אנשי החינוך המצטיינים של מחוז תל אביב

כבוד: שני מנהלים מפתח תקוה נבחרו לאנשי חינוך מצטיינים

ורדינה אוס, מנהלת חטיבת הביניים אחד העם, ודויד קדיש, מנהל החווה החקלאית, הם בין אנשי החינוך שנבחרו למצטייני מחוז תל אביב במשרד החינוך

פורסם בתאריך: 29.12.20 19:01

18 אנשי חינוך נבחרו למצטיינים במחוז תל אביב של משרד החינוך, על עשייתם החינוכית במהלך שנת הלימודים תש"ף, וקיבלו בתחילת השבוע תעודות הוקרה ממנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי והנהלת המחוז. מפתח תקוה קיבלו הצטיינות דויד קדיש – מנהל החוה החקלאית ו-ורדינה אוס – מנהלת חטיבת הביניים אחד העם. בדברי הברכה לזוכים אמרה שיטאי: "בעשייתכם היומיומית, במיוחד בתקופה זו, אתם מנהיגים את דור המחר אל עבר המצויינות, בדרך שאין לה תחליף, דוגמא אישית. אתם מהווים מודל להזדהות עבור תלמידיכם ועמיתכם. בעשייתכם החינוכית אתם פועלים לאתר את יכולתיהם של תלמידיכם, מחזקים ומעצימים אותם וחותרים למצות מהם את המרב".

ורדינה אוס – מנהלת חט"ב אחד העם בפתח תקוה עם מנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי

על בחירתה של ורדינה אוס כ"אשת חינוך מצטיינת" נכתב על ידי הוועדה כי היא "מנהלת פורצת דרך בתחומים רבים המובילה תפישה מערכתית של חדשנות, לצד ערכים. בזכות מזג ניהולי סוחף, רתמה ורדינה את כל צוות המורים שלה לעשייה פדגוגית מרשימה. היא מכילה בבית ספרה אוכלוסיות מגוונות: מצטיינים, חינוך מיוחד, תלמידי שילוב ותלמידי אמצע הזוכים לקידום ותכנית אישית … החטיבה בניהולה מרשימה ומגדירה מחדש את זהות הנער והנערה, שחווים למידה והצלחות בתחומים רבים. היא מנהלת מוערכת וראויה בקרב חבריה ומצליחה להבנות עם החטיבה העליונה קשרי עבודה טובים ונכונים. היא יזמית בנשמתה, עקבית, שומרת על אווירה של הצמחה בבית הספר כמרחב התפתחות למורים ולתלמידים תוך שמירה על גבולות ברורים ומדויקים … היא מטפחת תרבות של למידה חקר, העצמת הפרט, קידום אקלים של מוגנות וטיפוח חיי החברה ומעורבות חברתית-קהילתית. החינוך הערכי-חברתי בבית ספרה צועד יד ביד עם התחום הלימודי-הישגי".

דויד קדיש – מנהל החווה החקלאית בפתח תקוה עם ממנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי

הוועדה מצאה את ד"ר דויד קדיש מנהל החווה החקלאית ראוי לתואר "איש חינוך מצטיין" על כך שבחווה מבקרים בכל שבוע כ-3,000 תלמידים בכיתות היסודי וחטיבות הביניים מכל המגזרים: חינוך ממלכתי, ממלכתי דתי (בנים ובנות), חינוך מיוחד (על כל הרצף), ועולים חדשים. בנימוקי הוועדה נכתב: "הרגישות ומתן המענה הנדרש לכל אוכלוסייה באים לידי ביטוי במהלך הלימודים בחווה. דויד פועל מתוך תפיסה ששיתופי פעולה יוצרים מחויבות ומצמיחים תוצאות טובות יותר לילד וסביבתו … במהלך השנים האחרונות מקיימים דויד וצוות החווה, שיח ל'תפירת חליפה' מותאמת לייחודיות הבית ספרית ולאוכלוסיית הילדים, תוך שמירה על המטרות שהחווה הציבה לעצמה. תפיסת עולם זו המאפיינת את דויד וסוחפת אחריה את המורים ומהווה דוגמה לכלל החוות במחוז ובארץ … דויד וצוות החווה זוכים מזה מספר שנים להערכה, הודות ליוזמות מחוזיות כגון חקר קליטת פרחי הוראה, התחום המגדרי ועוד".


הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

תגובה אחת
  1. ציפי סלומון

    שאפו ענק לך דוד על פועלך הרב. וכן מגיע מילים טובות לכל הצוות המלווה את דוד על פועלם הרב ובמיוחד לגב' נופיה על סבלנות אין קץ. ישר כח

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר