שלומי חנוכה. צילום: ניר קידר
שלומי חנוכה. צילום: ניר קידר

אורליצקי: "מתוך הרשימה שהוגשה לי רק שלומי חנוכה לא עבר בבקרה"

יו"ר הבקרה התקציבית טוען כי המועדון ניסה להעביר רק ארבעה מהשחקנים החסרים לקראת המשחק מול קטמון. הכחולה העבירה טיוטת הסכם לגלנט: "הכדור במגרש שלו"

פורסם בתאריך: 21.8.17 15:19

למרות שבקבוצה כבר התחילו בהכנות לקראת משחק החוץ במחזור השני מול הפועל כפר סבא, במועדון לא מצליחים להשאיר מאחור את נושא הבקרה התקציבית. כזכור, טנגיז ציקארידזה, עמירן שקלים, שלומי חנוכה, יוני אוחיון, ואהיב חביבאללה ואודי כהן טרם עברו ונכון לעכשיו לא יוכלו לעמוד לרשותו של המאמן אורן קריספין ביום שני. אלא שכעת מתברר כי בבקרה התקציבית לא בדיוק קיבלו לפני המשחק מול קטמון את הרשימה הארוכה של שחקני הסגל הכחול, שמנתה אז שמונה שחקנים. "הפועל הגיעה עם רשימה של ארבעה שחקנים לאישור ביום חמישי לפני המשחק מול הפועל קטמון. מתוכם רק שלומי חנוכה לא עבר", הפתיע יו"ר הבקרה התקציבית, רו"ח עופר אורליצקי.

יש עדיין שחקנים רבים אחרים שלא אושרו בבקרה.

"אולי הם ראו שלא ריאלי יהיה להעביר אותם. בכל מקרה הם לא נכללו ברשימה שאני קיבלתי".

בהפועל טוענים שצמצמו משמעותית את הגירעונות והגדילו את ההכנסות, אבל בבקרה עדיין לא באים לקראתם.

"אנחנו באים לקראת המספרים, לא לקראת אף קבוצה. כל הדברים שציינת והפועל שיפרה כבר נלקחו בחשבון והכל נעשה על בסיס עובדת ונתונים מספריים. זה פשוט מאוד – ברגע שקבוצה עברה בבקרה, לכל שחקן שרוצים לרשום צריך בטוחות. מי שאושר עבר, כי דורון גלנט הציג בטוחות. הכל עניין של כסף מול כסף". בקבוצה צפויים להיפגש השבוע פעם נוספת עם הבקרה כדי לנסות ולהעביר שחקנים נוספים. תגובתו של דורון גלנט תובא לכשתתקבל.

בשני השבוע הועברה טיוטת הסכם סופית מעמותת "הכחולה" לגלנט, מתוך מטרה, שלא לומר תקווה, לשים סוף לסוגיה הבלתי נגמרת ולאפשר לחברי העמותה להיכנס כשותפים ב-50% מזכויות הניהול במועדון. "הרינו לבשר כי הבוקר הועברה על ידי יועצינו המשפטיים טיוטת הסכם לדורון גלנט לחתימה", נכתב בהודעה הרשמית של העמותה. "מבלי להיכנס לגופם של דברים, נאמר כי ראשי הכחולה הסכימו ללכת כברת דרך משמעותית מאוד לקראת גלנט, ולמעשה לקבל את מרבית יסודות המתווה שהוא הציע, בשינויים המחויבים, ותוך הבטחת האינטרסים הלגיטימיים של חברי הכחולה ומועדון הפועל פתח תקוה. אנו סבורים כי מדובר בהסכם אידיאלי הן עבור המועדון והן עבור גלנט".

עוד נכתב בהודעה: "אנו נמתין לקבלת התייחסותו של גלנט ובא-כוחו לטיוטה הסופית, ומקווים כי הצדדים יוכלו להתכנס לחתימה וסגירה סופית של הדברים כבר בעוד שבוע. כזכור, כל הסכם שייחתם מותנה באישור בהצבעה שתערך בקרב כלל חברי העמותה. הכדור אצל דורון, וכולנו תקווה כי יבחר לשלב ידיים עם הכחולה למען עתיד טוב יותר למועדון".

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר