים. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

כלב קיפי

קיפי היא כלבה מעוקרת ומחוסנת בת 3. כלבה גדולה אבל טובה ועדינה מאוד, מסתדרת עם בעלי חיים וטובה מאוד לילדים ואנשים. תתאים לבית עם או בלי חצר ותימסר לבית טוב כמוה. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

הכלבה לוקה

לוקה היא כלבה מתוקה במיוחד, בת שנתיים מחונכת וחכמה מאוד, אוהבת חברה של ילדים ואנשים ומסתדרת עם בעלי חיים. תתאים לכל בית אבל תעדיף בית עם חצר. תימסר מעוקרת ומחוסנת. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

הכלב רובי

רובי הוא כלב גדול, אבל רגוע, ממושמע והולך יפה ברצועה. הוא הגיע לשרות הווטרינרי מוזנח ורזה. מסתדר עם כלבים, אבל יותר אוהב להיות בחברה של אנשים וילדים. יתאים לכל בית חם ואוהב גם ללא חצר. יימסר מחוסן ומסורס. מי יאמץ את רובי המתוק? לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

הכלבה וונדי

וונדי היא כלבה גדולה אבל מיוחדת במינה, מאוד רגועה וממושמעת, מסתדרת עם בעלי חיים, אוהבת מאוד ילדים ואנשים. תתאים גם לבית בלי חצר. היא בת 5, תימסר עם שבב, מעוקרת ומחוסנת. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

הכלב מרטין

מרטין הוא כלב מעורב, מסורס ומחוסן, כלב טוב, אוהב מאוד חברה של אנשים וילדים ואוהב לשחק בכדור. מרטין כלב גדול, חכם, מחונך לצרכים וממושמע. יעדיף בית עם חצר. מי יאמץ את מרטין המהמם לכל החיים? לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

יעלי

יעלי בת השנה וחצי מעוקרת ומחוסנת, כלבה ממושמעת וחכמה מאוד, מסתדרת עם בעלי חיים .אוהבת מאוד חברה של אנשים וילדים. תתאים לכל בית חם ואוהב גם ללא חצר, מי שיאמץ אותה זוכה בכלבה המושלמת.לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647

מוקה

מוקה המהממת היא בת שנה וחצי, מעוקרת ומחוסנת, כלבה רגועה וטובה, מסתדרת עם בעלי חיים טובה לילדים ואנשים, חכמה וקשובה ומחונכת לצרכים. מחפשת בית חם ומפנק לכל החיים, תתאים לבית גם בלי חצר. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

טיטי

טיטיטיטי, מלינואה מעורב, הוא גור בן שנה, מסורס, מסתדר עם חתולים, כלבים וכולםםם. הכלב הכי חברתי ומחויך שיכול להיות, קשוב, אנרגטי ועדין מאוד, מחוסן באופן מלא וימסר בחוזה אימוץ מסודר. מי שמוצא לנכון להפוך אותו לחלק מהמשפחה ירוויח אושר גדול. לפרטים 0505-888408 מלווין.

 

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

2 תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר