משרדי מקפ"ת. צילום: זאב שטרן
משרדי מקפ"ת. צילום: זאב שטרן

אושרה תוכנית הבראה לרשת המרכזים הקהילתיים, מקפ"ת

בישיבה שהתקיימה בשבוע שעבר נבחר ראש העיר, איציק ברוורמן, כיו"ר הנהלת הרשת. תוכנית ההבראה תכלול קבלת מענק עירוני, לקיחת הלוואה, צמצומי משרות, עידוד פרישה וביטולי שעות נוספות. הגירעון המצטבר של הרשת עומד על 12.5 מיליון שקלים

פורסם בתאריך: 13.11.17 16:52

אושרה תוכנית ההבראה של רשת מקפ"ת – רשת המרכזים הקהילתיים העירונית בפתח תקווה. התוכנית אושרה בישיבה שהתקיימה בשבוע שעבר במהלכה נבחר ראש העיר, איציק ברוורמן, כיו"ר הנהלת הרשת. הסכם הבראה גובש על ידי המנכ"ל, יעקב ממן, גזברית העירייה, חני גולדשטיין ומנכ"לית מקפ"ת לאה כ"ץ, באמצעות רו"ח חיצוני.

כזכור, במהלך הקדנציה האחרונה נקלעה מקפ"ת לגרעונות מצטברים כבדים, כאשר בשיאו עמד הגירעון על סך של 17 מיליון שקלים. כיום הגירעון המצטבר (של שבע השנים האחרונות) עומד על 12.5 מיליון שקלים. בשנה האחרונה ניהלו עובדי מקפ"ת מאבק מול ההנהלה לשיפור תנאי העסקתם. בשנה וחצי האחרונות מאז שהחברה למתנ"סים נכנסה לנהל את הרשת, מנסים ברשת בשיתוף עם העירייה למצוא פתרונות לסגירת הגרעון על מנת להגיע להתייעלות מרבית.

תכנית ההבראה כוללת קבלת מענק מעיריית פתח תקווה. במקביל רשת מקפ"ת תפעל ללקיחת הלוואה. בנוסף ברשת יפעלו להתייעלות כספית, צמצומי משרות, ביטולי שעות נוספות, עידוד פרישה לגמלאות וזאת על מנת להגיע לאיזון תקציבי. בנוסף לתכנית ההבראה אישרה ההנהלה את היעדים לשנת 2018, לצד יעדים פיננסיים קיימים יעדים בתחומי חברה וקהילה.

נזכיר כי לפני כחודשיים התפטר חבר המועצה אליהו גינת מסיעת ש"ס, מתפקידו כיו"ר מקפ"ת. גינת ציין כי פרישתו נובעת מגל של הסתה נגדו ונגד הדתיים בעיר, כל זאת על רקע דוח מבקרת העירייה לשנת 2016 שפורסם לאחרונה ובו צוינו מספר ליקויים משמעותיים בהתנהלות הרשת.

מנכ"לית מקפ"ת, לאה כ"ץ: "אני מברכת על חתימת הסכם ההבראה, זהו צעד שמוביל את מרכזים קהילתיים פ"ת לדרך חדשה. אני מודה לראש העיר איציק ברוורמן, למ"מ יו"ר הנהלה רון כץ, לחברי ההנהלה, למנכ"ל העיריה יעקב ממן, לגזברית העירייה חני גולדשטיין ולחברה למתנ"סים על כך שקדמו את ההסכם על מנת להגיע לפתרון האפקטיבי ביותר לטובת הארגון, עובדיו וכמובן הלקוחות. אני בטוחה כי מקפ"ת בשנים הבאות תגדל להיות הארגון המוביל בעיר בתחום שירותי הפנאי והקהילה."

ראש העיר ויו"ר הנהלת מקפ"ת איציק ברוורמן מוסיף: " אני גאה לעמוד בראש ארגון מקפ"ת אשר חרט על דגלו להוות ספינת הדגל הקהילתית של העיר פתח תקווה. הסכם ההבראה שאושר בהנהלת הארגון יקדם את מקפ"ת צעד אחד קדימה ואני בטוח שהארגון יפרח וישגשג בשנים הבאות, וביחד ההנהלה והעובדים נוביל את הארגון למחוזות חדשים ונפתח פעילות פנאי וקהילה עשירה בעיר. אשר תשמש כסמל ודוגמא לערים אחרות ברחבי הארץ".

תגובות

אין תגובות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר