פיצי, כלב לאימוץ מלאבס

כלבים לאימוץ בפתח תקוה: פיצי, אריק, רוקי, קיפי, לוקה וטיטי מחפשים בית חם. לא תאמצו אחד מהם?

פורסם בתאריך: 2.1.20 15:41

פיצי הוא בן שנה ושבעה חודשים, מסורס ומחוסן. כלב קטן ונוח שלא יגדל, מחונך ומסתדר עם ילדים אבל קצת חושש מאנשים וזקוק לבית סבלני. פיצי ימסר לבית בלי חצר. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 9303647- 03.

הכלב אריק

אריק הוא גור בן שלושה חודשים, מסורס ומחוסן. מסתדר טוב עם אנשים וילדים ומסתדר עם כל הכלבים, כלב שמח וטוב שיגדל עד לגודל בינוני. יתאים לבית גם בלי חצר אבל בגלל שהוא גור עדיין לא יודע להשתלט על צרכים וזקוק לחינוך בסיסי. ימסר לבית סבלני, חם ואוהב. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 9303647 03-.

הכלב רוקי

רוקי בן חצי שנה, מסורס ומחוסן, מהמם, מעורב בהאסקי סיבירי, ממושמע וחכם, מסתדר עם כלבים ואוהב ילדים ואנשים.
יודע ללכת עם רצועה ופקודות בסיסיות. יעדיף בית ללא חצר. כלב מושלם לכל החיים. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

כלב קיפי

קיפי היא כלבה מעוקרת ומחוסנת בת 3. כלבה גדולה אבל טובה ועדינה מאוד, מסתדרת עם בעלי חיים וטובה מאוד לילדים ואנשים. תתאים לבית עם או בלי חצר ותימסר לבית טוב כמוה. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

הכלבה לוקה

לוקה היא כלבה מתוקה במיוחד, בת שנתיים מחונכת וחכמה מאוד, אוהבת חברה של ילדים ואנשים ומסתדרת עם בעלי חיים. תתאים לכל בית אבל תעדיף בית עם חצר. תימסר מעוקרת ומחוסנת. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

הכלב רובי

רובי הוא כלב גדול, אבל רגוע, ממושמע והולך יפה ברצועה. הוא הגיע לשרות הווטרינרי מוזנח ורזה. מסתדר עם כלבים, אבל יותר אוהב להיות בחברה של אנשים וילדים. יתאים לכל בית חם ואוהב גם ללא חצר. יימסר מחוסן ומסורס. מי יאמץ את רובי המתוק? לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

הכלבה וונדי

וונדי היא כלבה גדולה אבל מיוחדת במינה, מאוד רגועה וממושמעת, מסתדרת עם בעלי חיים, אוהבת מאוד ילדים ואנשים. תתאים גם לבית בלי חצר. היא בת 5, תימסר עם שבב, מעוקרת ומחוסנת. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

הכלב מרטין

מרטין הוא כלב מעורב, מסורס ומחוסן, כלב טוב, אוהב מאוד חברה של אנשים וילדים ואוהב לשחק בכדור. מרטין כלב גדול, חכם, מחונך לצרכים וממושמע. יעדיף בית עם חצר. מי יאמץ את מרטין המהמם לכל החיים? לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

יעלי

יעלי בת השנה וחצי מעוקרת ומחוסנת, כלבה ממושמעת וחכמה מאוד, מסתדרת עם בעלי חיים .אוהבת מאוד חברה של אנשים וילדים. תתאים לכל בית חם ואוהב גם ללא חצר, מי שיאמץ אותה זוכה בכלבה המושלמת.לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647

מוקה

מוקה המהממת היא בת שנה וחצי, מעוקרת ומחוסנת, כלבה רגועה וטובה, מסתדרת עם בעלי חיים טובה לילדים ואנשים, חכמה וקשובה ומחונכת לצרכים. מחפשת בית חם ומפנק לכל החיים, תתאים לבית גם בלי חצר. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

 

 

טיטי

טיטיטיטי, מלינואה מעורב, הוא גור בן שנה, מסורס, מסתדר עם חתולים, כלבים וכולםםם. הכלב הכי חברתי ומחויך שיכול להיות, קשוב, אנרגטי ועדין מאוד, מחוסן באופן מלא וימסר בחוזה אימוץ מסודר. מי שמוצא לנכון להפוך אותו לחלק מהמשפחה ירוויח אושר גדול. לפרטים 0505-888408 מלווין.

 

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

2 תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר