אביבה שקד
אביבה שקד

אביבה שקד התפטרה ממועצת העיר וביקרה את התנהלות העירייה

איתן תם יחליף את חברת האופוזיציה שהגישה לראש העירייה מכתב התפטרות. העירייה: "חלק מטענותיה אינן נכונות וחלקן מעוותות את האמת"

פורסם בתאריך: 10.5.17 18:52

חברת המועצה אביבה שקד הודיעה בשבוע שעבר על התפטרותה ממועצת העיר. שקד כיהנה כחברת אופוזיציה, יחד עם ראש סיעתה, משה סיני, כך שעזיבתה אינה פוגעת בקואליציה של שלום בן משה. את מקומה במועצה יתפוס איתן תם.

במכתב ההתפטרות שהגישה לראש העירייה, שלום בן משה, כתבה: "בשליש האחרון של הקדנציה שלך עדיין אין לעיר חזון, אין סדרי עדיפויות, אין יעדים ואין מטרה מרכזית אליה רתומים יחדיו כל חברי המועצה. אי אפשר להבין את ההפקרות הניהולית אותה  איפשרת ב'מקום בלב', כפי שנחשפה בדו"ח הביקורת החמור. פעלת למינוי דירקטוריון 'חדש', בו נשארו אותם היו"ר והחברים שלא עמדו על המשמר של מינהל תקין. בחרת להישאר נאמן להסכמים קואליציוניים והבטחות לנותני חסות ואישיים פוליטיים, והסתתרת מאחורי חוות דעת של היועץ המשפטי".

בהמשך מכתבה הוסיפה שקד להשמיע ביקורת חריפה על התנהלותו של ראש העירייה. "מתחילת כהונתך בלט נושא העסקת פעילים פוליטיים. כל זאת, תוך  התעלמות מההבטחות שלך לקהל בוחריך. כבר בימים הראשונים מונה על ידך מנכ"ל, שהצהרת והתחייבת שלא למנותו בזמן הבחירות. לצערי הרב, חרף ניסיונותיי לאורך פרק זמן ארוך להביא לשינוי, אני למדה מהמציאות כי אין לי יכולת כחברת אופוזיציה להשפיע בפועל עליך ועל מהלכיך. אני מקווה כי אצליח להמשיך ולתרום לעיר גם מחוץ לישיבה במועצה".

תגובת העירייה: "ראש העיר שלום בן משה קיבל את מכתבה של אביבה שקד מסיעת "כן" בראשות משה סיני. טענותיה כפי שעולות ממכתבה אינן מדויקות. חלקן אינן נכונות וחלקן מעוותות את האמת ונובעות מחוסר ידיעה ואי הכרתה את תהליכי העבודה המורכבים של העשייה העירונית. ייתכן והתפטרותה נובעת מסיבות אחרות שאינן קשורות בהכרח לטענות שהועלו במכתבה?".

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר