אלינה גוץ, אינפיניטי לב המרכז, צילום דנה אופיר
אלינה גוץ, אינפיניטי לב המרכז, צילום דנה אופיר

מדהימה ומשופצת: מה המחיר המבוקש עבור דירת 3 חדרים בסמטה שקטה? קבלו הטבה מיוחדת מקבוצת אינפיניטי

שוק הנדל"ן עובר תקופה מאתגרת ובאינפיניטי לב המרכז חושבים מחוץ לקופסה כדי לסייע ללקוחות. קבלו את הנכסים החמים שבשיווק ואת כל הפרטים על ההטבה המיוחדת ללקוחות המשרד

פורסם בתאריך: 21.6.23 14:28

תקופה מאתגרת עוברת על שוק הנדל"ן. הריבית עלתה כבר מספר פעמים ולכן החזרי משכנתא עלו בצורה משמעותית, מה שמביא משפחות רבות ובעיקר זוגות צעירים לחשב מסלול מחדש. גורמים רבים בשוק הנדל"ן מצביעים על האטה גדולה ועל ירידת ביקושים. משפחות שתכננו לרכוש דירה שואלות את עצמן האם זה נכון לקנות עכשיו. הדברים נכונים לגבי זוגות צעירים ולגבי משפרי דיור. לפי הנתונים הארציים, כמות העסקאות ירדה בצורה דרסטית.

מי שצריכים להתאים את עצמם למצב החדש ולהלך הרוח בקרב רוכשי דירות פוטנציאליים הם משרדי הנדל"ן. בקבוצת אינפיניטי חושבים מחוץ לקופסה ומתאימים את עצמם למצב השוק ולצרכי הלקוחות. "ברגע שהבנו שהקונה הממוצע צריך הכוונה", מספרת אלינה גוץ ממשרד אינפיניטי לב המרכז, "יצרנו קשר עם כמה יועצי משכנתאות ובנינו תכנית משותפת שבעזרתה אנחנו מסייעים ללקוחות שפונים אלינו לבנות תמהיל מותאם אישית", היא מדגישה.

ולא רק זה: במשרד מעניקים עתה הטבה מיוחדת ללקוחות: ייעוץ ראשוני של יועץ משכנתאות והוצאת אישור עקרוני למשכנתא, וכל זה ללא עלות!

משרד אינפיניטי לב המרכז מנוהל על ידי גוץ, לה ניסיון של 16 שנה בתחום ואלפי לקוחות מרוצים. אלינה חיה ונושמת נדל"ן, ומתמחה בעיקר בעסקאות יד שנייה בעיר. "הדגש הראשון והמרכזי אצלי ואצל הסוכנים שעובדים איתי הוא טיפול מסור ואישי לכל לקוח", אומרת אלינה. "כשמדובר על מוכר נכס, מדובר תחילה בהערכת שווי נכס מקצועית ובניית תכנית שיווקית ואסטרטגיית מכירה התואמת את הצרכים של בעל הנכס", היא מסבירה. "בניית תכנית פעולה המתאימה לבעל הנכס מאפשרת הובלה של העסקה למכירה מוצלחת בתנאים הרצויים לו". כך גם לגבי קונים פוטנציאליים: "צריך קודם להבין את הצרכים של הלקוח, כדי להתאים לו את הנכס המתאים. הלקוח מקבל מאיתנו מעטפת מלאה".

אלו הנכסים החמים שבשיווק של קבוצת אינפיניטי:

הדירה בסמטת זמנהוף, צילום יניב כהן

הדירה בסמטת זמנהוף, צילום יניב כהן

למכירה בסמטת זמנהוף השקטה והפסטורלית (שכונת אחדות):

דירת 3 חדרים, כ-70 מ"ר, מדהימה ומשופצת, קומה 3 מתוך 3, ללא מעלית, ללא חניה. צנרת חדשה בכל הבית, מטבח מודרני, תריסים חדשים. עם נוף ירוק. שקטה!
המחיר המבוקש: 1.630.000 ש"ח לפרטים אלינה גוץ בטלפון 0523888244, לתיאום בוואטסאפ לחצו כאן.

הדירה ברחוב ברנדה, צילום יניב כהן

הדירה ברחוב ברנדה, צילום יניב כהן

ירידת מחיר!!! למכירה ברחוב ברנדה במרכז השקט של פתח תקוה

דירת חמישה חדרים, כ-115 מ"ר, קומה 5 מתוך 6, עם מעלית וחניה בטאבו. דירה שעברה שיפוץ יסודי לפני כמה שנים כולל החלפת צנרת, ריצוף, דלתות, תריסים וכו'. לדירה יחידת הורים עם חדר ארונות. נוף מדהים, שקטה. המחיר המבוקש החדש: 2.480.000 שקלים במקום 2.580.000 שקלים. לפרטים נוספים אלינה גוץ

הדירה ברחוב רוטשילד, צילום אייל לוין פינגווין צלמים

הדירה ברחוב רוטשילד, צילום אייל לוין פינגווין צלמים

הכי אטרקטיבית בכל העיר! בהתחייבות!

למכירה: ברוטשילד (לב המושבה) דירת 3 חדרים קומפקטית, 45 מ"ר, קומה 1 מתוך 6, עם מעלית, ממוזגת, מטופחת, על התוואי של הרכבת הקלה, מיידית (מפתחות במשרד). לעסקת מזומן בלבד ללא תלות במשכנתא !! המחיר המבוקש: רק 1.270.000 שקלים. לפרטים נוספים אלינה גוץ בטלפון 0523888244, לתיאום בוואטסאפ לחצו כאן.

הדירה ברחוב יהודה הלוי, צילום יניב כהן

הדירה ברחוב יהודה הלוי, צילום יניב כהן

למכירה ברחוב יהודה הלוי בשכונת לב המושבה

דירת 2.5 חדרים מרווחת במיוחד ומשמשת כ-3 חדרים.. כ-75 מ"ר, חדרים מרווחים מיוחד. קומה 3 מתוך 3 ללא מעלית. מטופחת ונעימה, לכניסה מיידית. מעולה למגורים/השקעה. המחיר המבוקש: 1.645.000 ש"ח. לפרטים נוספים ותיאום ביקור בנכס: אלינה גוץ 0523888244. לתיאום בוואטסאפ לחצו כאן.

הדירה במשה פלד, צילום באדיבות אינפיניטי

הדירה במשה פלד, צילום באדיבות אינפיניטי

למכירה ברחוב משה פלד בשכונת אם המושבות החדשה

דירת 5 חדרים שהוסבה ל-4.5 חדרים, 126 מ"ר, מעוצבת אדריכלית, מרפסת שמש 18 מ"ר. קומה 5 מתוך 9. בניין בוטיק משנת 2018. יחידת הורים וחדר ארונות. נגרות בהתאמה אישית. נוף לפארק ירוק. פינוי גמיש. המחיר המבוקש: 3.570.000 שקלים. לפרטים נוספים ותיאום ביקור בנכס: רויטל רדליך 0537277603.

הדירה באסף שמחוני, צילום יניב כהן

הדירה באסף שמחוני, צילום יניב כהן

למכירה ברחוב אסף שמחוני בשכונת אחדות

דירת 3 חדרים + מרפסת שירות בגודל של כחצי חדר, כ-70 מ"ר, קומת קרקע מתוך 3, בניין חתום לפינוי בינוי (עם היזם הרציג). הוגש שולחן עגול, מטופחת, מיידית. המחיר המבוקש: 1.690.000. לפרטים נוספים ותיאום ביקור בנכס: אלינה גוץ 0523888244. לתיאום בוואטסאפ לחצו כאן.

זו עסקה בולטת שביצעו בקבוצת אינפיניטי:

הושכרה! בכפר גנים ג', דירת פנטהאוז 6 חדרים, כ-155 מ"ר, מדהימה, בקומה 5 מתוך 5, מעלית, חניה כפולה. יחידת הורים, מרפסת שמש של כ-60 מ"ר היוצאת מהסלון. הושכרה תוך שבוע מתחילת השיווק במחיר המבוקש, 12,500 ש"ח, על ידי אלינה גוץ.

# # # 

אם אתם מוכרים או קונים נכס, משרד אינפיניטי לב המרכז בפתח תקוה, מקבוצת אינפיניטי, הוא המקום הנכון עבורכם. משרדה של אלינה גוץ ממוקם בלב ליבה של פתח תקוה, ברוטשילד 152 פינת קק"ל, ואתם מוזמנים לפנות אליה להתייעצות לא מחייבת בכל נושא בתחום הנדל"ן. מתלבטים האם זה זמן טוב למכור נכס? חשוב לכם לקבל הערכת שווי נכס מקצועית? אלינה גוץ והצוות שלה ישמחו לעזור לכם.

במהלך השנים השתתפה אלינה בהצלחה רבה בהכשרות רבות בתחום הנדל"ן. היא בעלת רישיון תיווך עם ידע נרחב בתהליכי ניהול מו"מ וכמובן עם תוצאות בשטח: מזה ארבע שנים ברציפות!, כולל המדד שהתפרסם של שנת 2022, מדורגת אלינה בטופ 3 של מדד המתווכים הנמדד על ידי אתר מדלן – מדד ניטרלי הבודק את כמות העסקאות של המשרד בשוק. כמו שנהוג לומר, התוצאות מדברות בעד עצמן.

ליצירת קשר: 

היכנסו כאן לאתר הבית של אינפיניטי לב המרכז

התקשרו לטלפון  – 052-3888244

לשליחת הודעת וואטסאפ לתיאום פגישה היכנסו כאן

להערכת שווי נכס היכנסו כאן 

 

 

 

 

 

תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר