עמי ותמי
עמי ותמי

כלבים לאימוץ בפתח תקוה: עמי ותמי מחפשים בית חם ואוהב

עמי ותמי הם גורים בני 3 חודשים מסוג כנעני. מתוקים ומסתדרים עם בעלי חיים ומאוד אוהבים ילדים. הם ממש רוצים בית חם ואוהב לכל החיים.
ימסרו תמורת סל אימוץ. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

רינגו

רינגו

הכירו את רינגו, בן 3 חודשים, מחוסן ומסורס. גור יפה במיוחד, מסתדר עם כולם ואוהב מאוד ילדים. למרות גילו הוא רגוע יחסית. יתאים לכל בית חם ואוהב.
לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

ניקי

ניקיהכירו את ניקי, גורה מהממת בת 4 חודשים, מעוקרת ומחוסנת, טובה ומסתדרת עם כל בעלי החיים, אוהבת מאוד חברה וילדים, אוהבת לשחק ומאוד חכמה. מחפשת בית חם ואוהב. מי שיאמץ את ניקי יזכה. תתאים לכל בית. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

ברונו

ברונו

הכירו את ברונו, כלב רועה גרמני מסורס ומחוסן, בן שנה, כלב חכם, אנרגטי וחמוד, מסתדר עם כלבים ואוהב מאוד חברה של אנשים וילדים. הוא מחונך וממושמע מאוד. יתאים לבית אוהב עם חצר. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

ג'סיקה

ג'סיקה

ג'סיקה בת השנה היא כלבה טובה וחכמה מסוג רועה גרמני מעורב. היא מאוד אוהבת לשחק, מפונקת ורגישה מאוד ולכן תתאים לכל בית בלי כלב. היא תישאר בגודל בינוני ותימסר לבית מתאים. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

בלאקי

בלאקיבלאקי בן השלוש הוא כלב מסורס ומחוסן, טוב ורגיש מסתדר עם כל בעלי החיים. הוא אוהב לשחק וממושמע מאוד. יתאים לכל בית.
לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

טייגר

טייגר

טייגר הוא כלב מעורב בן שנה, מסורס ומחוסן. הוא מחונך, טוב, מסתדר עם כלבים ומאוד אוהב חברה, מסתדר עם ילדים, יתאים לכל בית. רוצה בית מפנק ואוהב לכל החיים. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

רינגו

רינגו

רינגו הוא כלב בן 4, מחוסן ומסורס. כלב טוב וממושמע שיישאר בגודל בינוני. מסתדר עם כלבים ואוהב אנשים. יתאים לבית בלי כלב נוסף. ימסר לבית טוב ואוהב לכל החיים. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

ג'ק

ג'ק

ג'ק בן השנה, מסורס, כלב גדול, אנרגטי, מסתדר עם כל הכלבים. מאוד אוהב אנשים. יתאים לבית אוהב עם חצר, מחכה לכם.
לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

גורים

גורים

גורים חמודים, מסורסים ומחוסנים מחכים לאימוץ. הגורים הם בני 4 חודשים, יש גם זכרים וגם נקבות. הגורים מעורבים ולא יהיו כלבים גדולים. הם נוחים ורגועים. יתאימו לכל בית חם ומפנק לכל החיים. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

 

כתם

כתם

תכירו את כתם, בת חצי שנה, כלבה מעורבת שתישאר בינונית. היא מעוקרת ומחוסנת, כלבה טובה, אנרגטית ואוהבת תשומת לב. מסתדרת ואוהבת מאוד אנשים וילדים. תתאים לבית ללא כלבים.לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

 

נלה

נלה

תכירו את נלה, כלבה בינונית ומתוקה אמיתית, מעוקרת ומחוסנת, בת שנה, מאוד אוהבת כלבים ואנשים, מסתדרת ואוהבת מאוד ילדים. נלה כלבה ממושמעת וחכמה מאוד. תתאים לכל בית אוהב. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

פינק

פינק

תכירו את פינק, נקבה מסוג מעורב בת חמישה חודשים, מעוקרת ומחוסנת. פינק כלבה מיוחדת ומדהימה, מאוד רגועה, תישאר קטנה, מסתדרת עם כל בעלי החיים ואוהבת מאוד אנשים. תימסר לבית חם ואוהב לכל החיים.

בלאקי

בלאקי

לפני שבוע סיפרנו לכם על בלאקי. הוא לברדור מעורב בן שנתיים, מסורס ומחוסן, כלב גדול אבל רגוע ושקט, מסתדר עם כולם ויתאים רק לבית עם גינה, יימסר לבית חם ואוהב.
לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

סקאי

סקאי

וזהו סקאי, כלב מעורב, בינוני,בן שנה, מסורס ומחוסן. כלב טוב ואנרגטי, אוהב תשומת לב, מסתדר עם בעלי חיים ואוהב אנשים. יתאים לכל בית שיעניק לו חום ואהבה. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

 

וניל

וניל

בשבוע שעבר סיפרנו לכם על וניל, שהוא לברדור מעורב בן שנה. מסורס ומחוסן, כלב חכם וטוב, יודע להביא את הרצועה כשיוצאים איתו. אוד מקשיב ונוח, אוהב לשחק עם אנשים ובעלי חיים. יתאים לכל בית שיאהב אותו לכל החיים.
לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

 

 

ג'ינג'י

ג'ינג'י

לפני כן סיפרנו לכם על ג'ינג'י בן השנה, מסורס, כלב חכם ומאוד מחונך, מכיר את הפקודות ומאוד ממושמע. מסתדר עם כלבים ואוהב מאוד אנשים, כלב מיוחד שיתאים לכל בית. יימסר לבית חם ואוהב. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

ג'סיקה

ג'סיקה

לפני כן סיפרנו לכם על ג'סיקה המהממת, בת השנה מחוסנת ומעוקרת, תישאר בינונית. כלבה טובה וממושמעת מסוג רועה גרמני מעורב. מסתדרת עם בעלי חיים ואוהבת אנשים.מחכה לבית טוב ואוהב לכל החיים. לפרטים ולכלבים נוספים חייגו: 03-9303647.

דבש

דבש

 

, תודה על הרשמתך.
עתה אשר את קבלת הדיוור במייל וקבל את הידיעות החמות בעיר למייל שלך
אולי יעניין אותך גם

תגובות

2 תגובות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר