הענקת הצטיינות למיכל מרדכי ריברט מנהלת תיכון ברנר ולוורד עמית מנהלת פסגה פתח תקוה, צילום משרד החינוך מחוז תל אביב

מצטיינות מחוז תל אביב: מנהלת תיכון ברנר ומנהלת פסג"ה פתח תקוה

מיכל מרדכי ריכרט, מנהלת תיכון ברנר, וורד עמית, מנהלת פסג"ה פתח תקוה, קיבלו תעודת הוקרה ממחוז ת"א על פעילותן בתשפ"א. כל המחמאות שקיבלו וגם הרשימה המלאה של המצטיינים בכתבה

פורסם בתאריך: 16.5.22 11:09

מיכל מרדכי ריכרט, מנהלת תיכון ברנר בפתח תקוה וורד עמית – מנהלת פסגה פתח תקוה, קיבלו תעודת הוקרה ממחוז תל אביב של משרד החינוך על פעילותן החינוכית בשנת הלימודים תשפ"א. 21 אנשי ונשות חינוך מצטיינים ממחוז תל אביב שהתבלטו בעשייתם החינוכית במהלך שנת הלימודים תשפ"א, קיבלו תעודות הוקרה ממנהלת מחוז תל אביב במשרד החינוך, חיה שיטאי, סגנה אבי הראל, מפקחת מחוז תל אביב רונית זכאי ומחמ"ד המחוז רבקה הלינגר. בין הזוכים גם מיכל מרדכי ריכרט, מנהלת תיכון ברנר בפתח תקוה וורד עמית מנהלת מרכז פסגה בעיר. בטקס ההוקרה, לקחו חלק נציגי הסתדרות המורים, ראשי ערים, הנהלת מחוז תל אביב, הפיקוח, מנהלי אגפי חינוך וקרובי משפחותיהם של המתמודדים שזכו בתואר הנכסף.

בדברי ברכותיה אמרה מנהלת מחוז תל אביב, חיה שיטאי: "בעשייתכם היומיומית אתם מנהיגים את דור המחר אל עבר המצוינות, בדרך שאין לה תחליף, דוגמא אישית. אתם מהווים מודל להזדהות עבור תלמידכם ועמיתכם. בעשייתכם החינוכית אתם פועלים לאתר את יכולותיהם של תלמידיכם, מחזקים ומעצימים אותם וחותרים למצות מהם את המרב. אני רואה בכם מנהיגות פדגוגית איכותית ומשמעותית במערכת החינוך".

הענקת הצטיינות למיכל מרדכי ריברט מנהלת תיכון ברנר צילום משרד החינוך

חברי ועדת הפרס כתבו על מיכל מרדכי ריכרט: "מיכל היא מנהיגה חינוכית פורצת דרך בתחום ראיית התלמיד כ"לומד עצמאי" שמתפתח כל הזמן. היא גם מאמינה בהתמקצעות ובהתפתחות מתמדת של כוח ההוראה כדרך חיים חינוכית. תפיסת עולמה היא ליצור תחושת שייכות. במהלך שמונה השנים האחרונות זכו מורי בית הספר 4 פעמים בתגמול הדיפרנציאלי, דבר שמעיד על תהליך מובנה של קידום הישגים, התייחסות לאוכלוסיות מורכבות, אחוז גיוס גבוה והצטיינות בבחינות הבגרות. במסגרת הכנת הלומד העצמאי, גוייסו תחת ניהולה של מיכל, 39 מורים מקצועיים לפרויקט חניכה לתלמידים מאתגרים המלווים אותם לאורך שעות היום. בנוסף פותח מערך חונכות ולפיו תלמידי שכבת י"ב חונכים את תלמידי י"א בלימודים, וכך גם בשכבות הנמוכות. בכיתה י', במסגרת השכלה כללית, פותחה תוכנית ללימודי אוריינות שסוגרת פערי שפה ומכשירה ללמידת טקסטים מורכבים.
במסגרת המעורבות בקהילה מוכשרים תלמידי התיאטרון כליצנים רפואיים ההולכים לבתי חולים. תלמידי מגמת ניהול עסקי פיתחו תוכנית למניעת עושק קשישים בבתי אבות. בנוסף, דואג בית הספר לתלמידים בקהילה שאין יד הוריהם משגת לחגוג להם ימי הולדת, ומסלול החינוך הגופני מאמץ את בית הספר קורצ'אק לחינוך מיוחד לשיעור ספורט משותף.
כל מורה בבית הספר מקבל חניכה וליווי צמוד. כל הפיתוח המקצועי נעשה על ידי גורמים בית ספריים. בית הספר נבנה ברמה הניהולית כך שלכל מורה ותלמיד יש אדם משמעותי הפנוי ליצירת קשר אישי ישיר בכל זמן נתון".

הענקת הצטיינות לוורד עמית מנהלת פסגה פתח תקוה צילום משרד החינוך

על ורד עמית כתבו חברי ועדת הפרס: "ורד עמית, מנהלת פסג"ה, מוערכת מאוד על ידי הרשות המקומית ועל ידי בעלי התפקידים עימם היא עובדת. ורד מצעידה ומעצימה את  פסג"ה בחדשנות ובהקשבה תמידית. חדרי הפסג"ה עוצבו ברוח עקרונות ה-We Work , ולכל חדר פותחו מתודולוגיות פדגוגיות מתאימות. בתקופת הקורונה נערך פיתוח פדגוגי של כל ההיבטים גם ללמידה מרחוק במרחב הזום. ורד מובילה תהליכי פיתוח מקצועי חדשניים כגון: פודקאסט ככלי לימודים, מסלולי קריירה לעובדי הוראה ונוירופדגוגיה. היא חיברה את סייעות גני הילדים ללמידה מקצועית תוך יצירת קבוצה ייחודית של סייעות מובילות בשיתוף הרשות. ורד יזמה קשר עם אוניברסיטת אריאל למחקר על למידה מקוונת בתקופת הקורונה באישור המדען הראשי של משרד החינוך, ובנוסף השתתפה במפגשי חשיבה עם ראש העיר בנושאים כמו מרחב חדשנות עירוני, בניית קמפוס לימודי חדש יחד עם האוניברסיטה הפתוחה כחלק מחזון של פתח תקווה כעיר לומדת. ורד מקדמת חדשנות ומקצועיות. היא עובדת בצוותי משימה במערך שותפויות עם המשרד והרשות על מנת לתת מענה משמעותי לצרכים ולקדם באופן דיפרנציאלי את עובדי ההוראה. ורד חרטה על דגלה שילוב יזמות וחדשנות פדגוגית. בימי הקורונה הייתה חיונית בהובלת מערך תהליכי הדרכה מקצועי דרך וובינרים והייתה בקשר עם בתי ספר ופלטפורמות נוספות. ורד מקצעה את הצוות הפדגוגי בפסג"ה בהתאמה ללמידה ההיברידית".

 

ואלה שמות עובדי ההוראה המצטיינים:

1. מורדי גיגי – מנהל בית ספר חינוך מיוחד – בית אקשטיין, אור יהודה
2. טטיאנה לרין – רכזת אנגלית – חטיבת רבין אזור
3. הרב משה צבי וקסלר – ראש ישיבת בני עקיבא בבני ברק
4. עינת ולדמן – מנהלת בית הספר היסודי ראשונים בבת ים
5. רחלי לוי – מנהלת בית הספר לחינוך מיוחד מסילות בבת ים
6. יעל אהרונוביץ – סגנית מנהלת יגאל אלון בגבעתיים
7. נירית רקוץ' – סגנית מנהל ורכזת פדגוגית בתיכון היובל בהרצליה
8. אורנה אייזנמן – מנהלת תיכון אורט מיטרני בחולון
9. עדי בכר – יועצת בבית הספר שרת בחולון
10. שרה פרץ – מנהלת בית הספר ישעיהו בחולון
11. ליאור פריאל – רכזת חינוך חברתי במקיף ריגלר בנתניה
12. לירון שטיין – יועצת בגני ילדים נתניה
13. מיכל מרדכי ריכרט – מנהלת תיכון ברנר בפתח תקוה
14. עינת אלברט מאיו – יועצת ומדריכת מיניות – בית חינוך אדם בקרית אונו
15. מני לנואל – מחנך ורכז הכלה בבית הספר אושא יחד ברמת גן
16. טל ויצמן – גננת, גן רימון ברמת גן
17. יהלומית פרץ – מחנכת ורכזת שפה בבית הספר אמירים ברמת השרון
18. יעל פרקש – מורה לחינוך גופני בבית הספר רמת אביב ג' בתל אביב
19. ליבנת בביוף – מדריכה עירונית בתל אביב
20. ורד עמית – מנהלת פסגה פתח תקוה
21. טלי קשתי – מדריכת חינוך גופני ורפרנטית בריאות במחוז תל אביב


הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו


תגובות

אין תגובות

אולי יעניין אותך גם

🔔

עדכונים חמים מ"מלאבס - פתח תקוה"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר