נבחרות אחד העם ורשיש. .צילומים באדיבות בתי הספר
נבחרות אחד העם ורשיש. .צילומים באדיבות בתי הספר

הישגים גדולים לרשיש ולאחד העם בתחרות דיבייט ארצית

שתי הנבחרות זכו בתארי הצטיינות, בגביעי זהב, במדליות רבות ובהערכה גדולה. התחרות הבאה בה ישתתפו תהיה הסבב העולמי שיתקיים השנה בבייג'ין

פורסם בתאריך: 25.3.19 16:28

נבחרות הדיבייט – WSC של חטיבת רשיש בניהולה של לאה אוברקוביץ', ושל תיכון 'אחד העם' בניהולה של יעל בצלאל, הגיעו להישגים בתחרות שהתקיימה בחופשת פורים ברחובות, בהשתתפות כ- 400 מתחרים מבתי ספר ומרכזי מחוננים בכל הארץ. התחרות כללה מקצים שונים ביניהם דיבייט, חיבור קבוצתי אקדמי, חידון אישי על יותר מ-400 נושאים בכל תחומי הדעת, וחידון קליקרים קבוצתי. נושא התחרות היה A World on the Margings , עולם בשוליים. את התחרות שפט צוות שופטים שהגיע מארצות הברית.
נבחרת חטיבת רשיש, בהובלת יפה גלוסקא, רכזת המחוננים ומאמנת הנבחרת, מנתה 36 תלמידים בקטגוריות הג'וניור והסניור. הנבחרת קטפה 346 מדליות כסף וזהב ו-28 גביעים.
גם נבחרת תיכון 'אחד העם' בהובלת והנחיית דליה בן אסא, רכזת מחוננים עירונית, שמנתה תשעה תלמידים, הגיעה להישגים בולטים וזכתה בחמישה גביעי זהב קבוצתיים, ו-88 מדליות זהב וכסף בכל הקטגוריות ובכל התחומים.

הישגי חטיבת רשיש:

הקבוצה של ניצן טסלר, אמיר כץ ודניאל ארדיטי, הגיעה למקום הראשון ב-overall ומקום השני ב-bowl. אמיר כץ קיבל מקום ראשון באומנות ומקום שני במדעים.

הקבוצה של רועי כהן, דניאל יהושוע וטל תמיר הגיעה למקום השני במבחן ה-challange האישי. דניאל יהושוע קיבל את פרס אסימוב היוקרתי כתלמיד עם הציונים הטובים ביותר ב-social studies, history, ו – special area.

הקבוצה של קארין לוי, טליה גיל ואלה שפירא הגיעה למקום השלישי כקבוצת הדיבייט הטובה ביותר. אלה שפירא קיבלה ציון לשבח על היותה התלמידה הטובה ביותר בבית הספר. היא גם זכתה לקבל מקום שני בדיבייט ועלתה לדיבייט ראווה מול כל הקהל.

הקבוצה של אדל פטלקו, שלי קורצקי וגל בן דב הגיעה להישג הנהדר של מקום ראשון קבוצתי בדיבייט. שלי קורצקי זכתה בתואר הדיבייטורית הטובה ביותר בתחרות במקצה הג'וניור. אדל פטלקו הגיעה למקום הראשון בכתיבה מאמרית ויחד עם קבוצתה למקום השלישי כקבוצת הדיבייט השלישית בטיבה.

הקבוצה של איתי קוגמן, רן לוי ויואב דיקובסקי, הגיעה למקום הראשון ב-bowl.

הקבוצה של אלי עבאדי, יונתן לוי וסתיו עזר זכתה במקום השני ב-overall. סתיו עזר קיבל את המקום השני האישי בתחרות זו, זכה לציון הגבוה ביותר בבית הספר ובמקום ראשון ב-special area.

הקבוצה של שני קרדונר, ענבר שיף ומיה אמר קיבלה את המקום השלישי ב-bowl.

הקבוצה של יעל רכב, טומי זאפט וחגי דרג'י הגיעה למקום הרביעי בדיבייט ומקום שלישי ב-bowl.

תחרות דיבייט חטיבת רשיש. צילום באדיבות בית הספר

נבחרת חטיבת רשיש. צילום באדיבות בית הספר

תחרות דיבייט חטיבת אחד העם. צילום באדיבות בית הספר

נבחרת תיכון אחד העם. צילום באדיבות בית הספר

הישגי תיכון אחד העם:

הקבוצה של ליה בר סלע, רועי שמש ורועי אבידב קיבלה 4 גביעי זהב קבוצתיים: מקום ראשון ארצי בכתיבה קבוצתית אקדמית, מקום שני בחידון קבוצתי – bowl ומקום שלישי בדבייט וב- overall. ליה בר סלע עלתה לדיבייט ראוה ונבחרה כאחת מ-8 הדיבייטורים האלופים מתוך 400 משתתפים בקטגורית הסניורס. בר סלע קיבלה מדלית זהב במקום ראשון בכתיבה באמנות. רועי שמש קיבל מקום ראשון בכתיבה בנושא special area.

הקבוצה של עידו בקר, יעל כהן וניקול גרוסמן קיבלה גביע זהב על זכייתה במקום שני במבחן ה-challange ומקום שלישי בדיבייט קבוצתי ובכתיבה בנושא science.

הקבוצה של נועה אדלר, גאיה קרסק ובניו ונטורה-לב, בלטה והצטיינה באופן מיוחד במבחן challange קבוצתי, בחידון מולטימדיה קבוצתי, בדיבייט ובכתיבה קבוצתית. נועה אדלר הצטיינה בכתיבה בספרות וקיבלה מדליית זהב.

הנבחרות מתכוננות בימים אלה לסבב העולמי שייערך השנה בבייג'ין בציפייה להגיע שם להישגים גדולים.


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הנושאים החמים בפתח תקוה?

הורידו את אפליקציית "מלאבס" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "מלאבס" באייפון

עקבו אחר דף הפייסבוק של "מלאבס"

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של "מלאבס"


אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת
  1. יסה גלופקא

    מדהימים כל הכבוד!
    מביאים גאווה לעיר האורות פתח תקווה

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר