הבחירות לכחולה צילום זאב שטרן
הבחירות לכחולה צילום זאב שטרן

האם המו"מ יתחדש? ניסיונות לגשר בין גלנט לכחולה

גורמים המקורבים למו"מ בין הבעלים לעמותת האוהדים, טוענים כי הפערם אינם גדולים, וינסו בימים הקרובים להביא לחידוש הקשר בין הצדדים. הכחולה פרסמה את טיוטת ההסכם שהגישה לגלנט

פורסם בתאריך: 18.10.17 16:19

יומיים לאחר מחאת האוהדים ביציע בעקבות סיום המו"מ בין דורון גלנט לכחולה, מתברר כי לא מדובר בסוף פסוק. וגורמים המקורבים לשני הצדדים לוחצים על גלנט לשוב לנהל מו"מ עם עמותת האוהדים מתוך מטרה לצרף אותה כשותפה בניהול המועדון. גם מקורבים לגלנט אישור את הדברים, ואמרו שמסיבה זו החליט שלא להגבי להודעה שפרסמה הכחולה על סיום המו"מ.

דורון גלנט. צילום: זאב שטרן

"בסופו של דבר הפערים לא כאלה גדולים ומשמעותיים", אומר מקורב להנהלת הפועל המעורה בפרטים. "שני הצדדים צריכים לחדש את הקשר כי טובת הפועל מעל הכל. ברגע שהם יפגשו ברוח טובה הכל פתיר ובהחלט אפשר להגיע לעמק השווה".
מהכחולה נמסר כי ידוע להם שמקורבים להנהלה מנסים ללחוץ על גלנט לשוב לשולחן המו"מ, אך כי במקביל ברור להם שעד שהשינוי לא יבוא מהבעלים לא יחולו התפתחויות משמעותיות.

בינתיים, פרסמה היום (רביעי) עמותת הכחולה את טיוטת ההסכם שהוגש לדורון גלנט ועליו, לטענתה, לא הגיב – מה שהוביל הלכה למעשה לסיום המו"מ.

בין השאר נכתב בטיוטת ההסכם כי עם העברת 50% ממניות הניהול לחזקתה, מתחייבת הכחולה להעביר להפועל סכום של 240 אלף שקלים. בשלושה תשלומים שווים של 80 אלף שקלים כ"א. בנוסף לתשלום הראשון, התחייבה הכחולה להשתתף בהעמדת בטוחות לפעילות המועדון ברשות לבקרת תקציבים, עד גובה מחצית מן הבטוחות הנדרשות, ובכל מקרה עד לסך מרבי של 375 אלף שקלים.
בכל הקשור להלוואת הבעלים, הרי שנכתב כי על פי הצהרתו של גלנט, הלוואת הבעלים שהעמיד וטרם נפרעה עומדת על סך 1.5 מיליון שקלים. ומוסכם כי בכפוף להוראות הדין ויכולותיה הכספיות של החברה, שליש מגובה ההלוואה – היינו חצי מיליון ₪, יוחזר לגלנט על ידי החברה. במקביל על גלנט להתחייב לוותר על יתרת כספי הלוואת הבעלים ולא לבוא בכל טענה בעניין לחברה ו/או לכחולה.

 

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר