ראש העין. צילום זאב שטרן
ראש העין. צילום זאב שטרן

דוח דן אנד ברדסטריט: ראש העין ראשונה בדירוג האיתנות הכלכלית בערים הקטנות

ראש העיר, שלום בן משה, בתגובה לדוח: "התוצאות מעידות כי תוכנית ההתייעלות הכלכלית שערכנו ממשיכה להוכיח את עצמה, לשאת פירות ולהוביל לשיאים חדשים"

עיריית ראש העין דורגה במקום הראשון מבין הערים הקטנות בדירוג של חברת דן אנד ברדסטריט לשנת 2018, שפורסם לרגל הבחירות המקומיות.

דן אנד ברדסטריט מפרסמת את דירוג הרשויות המקומיות לשנת 2018 בהתאם לאיתנותם הפיננסית. הדירוג בוחן את העריות בישראל בכמה פרמטרים שונים על לפי גודל העיר. הדירוג כולל שיעור עודף או גירעון בתקציב הרגיל, שיעור גביית ארנונה, דירוג סוציואקונומי, יחס תושבים לעסקים ושיעור מענקים לסך התקציב הרגיל.

ראש העין דורגה כאמור במקום הראשון, ולאחר מכן נמצאות הערים גבעת שמואל במקום השני, רמת השרון שלישית, נשר רביעית ויבנה חמישית. לפי הדירוג: ההכנסות התקציביות הרגילות של העירייה השנה נעמדות בסך של 335 מיליון שקלים, כאשר שיעור גביית הארנונה עומדת על ב-93 אחוזים. סך התושבים לפי הדירוג הוא 45,963. הדירוג הסוציואקונומי של העיר עומד על 7, בעוד שבדירוג של שנת 2017 הדירוג עמד על 3.

 

"התוצאות מעידות כי תוכנית ההתייעלות הכלכלית שערכנו ממשיכה להוכיח את עצמה, לשאת פירות ולהוביל לשיאים חדשים", אומר ראש העיר שלום בן משה בתגובה לדוח. "ניהול עיר הוא קודם היכולות להשקיע משאבים ותקציבים בתושבים, ולשמור על חוסנה של העיר".

, תודה על הרשמתך.
עתה אשר את קבלת הדיוור במייל וקבל את הידיעות החמות בעיר למייל שלך
תגיות:
אולי יעניין אותך גם

תגובות

2 תגובות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר